Почему европейцы ненавидят Русов

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Фауст, 6 сер 2012.

  1. Фауст

    Фауст Well-Known Member

  2. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Є та ще й які. Європейці ненавидять лиш москалів (а це не русичі) та носіїв їх культури. Ще в 17 столітті вони писали, що краще б переспали на підлозі бідненької української хати ніж в "хоромах" москальських владик.
     
  3. Tan To

    Tan To сын империи

    Главное, что бы они вас....хм, любили:))
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Какие возражения! Скоро Америке, гнусной отрыжке Европы, придет крантизм! Это уже видят пророки в вещих снах!!!
    А затем и Европы очередь дойдет!!! И так будет с каждым, кто не поклонится Рассеюшке вообще, а Путину, боженькой в пупик целованному, в частности!!!
     
  5. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Лінк не відкривав, бо й так всі знають за що - за чисту душу та відверте серце, за те, що всіх тих європейців завжди рятували, за те що винайшли і безкоштовно подарували радіо попова та закон ломоносова (а відомо ж, що європейці відзначаються чорною неблагодарністю), за те, що завжди за справедливість та мір в усьому світі, за те, що ніколи ні на кого першими не нападали, за те, що захищають права пригнічених та обездолених країн третього світу (північної кореї, чи куби), е.., за ще там ще ? :rolleyes:
     
  6. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    За те, що "спасли" Європу від реформ Наполеона.
     
  7. Balaganoff

    Balaganoff Дуже важлива персона

  8. Фауст

    Фауст Well-Known Member

    Пастернака не читал, но осуждаю ...
    Итак во всём. Подход "настоящих" украинцев.
     
  9. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Цих москалів дійсно змалку хтось по тім'ячку стукає. Фауст, тут йде обговорення не якоїсь статті, а "почему ненавидят...". На що тобі Блік і видає свою точку зору. А чиясь первинна подана думка є лиш "заначкою", яку не завжди варто приймати до уваги.
     
  10. Фауст

    Фауст Well-Known Member

    Поразило название "Типичный русский турист"
    Я много раз был за границей и много видел
    Подтвердить, что это типичный турист я не могу,
    потому что своими глазами видел совсем другое.
    Кстати в Египте стало очень много граждан Украины.
    Некоторые ведут себя на три порядка хамливее, чем этот русскоговорящий в ролике с ютуба.
     
  11. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Послухала кілька хвилин, посміялася...
    Після слів про те, що русскіє інша раса - виключила, не хочу витрачати свій час на маячню.
     
  12. Фауст

    Фауст Well-Known Member

    Ну если посмеялась, так за что ж Вы меня за этот пост забанили?
     
  13. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Дійсно, я тут з Фаустом згідний. Я би назвав "хамло з культури "рашен", яка, як бур'ян, розрослася на 1/6 суші.
     
  14. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    А Вы что в Прибалтике проживаете? ;) А чувак понял о чем гутарят. ;)
     
  15. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Забанила за дублі тем (відкрили майже одночасно дві теми їз одинаковою назвою, і одинаковим першим дописом теми)
    До речі зараз ви знову порушуєте правила, бо ведете обговорення модерації у невідповідній темі:ireful:
     
  16. Фауст

    Фауст Well-Known Member

    Яки дубли????
    Ну, а дышать то мне можно на своей земле или тоже разрешения у Вас спрашивать?
     
  17. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Ну навіщо мені читати кожну муйню ? Коли я й так знаю, про що там (див вище). :))
     
  18. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Чи можна порівнювати русинку Ганну Ярославівну з цим хамлом з культури "рашен"?
     
  19. Фауст

    Фауст Well-Known Member

    Пастернака не читал, но осуждаю.....
    ©
     
  20. Фауст

    Фауст Well-Known Member

    Сравнивать можно всех со всеми.
    Ни в одной конституции мира это не запрещено!
     
а де твій аватар? :)