Подарунки від святого Миколая

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем Vetta, 10 гру 2008.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Гілка про подарунки від Миколая, а ви про рідкісні імена вже другу сторінку дописуєте:)
    Ану швиденько переключилися на подарунки:))
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Vetta

    Vetta Well-Known Member

    Эх....дякую Миколає тобі за цукерки ... прощай фігура ))
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2008
    • Подобається Подобається x 12
  3. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    :haha::haha::haha: і я теж:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Summer

    Summer Well-Known Member

    я теж люблю цукерки, Миколайко знав, бо приніс цілу купу :nyam2: , а ще цілий оркестр ангеликів (фігурки) :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    А до мене сьогодні ще Миколай приходив....Подарував гарне керамічне горнятко для кавуськи з ложечкою...таке миле...:)

    ПС:Миколай дізнався з форуму,що я люблю каву....Миколайчика звати Зорянка:)
     
    Останнє редагування: 20 гру 2008
    • Подобається Подобається x 16
  6. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    моєму чоловікові Миколай минулого року таке ж приніс;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. syavych

    syavych копач

    То видно в повітрі Яворівського району шось літає. Мо' знову на полігоні якусь нову біологічну зброю випробовують? А чьо... орава мужиків з пательнями - то сила :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    А в мене солодкий Миколай відображається на зубах малого... я солодкого не їм, так що в нього солодка пора, а в мене - збір коштів на стоматолога... ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Кожного року пишу листа до Миколайка!:) І завжди вони (листи), дуже довгі, через велику кількість нематеріальних бажань - віри, щастя, добра, посмішок, збереження закоханості у світ! :preved:І вкінці декілька матеріальних бажань...але яких!:scratch_one-s_head:
    Цього року я попросила нові ковзани і картину Євгенії Гапчинської! А ще цукерки "Ромашка"! З ковзанами все гуд, а картини написані "під" Гапчинську, бо вже дууже дорогі оригінали...:cry: Проте вони дуже прикрасили мою нішу!:good:
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Я теж отримала подарунок від Миколайчика;), штраф за перевищення швидкості, ще не дзвонила, але кілька сотень буде:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Daisy , а Ви на суд подайте.Так-так! -подайте на суд.
    І обовязково в аплікації вкажіть щоб прийшов поліцай.
    Суд Ви звичано не виграєте.
    АЛЕ! З подання заяви в суд Вам надається кілька можливостей:
    - якщо поліцай не прийде, Вам автоматично прощають порушення.
    - перепросити , "зіграти в нєпонятку" і суд як правило прощає від 33% до 50% вартості штрафу.
    Штраф, штрафом - але пойнти на іншурансі це головніше.
    Коли запитають Вас , як Ви себе представляєте - guilty (виноваті) , not guilty (не виноваті).Ніколи не кажіть , що не виноваті.Вони цього не люблять.
    Найкраще оприділення - guilty with an explanation ( виновата з поясненнями) ...і дальше , що спішила , багато на голові ,бла-бла бла....
    - якщо це великий суд , є можливість що справа загубиться.
    Найгірше що може бути , це Ви заплатите , те що маєте заплатити.При тому , що від подачі заяви і до суду проходить кілька місяців.
    І суму шртафу можна наскладати по доляру.
    Адвоката не беріть.Він багато не поможе , але гроші візьме великі.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    (це треба в іншу тему з штрафами, але це сталось на Миколая, в цей день було дев'ять років як я приїхала в Америку і це мій перший штраф за перевищення швидкості - от тому і подарунок):)))
    Дякую за пораду :give_rose:але на суд не поїду, бо це було в Джоржії, дві милі від штату Флорида, трохи задалеко:scratch_one-s_head:. Там знак 70м/год, а я їхала 85 м/ год добре що хоч на цій швидкості зловив, бо я їхала 95 м/год, так "гарно" три машини гнали, а один втік в прaвий ряд і притормозив, в нього був радар, а я в середній і теж швидкість скинула але трохи замало:))). Кап написав що я могла їхати 81м/ год так чемно мені пояснював, навіть чоловік "не виховував" мене, а сказав що "ну буває" ,бо сам вже кілька разів мав;)
    (модератори- перенесіть в гілку про штрафи)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Хмм...я цьогоріч сама була Миколайком
    [​IMG]
    (дитячі посмішки-це для мене найкращий подарунок!)
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Forest

    Forest Moderator

    Гарні миколачихи, так можна про подарунки забути :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Прошу присутніх чоловіків написати, які б подарунки вони бажали на Миколая. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ви мені нагадали, що в Польщі Миколая ж зовсім скоро!! Мій чоловік не святкує і так, але подарунки приймає охоче :))) Навіть знаю, що він би хотів отримати у подарунок, але мої фінансові можливості крутять носом :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Знову ж таки - про місцеві звичаї. Тут Миколай ходить тільки до дітей і дає їм солодощі і фрукти. Великі подарунки усій сім’ї дає "Ježišek" - Ісусик, на Різдво.

    А я написала про Миколая, бо традиція, по суті, однакова. :)
     
  18. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://www.youtube.com/watch?v=O-pzWk_AANs

    мій св.Миколай таки вник моїм побажанням і монетизував подарунок - чому я дуже втішений ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І мені вчора неочіковано дали премію... І шуруповерт... :))) Я теж втішений...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Лет с 12-ти и до сих пор на подобные вопросы я всегда отвечаю, что хочу мопед.
    За все эти долгие годы так никто мне его и не подарил.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)