Подаруйте Анютці можливість ходити і говорити

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем mfria, 5 сер 2017.

 1. mfria

  mfria Member

  р е к л а м а
  Добрий день, дорогі форумчани, чарівники, а також гості!!!Дякуємо що завітали до нас.
  Я мама Анни Вовкодав! Звертаюся до добрих людей за допомогою. Поможіть зібрати кошти Анютці на лікування в Міжнародна клініка відновного лікування м.Трускавець (вул.Помірецька 37, 82200
  Трускавець, Львівська обл., Україна, +38 (03247) 65200)
  Один курс лікування нам обійдиться близько 16тис. грн. Курс лікування коштує 10 580гр. +3000 грн.прожиття + харчування

  Анютка хворіє з народження. Була родова травма (асфіксія). Проявлятися це все почало в 1 рік. І ми, батьки, почали рятувати нашу дитину. Спочатку обстежувалися, поставили діагноз (Діагноз: ДЦП, атонически-Астатична форма, тетрапарез в стадії самостійного сидіння. Епілептичний синдром. Груба затримка психомовного розвитку), а потім пішла інтенсивна реабілітація. Завдяки 8 років постійної реабілітації дитина не стала "рослиною", як нам говорили лікарі після її народження, і що вона безнадійна.
  Анютка пройшла вже три курси лікування в клініки Казявкіна, є успіх !!: дитина почала сидіти, а також вже робить перші впевнені кроки, але з підтримкою, з'явилася впевненість стояти, стала більш уважною, це тільки після трьох курсів лікування. Анютка життєрадісна, усміхнена, красива дівчинка, радіє кожним своїм маленьким досягненням.
  Дитина потребує тривалої реабілітації. У неї дійсно є шанс навчитися ходити, але на це треба чимало коштів. Трускавець лікарі рекомендують проходити 3 рази на рік для максимального результату. Лікарі дають шанс що після 4-6 курсу лікування дитина піде !!

  Люди добрі допоможіть будь ласка !! Я, мама, не працюю, так як доглядаю за дитиною-інвалідом, проживаю з чоловіком, (інвалід III групи), допомагає мені з дітьми. Є ще друга дитина, хлопчик 3 рочки. Наш сімейний дохід не дозволяє зібрати такі гроші на лікування, так як в нас всі кошти йдуть на постійні протисудомні препарати, а також на додаткову реабілітацію (постійно масаж, ЛФК, логопед, психолог, інші реабілітаційні центри).

  Я вірю що завдяки небайдужим людям, ми зможемо Ганну поставити на ноги !! Не будьте холодні до чужого горя!
   

  Вкладення:

 2. mfria

  mfria Member

  Беременность проходила хорошо. Родилась доношенной в срок, наша кроха с весом 2.970, рост - 48 см. (кесеро - планово), нормально, родовой травмы не было. По шкале Апгар -8\8 б. С рождения развивалась до 6 месяцев,после произошел сбой в организме. На вид умная красивая девочка, все понимает, распознает близких. Потом заприметили, что она отстает от развития, сидит плохо, на ножки не становилась. Обратились к врачам, но наши сельские врачи заверяли нас, что она ленива, толстенькая сядет и пойдет позже. Начала сидеть с 8 месяцев, но не уверенно. Прошло несколько месяцев ребенок не становится на ножки, не ходит, не ползает. Нас направили в областную детскую больницу. Там начали проходить обследование. Но ничего не нашли. Под подозрением поставили обмен веществ и гипотериоз и направили в Киев в центр метаболических заболеваний, сдали там анализы, но эти заболевания не подтвердились, анализы в норме. Сделали МРТ головного мозга - без патологии. А также ездили в республиканский генетический центр, но там ничего из их сферы не нашли, нам генетик порекомендовал найти хорошего невропатолога. Так мы приехали опять в областную детскую больницу. Нам дали инвалидность и написали диагноз: симптоматическая эпилепсия, задержка психомоторного и речевого развития. Атактический и миотоничний синдромы. Сказали, что причину не знают почему ребенок не ходит, а такой диагноз поставили, чтобы дать инвалидность, но главную причину они не знают, через пол года сказали, что это тяжелая патология и она не излечима. Но мы с мужем не опустили руки, и продолжали консультироваться с врачами-невропатологами через Интернет, искали заведения, которые бы могли нам помочь. Ездили в Харьковский институт неврологии, психиатрии и наркологии. Мы обратились, нам не отказали, там нас обследовали. Сказали интересный случай. Но тем более нам поставили другой диагноз вопреки нашей областной больнице.
  Диагноз : ДЦП, атонически-астатическа форма, тетрапарез в стадии самостоятельного сидения. Эпилептический синдром. Грубая задержка психоречевого развития.
  Также сдавали анализы в генетическом центре г.Харькова.
   
