пиво...

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем duncan, 7 гру 2007.

?

ви любите пиво?

  1. так

    240 голосів
    84,2%
  2. ні

    28 голосів
    9,8%
  3. терпіти не можу

    14 голосів
    4,9%
  4. ніколи не куштував (ла)

    3 голосів
    1,1%
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ох... Як можна Бігос не знайти? :) Ви шо, язик проковтнули? Ловите першого ліпшого хіпстера і питаєте :)


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В суботу мали вилазку в Хмільний дім Роберта Домса з дівчатами:) Дуже сподобався їхній дегустаційний набір "Метр пива" і м"ясне асорті до пива. Рекомендую для посиденьок із друзями!
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мені львівське пиво шось ну ніяке. Був раз в тому домі домса, фігня
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ну бачиш, на колір і смак, як то кажуть, всі фломастери різні:) От мені Опілля не пішло, а от Микулинецьке із задоволенням смакую:)
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А мені ні Опілля, ні Мікулинецьке, зате Домс смакує )
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Подобається зелений Домс, Богемський. Всі інші для мене якісь тяжкі...
    А знайомий з пивзаводу порадив пити тільки Львівське світле. Бо тіпа всі решта марки - то похідні від світлого, в залежності що в нього добавлять для смаку, міцності і кольору
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    То не то... То не Домс... а так собі щось... Домс - то лиш розливне в
    і то - "Старий Домс нефільтроване".
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    одного разу влаштувала іспит чоловікові, бо він вихвалявся, що багато різного пива знає на смак
    то ж, зав'язала йому очі, поставила 10 кухлів і пляшки навпроти... жодного не вгадав :dntknw:
    а ви впізнаєте улюблене пиво із закритими очима, серед інших? ;)
     
  9. Markon

    Markon миється в бані

    Підтримаю Домс нефільтрований. А взагалі не погане пиво з Калуша, мають багато різного і смачного. От недовано посиділи під Бандерівське, а також змогли купити раки з доставкою на Доставка раков от Raker. До речі раки також смачні )
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Деякі пробував - нічого особливого, як на мою думку. Можливо, не розпробував))))) Але, дорожче від інших подібних((((

    Цікавий маркетинговий хід - на етикетках цифри (ну, там, вміст алкоголю, виіст твердих частинок і т.п.) ніби кульковою ручкою написані. Тіпо, кожну пляшку перевіряють окремо на ті показники:)))
    [​IMG]
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Набагато смачніше будь-якого львівського. Старі бренди, типу 1715, Львівське, Лев - помиї. :bad:
    Навіть Перша броварня почала кисляк гнати.
    Калуське на даний час і Мінскоє рулять.
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Не почала, а вже давно.
    Великі пивоварні всі туфту гонять.

    Маленькі - ще щось більш-менш придатне до вживання.

    Їх я і мав на увазі в порівнянні з Калуським.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якщо львівський розлив - давно. Радомишелевський ще тримається.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    https://chasdiy.org/news/rivnenske-zhyhulivske-pyvo-otrymalo-novu-nazvu.html

    У рівненського “Жигулівського” пива з`явилася нова назва. Конкурсна комісія вирішила, що воно називатиметься “Віденське”.

    Як розповів директор пивзаводу Мар`ян Года виданю “Час Дій”, пиву повернули історичну назву. Адже рецепт напою належить австрійському пивовару Альфреду фон Вакано, який першим зварив цей сорт пива на своєму заводі.

    Це був далеко не найпопулярніший варіант, однак історично справедливий. З початку оголошення конкурсу комісія отримала тисячі пропозицій.

    Серед них “Українське”, “Рідне Українське”, було “Козацьке”, “Чорнобаївське”, “Байрактар”, “Джавелін”, “Смак перемоги” і ще десятки назв.

    Тож з наступного тижня на полицях магазинів Рівного уже можна чекати на “Віденське” пиво:

    Воно спершу буде в перемішку з “Жигулівським” звісно. Потрібно використати ті етикетки, які вже надруковані. Запустити виробництво нового бренду. Це не простий процес. Але з наступного тижня можна вже чекати, – пояснює власник пивзаводу “Рівень”.
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  16. Good man

    Good man Обычный человек

    В любой алкогольной теме ты высказываешься с позиции знатока.
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)