Пластикові відкоси

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Marian Chura, 8 чер 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Marian Chura

    Marian Chura Member

    Доброго дня!Недавно поставив пластикові вікна і зіткнувся із проблемою відкосів.Незнаю чи хтось чув про відкоси із сендвіч панелей для пластикових вікон.Питав на фірмі де вікна замовляв, казали що вони такі відкоси роблять. Але мені потрібен лише матеріал(сендвіч панелі) і незнаю де їх у Львові можна купити.Вже обходив всі великі гіпермаркети будівельні: Епіцентр, Нова Лінія, Практікер..., нігде немає.Допоможіть хто знає, наперед дякую.
     
  2. Marian Chura

    Marian Chura Member

    Якщо комусь буде потрібно я знайшов такі плити, ось ссилка на сайт фірми: Поради в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 14 чер 2012
    • Подобається Подобається x 1
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Хм. Чотири дні шукав чолов'яга, чи чотири дні робив паузу, щоб безкоштовно прорекламитись? :)) Ща модератори доберуться до клавіатури, і буде видно. Нє? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Marian Chura

    Marian Chura Member

    Причому тут реклама, я справді шукав дуже довго у Львові із такими сендвіч-панелями дуже важко, переважно продають великі для кіосків, через те вирішив поділитись із людьми інформацією, якщо комусь буде потрібно.
    Для цього ж і створений форум.
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    І знайшов, що реклямку кинув тільки на одну фірму, і відразу на головну сторінку. :))

    Угу. Особливо коли хтось заходить на форум і робить вигляд, що щось шукає, і відразу другим постом ліпить лінк з рекламою фірми. :)) Просто одні рахують це за спам, а адміністратори рахують, що в них хтось хоче прорекламитись на халяву. Нє?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Marian Chura

    Marian Chura Member

    Кароч я не буду тобі тут нічого пояснювати, найдеш іншу фірму кидай ссилку, можливо там і дешевше буде і людям буде корисна інформація. Я працюю по автоматизації промислового виробництва в цукровій промисловості, так що ця фірма і близько не лежить до моєї професії, а ти краще б писав на форумі потрібні людям речі а не фігньою страдав.
     
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    А на фенол Вы проверяли эти пластиковые штучки?
     
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :))
     
  9. Marian Chura

    Marian Chura Member

    Ну мені сказали що є українські і німецькі, в українських колись була проблема із надлишком фенолу, але зараз вона ніби вирішена.Я купував українські бо вони все-таки набагато дешевші.
    А о це дуже важлива проблема?
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Не.
    Не проблема.
    Просто раком всё семейство заболеет.
    Мой Вам совет - покрасьте их.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Форумляни, звертаюсь до вас, може хтось поділиться корисною інформацією. Сьогодні поставили на металопластикові вікна і постала проблема відкосів. Може хто має контакти доброго майстра, який би нам ті відкоси поробив за адекватну ціну? Буду дуже вдячна за контакти (в ПП) і за поради по відкосах:)
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Внутрішні чи зовнішні? Бо певно і ті і з вулиці
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Зараз питання стоїть про внутрішні, бо майстри, коли старі рами виривали і готували пройом для встановлення нових вікон, повідбивали дуже багато штукатурки, то все страшенно неестетично виглядає. За зовнішні теж думала( читала, що їх варто робити, щоб пінка не кришилася, щоб не задувало).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. djgips

    djgips New Member

    доброго часу доби скиньте будьласка посилання бо не працює або сюди в пп або на мило ihorgorbatyy@gmail.com
    Також Ви можливо знаєте де можна у львові купити отакий ПВХ профіль з замком http://images.ru.prom.st/42524681_w200_h200_img8154.jpg
    Наперед дуже вдячний.
     
а де твій аватар? :)