пиво...

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем duncan, 7 гру 2007.

?

ви любите пиво?

  1. так

    240 голосів
    84,2%
  2. ні

    28 голосів
    9,8%
  3. терпіти не можу

    14 голосів
    4,9%
  4. ніколи не куштував (ла)

    3 голосів
    1,1%
  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    слабак..
    який до пива такий до дівок..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я люблю легкі сорти світлого пива, і бажано, щоб був якийсь цікавий присмак. Найліпше "живе" Павлівське чи Опілля. Якщо нема, то на крайняк Микулин чи Рівень. В львівських пабах, що себе і публіку поважають, можна натрапити на дуже цікаві розливні пива. Ми з колєгами полюбляєм зависати в Бігос-пабі або йдем в Купіцу. В останньому шикарне нефільтроване. Ще добре в підвалі філармонії, там всяке прикольне микулинецьке наливають.

    Вся попса, що продається поголовно у всіх без виключення продуктових магазинах і подається в сихівських ригайлівках - Львівське з всякими Домсами, Чернігівське, Оболонь, Балтика, Славутич та інша срань по 5-8 гривень - то реально помиї, а не пиво. Фігачать туди градус повищий і здешевлюють максимально. Особливо кмітливі маркетологи продають пиво в 2-3 літрових пластикових "цицьках". Люмпен хаває на ура. Головне тут не пиво як таке, а те, що ужратись можна за мінімальні бабки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Уявляю яка в тебе хфігура, диванний фюрер, ще й не слабак по пиву.)
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та шо ти розказуєш. В нас тут повно імпортного пива (Бельгія, Франція, Німеччина), з міцного від 6 до 9 градусів бельгійське, французьке є 12 градусів.:)))
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А чого б не ужратись? Я не впевнений до речі шо в львівських туристичних шапіто з дивними назвами дійсно якісно варять. Скоріш за все по якійсь мінімальній схемі "дешево-сердито" як то в нас все влаштовано.
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Опілля" і все решту тернопільського виробництва - нормальна тема. Мінімум маркетингу, незамислувато. Де просто - там добре.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну як дешево. По львівських мірках 20-30 грн за кухоль пива, то не так і дешево. За ті гроші можна набрати 4 фляшки Роберта Домса і ужратись :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну в закладі і на розлив - це ж інша цінова категорія. Найдешевше починається де в магазині вже середня ціна. Але це не значить що якість краща.

    Це я навіть не сприймаю серйозно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Хоча, оте нефільтроване в Купіці воно теж гребуче. Але, зараза, смачнюще! Люблю його, але від трьох бокалів я вже стаю такий як треба :)

    А ще мені дуже важливий момент - закуска до пива. Я не можу просто сидіти і дудлити пиво, мусить бути щось смачне і солененьке. В Бігосі ми беремо "пивну дошку", це таке асорті, майже кілограм всяких ніштяків. Цибулеві кільця, грінки з часником і соус, сухарики і теде і тепе. О, до речі, бомбезні цибулеві кільця смажать в підвальчику філармонії. Напевно найліпші у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я львівського, всяких домсів, чернігівських, балтик, а тим паче трилітрових пивних цицьок за 6 гривень взагалі за пиво не вважаю, а колись, такого славного львівського пива зара взагалі нема, вони тепер роблять пиво для бомжів і пивораків..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Якщо мені не зраджує пам"ять, то там найсмачніше Варштайнер . А ще в них надзвичайно смачний смажений сулугуні:good2::i-m_so_happy:
    Опілля ням-ням, а от Павлівське мені "не то пальто".:dntknw:
    @MARTINI а в тому театрі пива "Правда" на площі Ринок (колишній універмаг) не були з колєгами? Кажуть, що там багато цікавих сортів, ще й халявне пиво в якісь години наливають (співробітники розказували).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    нє, туди ше козу не водили :)
     
    Останнє редагування: 22 кві 2015
    • Подобається Подобається x 2
  13. manur

    manur Well-Known Member

    А конкретніше координати мона? Бо я хіба "Старий Домс нефільтроване" у Львіві знаю (Той, що в підвалах "Хмільного дому Роберта Домса" наливають).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    1. про маркетинг чув, i цiльовi продукти для рiзних краiн? Скоро для вас i 40-процентне гнати будуть
    2. головний меседж: пиво - могила.
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Французьке не пив, бо це якийсь нонсенс, а бельгійське хороше. Шкода тільки коштувало 15 грн., а тепер 25.
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    @MARTINI, а Бігос-паб де?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    А давайте 2-3 травня зберемося у Львові на пиво?:drinks:
     
    Останнє редагування: 22 кві 2015
    • Подобається Подобається x 1
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а гугл де? :)
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    В неділю бувім у Львіві (був з дружиною, ще був там зі своєю дружиною знайомий з Києва і ще був один товариш зі Львова).

    Назви "Купіца" не пам"ятав, а "Бігос-паб" пам"ятав. Але.... знайти не зміг. Киянин кинув в пошук в своєму телефоні, видало : Соборна, 2А, побродили ми там, але так і не знайшли.:sad:

    Воно там шо - зашифроване, чи як?????
     
а де твій аватар? :)