 3. mfria

  mfria Member

  НАШИ РЕКВИЗИТЫ ДЛЯ ОКАЗАНИЯ ПОМОЩИ

  Счет QIWI
  +380683313844

  ПОПОЛНЕНИЕ КАРТЫ ПРИВАТБАНКА
  5168 7573 2322 2507 Вовкодав М.Е

  ПОПОЛНЕНИЕ В ДРУГИХ БАНКАХ
  КОД ЄДРПОУ 14360570
  МФО БАНКУ 305299
  КОД ЄДРПОУ БАНКУ 14360570
  РАХУНОК ОДЕРЖУВАЧА
  29244825509100
  ВОВКОДАВ МАРІЯ ЄВГЕНІВНА

  КОШЕЛЬКИ WebMoney:
  Доллары:Z278661894597
  Гривна: U157307975355
  Евро: E034355251294

  PayPal
  vovkodav80@ukr.net Мария Мария
   
 4. manur

  manur Well-Known Member

  А мейл.ру вже не користуєтеся?

  Перепрошую, але не можу не запитати : чому Ви так гарно почали державною і, за сумісництвом, співучо-солов"їною, а потім перейшли на якесь нарєчіє непойнятне?........

  І ще раз перепрошую, але як таке може бути:
  ???
   
 5. prius

  prius Well-Known Member

  І ні одної виписки з лікарні,не хочеться думати що це афера
   
 6. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Ні, ні, там в топіку скани документів. То може Вам не завантажилося те вкладення
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. prius

  prius Well-Known Member

  Так, в мене не показує
   
 8. mfria

  mfria Member

  Маил. ру вже не використовую, заборонили))), перейшли на укр.нет
  Кесеро - планово, нормально, родовой травмы не было - це від початку, коли народжувала. А потім (через рік) коли почали дізнаватися правду коли у дитини почалося проявлятися ДЦП( затримка розвитку) , тоді вже виявилося що при пологах у дитини була асфіксія, але нам не повідомили, і лікарі вирішили це сховати, але не вийшло(((


  На російській мові мені краще спілкуватися, але форум український, тому і надрукувала "нарєчіє непойнятне" Вибачте!!
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. mfria

  mfria Member

 10. mfria

  mfria Member

  А також детально в темах:
  Подарите Анюте шанс научиться ходить Сбор на реабилитацию - Советчица Кидстафф
  Вовкодав Анна 7лет, сбор на реабилитацию Трускавец - Советчица Кидстафф
   
 11. prius

  prius Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 1
 12. mfria

  mfria Member

  В темі я описала коротко історію, а в повідомленні детально
  [​IMG]
   
 13. mfria

  mfria Member

  Добрий день!!Хочу подякувати за перший внесок!!!
  +25гр. Відправник: Пароля Ольга Олександрівна.
  +100гр. Відправник: Чимшит Олександр Геннадійович
  +150гр.. Відправник: Горпинич Григорій Дмитрович.
  ДЯКУЮ НЕБАЙДУЖИМ ЛЮДЯМ І ДАЙ БОГ ВАМ ЗДОРОВ"Я!!
   
 14. mfria

  mfria Member

  Як важко просити, благати про допомогу, принижуватися, особливо якщо тебе вважають ще й аферистом або якщо гроші йдуть не за призначенням, починаєш виправдовуватися, доводити, що твоя дитина реально хвора, терпиш приниження, потім думаєш: 'А ну його ..., все не буду писати, не буду просити, вистачить. Де моя гордість ?? 'А потім дивишся на хвору дитину і розумієш що потрібно, що тільки ти можеш допомогти своїй дитині, тільки ти .... заради дитини підеш на все.
  І ховаєш свою гордість, і знову просиш, благаєш. Серце плаче, душа кричить 'Чому я, чому моя дитина ?? !!' А на обличчі посмішка і ти дитині кажеш, що все буде добре і мама обов'язково поставить тебе на ноги !!! Все буде у нас добре!
  P.S Вибачте! крик душі, не можу вже ((
   
  • ... ... x 2
 15. manur

  manur Well-Known Member

  Прошу не ображатися. Бо аферистів, таки, дійсно до грома.
  Хай все у Вас заплановане здійсниться!
   
 16. mfria

  mfria Member

  Добрий день, в нас все добре!! Ці дні робимо генеральне прибирання вдома.Анютка у бабусі, давненько ми в неі не гостювали.
   
 17. mfria

  mfria Member

  Підтримайте, будь-ласка нашу тему!!!:help:
   
 18. mfria

  mfria Member

  Добрий день, вибачте, що часто не пишу. Хатні проблеми, а ще Анютка захворіла, часу не вистачає. Анюточка почуває себе краще вже, температури немає вже, а ще залишився сильний кашель, спостерігаємося у лікаря.Сьогодні Аня посміхнулась вперше за ці дні
   

  Вкладення:

  • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)