Подарунки на ювілеї

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Оля, 14 бер 2008.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Мацковський патріархат? Некомільфо.... Тьху!!!!
     
  2. Desertflower

    Desertflower миється в бані

  3. RomaBevZ

    RomaBevZ миється в бані

    грошi тай усе
     
  4. pavloss

    pavloss миється в бані

    Подаруйте дівчинці професійну косметику для волосcя echosline обрати можна тут, гарна якість та ціни не дорогі. я племінниці дарував на 16, їй сподобалось)
     
  5. risottto

    risottto миється в бані

    я даже не знаю честно говоря что принято дарить на юбилей) наверное то же самое что и на день рождение? можно посмотреть что то тут Эмоции в подарок в Киеве - купить сертификат впечатлений в интернет-магазине DONUM , я тут частенько выбираю что то , думаю лучше всего подарить эмоции, чем какую то вещь, там еще можно и по интересам по возрасту выбрать подарок)
     
  6. maksimx

    maksimx миється в бані

    Мені ось для дружини на ювілей потрібно вибрати гідний букет квітів, який можете порадити? З чого зібрати, як оформити?
     
  7. Mikhaa

    Mikhaa миється в бані

    А які квіти ваша дружина полюбляє взагалі?
     
  8. Elehov

    Elehov New Member

    З чого зібрати букет вам повинно бути краще знати, все таки кожен чоловік повинен знати які квіти любить його жінка. Тому, в цьому випадки будь-які поради думаю будуть зайвими, бо у всіх різні смаки. А на рахунок оформлення букета, то тут я раджу знайти спеціальний квітковий магазин, який займаються оформленням букетів з квітів найрізноманітніших варіаціях. Я наприклад. недавно для своєї дівчини замовляв квіти в цікавій коробці ось такого плану http://kvitna.ua/collection/flowers-in-box досить таки цікаво виглядає вживу і дуже оригінально.

    Взагалі, вважаю що квіти потрібно дарувати завжди з оригінальним оформленням, щоб дійсно здивувати свою жінку. Кого ж зараз здивує 5 троянд у звичайній упаковці? Краще вже задурити, знайти гідний варіант або ж придумати самому, щоб вам зібрали під замовлення. Підійдіть до цього питання з усією фантазією і оригінальністю, тоді ваша дружина буде по справжньому щаслива.
    [​IMG]
     
  9. Cendim

    Cendim миється в бані

    Найкращим подарунком бесперечно будуть квіти 21 синяя роза - TORY ART жінки їх обожнюють. Головне точно знайти саме такі квіти, які любить ваша друга половинка. Тут є багато чудових варіантів с прекрасним оформленням.
     
  10. trunakino

    trunakino New Member

    Я уже давненько вещи не дарил, раньше чаще всего дарил либо духи с цветами, либо часы, ну и всякое такое, сейчас перешел на всякие сертификаты, Эмоции в подарок в Киеве - купить сертификат впечатлений в интернет-магазине DONUM - последний раз от сюда покупал прыжок с парашюта, но не на день рождения, а чисто для себя, но на ДР тоже подойдет думаю)
     
  11. Florens

    Florens Member

    Хочу матусі на день народження бодік https://brabrabra.ua/bodi/ заказати . Їй вже за 50, гадаю це буде те, що треба.
     
  12. viktorvv

    viktorvv миється в бані

    Своему папе на 60-ти летие подарил автомобильный GPS навигатор c 4,3" экраном купленный тут opt-in-china.ru, он у меня большой автолюбитель!
     
  13. Ninoz

    Ninoz миється в бані

    Я хотела с вами посоветоваться, раз уж тут тема обсуждения подарков. Моему дедушке не много больше чем тридцать,почти в 3 раза... и я буду ехать покупать ему подарок. И придумала купить в Киеве биотуалет Биотуалет купить по выгодной цене в интернет магазине «Солярис» ...Как думаете это нормальный подарок?
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Супер! Поставити його у вітальні - дуже креативно. Розмалювати його. Якщо дідусь колись любив полювання - то качками дикими розмалювати. Якщо любив риболовлю - то карасями...
     
  15. Valentaina

    Valentaina миється в бані

    А что думаете насчет портрета флип флоп Флип флоп портрет купить в подарок | Цена, Качество ,оригинально, креативно и не нужно ничего разрисовывать "качками или карасями" . Можете картину вместе с юбиляром и создать, сразу подарите и эмоции, и приятную память)
     
  16. DennyPhantom

    DennyPhantom миється в бані

    Квартира отличный подарок
     
  17. Anfisska

    Anfisska New Member

    Во Львове не подскажу но так же покупала на подарок постельное и качественное только Турецкое тут https://pillow.com.ua/postelnoe-bele/strana-proizvoditel/turtsija/ ну если интернет вам не по душе тогда думаю на рынке есть множество магазинов.
     
  18. BosSsS

    BosSsS миється в бані

    Ну тут як сказати. Я готовий і посперечатися. Не завжди знаєш вподобання і смаки людини, а тому важко підібрати підходяще.
     
  19. Margaritaas

    Margaritaas New Member

    Ланады - Новое слово в сфере энергетики. Это новый вид биотоплива, который используют в Норвегии. Переработка десяти пород деревьев с разных уголков мира.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. olgadanko

    olgadanko миється в бані

    Согласна на все 100%. Духи хороший подарок когда знаешь какие человеку нравятся. А лучше когда знаешь название. У меня был опыт когда мне подарила подружка духи, она выбирала на свой вкус и мне духи вообще не подошли, голова болела от них, тошнота мучила. Можно подарить сертификат в магазин духов, так человек подберет сам что, нравится.
     
а де твій аватар? :)