Піст

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Forpost, 11 жов 2007.

  1. Nadan

    Nadan Well-Known Member

    Таке питання може поставити тільки духовно сліпа людина, яка до того ж сама не розуміє, що вона сліпа. Щоб ви це зрозуміли, я задам вам питання.
    Де в Новому Завіті, вимагається обовязковість посту для Ісуса, апостолів та перших християн? Немає? Чому ж тоді Ісус, апостоли та перші християни постили?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Питання не коректне і доречі трохи вище я пояснював дещо на цю тему. Якщо хочете детальніше наведіть відповідні цитати про Бібілйні підстави тривалих постів

    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:00 ----------

    Такщо замісь віжповідати питанням на питання духовно просунуті грекокатолики могли б просто дати відповідь.
     
  3. Nadan

    Nadan Well-Known Member

    Де в Біблії сказано про 40-ка денний піст Ісуса знаєте? Думаю цього досить. То чому ж він постив коли його ніщо обовязково не зобовязувало?
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    А чи вимагав він від апостолів наслідувати цей піст і чи вони це робили?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для християн безгрішне життя Ісуса є прикладом досконалого життя досконалого Чоловіка, а нехристияни сумніваються і не вірять і задають запитання, відповідь на які є очевидна... але це для християн.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Знову бздури пишете. Чесно, мені байдуже, що ви неправду придумуєте і в неї вірите. Шкода тільки тих, хто вашими словами переймається.

    ---------- Додано в 16:20 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

    Кому? З якою метою?
    Відколи-то метання бісеру є на збудування особи?

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:20 ----------

    Уп'ять трийці п'ять. А треба було, аби вимагав?
    А про бісів, що виганяються "молитвою й постом" то взагалі випадково згадав, певно...
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Nadan

    Nadan Well-Known Member

    Знову повторюєте подібне питання - ознаку сліпоти. Шкода мені вас Сергію, бо характер ваших питань свідчить про вас як про раба від природи, який звик мислити такими категоріями як "вимагав", "наказав" та інше. Навіть в стосунки між Отцем і Сином, ви ставите питання хто начальник а хто підлеглий, хто кому і що наказав. В своїй сліпоті, ви навіть не припускаєте, що Бог, який є любов, може не вимагати і не наказувати, а пропонувати, заохочувати, подавати приклад. Бог нічого не наказує людям, бо любить їх, визнаючи за ними право навіть на гріх! А ви навіть в стосунки Отця і Сина розглядаєте з точки зору стосунків раба і рабовласника!
    Чи не тому, що ви самі в душі є рабом?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. orfej

    orfej Well-Known Member

    7) Хочу повідати те що християнського в цім пості ніц не має, одно тіко названіє,,,,,[COLOR="Silver"]

    абсолютно точно[/QUOTE]

    А – вибач Пташку зі «ЦАСТВА ВАШОГО»!
    Це я винен – це ж сторінка Релігія – знаєте, що є релігія – Religare –повязання!!!
    З ким і чим Ви пов`язані – цілий Форум знає до блювоти і рвоти!
    Товчіться тут самі з своїм Religare – я перепрошую тут Вас!
    Однак, колись помрете і коли станете перед Лицем ІСУСА І ДІВИ МАРІЇ – як почуєтеся?
    Потішайтеся ще трохи тут! Там – ніхто не допоможе Молитвою звідси!
    Смішненько Вам!
    Ви ж ні Латини, ні Греки, ні Заповіту не знаєте – Вам то Гарно!
    Продовжуйте!
    Ще раз Уклінно Перепрошую Вас, що помолився в Гілці!!!

    ---------- Додано в 02:15 ---------- Попередній допис був написаний в 02:07 ----------

    ШАНОВНИЙ з «ЗАЛИ ЦАРСТВА»
    Моя вина! Смиренно Перепрошую!
    Ми – просто Християни!
    Ми Вас не рушимо!
    НАША СИЛА В НАШІЙ СЛАБОСТІ!
    БО МИ ДІЄМО СИЛОЮ ХРИСТА РОЗІПЯТОГО І ВОСКРЕСЛОГО!

    ---------- Додано в 02:19 ---------- Попередній допис був написаний в 02:15 ----------

    А чому ви думаєте,що я не пощу?

    О! Щасливчик!
    ШАНОВНИЙ з «ЗАЛИ ЦАРСТВА»
    Моя вина! Смиренно Перепрошую!
    Ми – просто Християни!
    Ми Вас не рушимо!
    НАША СИЛА В НАШІЙ СЛАБОСТІ!
    БО МИ ДІЄМО ТІЛЬКИ СИЛОЮ ХРИСТА РОЗІПЯТОГО І ВОСКРЕСЛОГО!

    ---------- Додано в 02:23 ---------- Попередній допис був написаний в 02:19 ----------

     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Шановні Християни, ви справді думаєте, що ваші стогнання чогось варті для адресатів?!! Ви зробите величезну послугу їм, коли назавжди зігноруєте їхні випади безмежної інтелектуальної величі. Не пси ж бо — не все ж кидатись на ''фас'', нє?
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Ну будьте послідовними ідіть в пустелі і їжте сарану-0))

    Згадали на решті про ці вірші, які між іншим відсутні у давніх рукописах іочевидно є пізнішою вставкою.

    ---------- Додано в 11:48 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

    Усе що було повязано з поклонінням було чітко окресленоі не допускало самодіяльності і я не знахожу вказівки для постів чи ставлення яке було б відмінним від єврейського відношення до постів.

    ---------- Додано в 11:49 ---------- Попередній допис був написаний в 11:48 ----------

    А хіба ж не сказано що голова Христові Бог?

    ---------- Додано в 11:50 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

    Згпадайте закон ,який мав чіткі вимоги, згадайте що Єгова чітко окреслив що для нього є приємним і чого повинні дотримуватись люди.

    ---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:50 ----------

    Зауважте після чого постив Ісус і що його очікувало? Чи завжди пости були приємними Богу?

    ---------- Додано в 11:54 ---------- Попередній допис був написаний в 11:51 ----------

    Задавати питання цілком нормально і це не ознака браку віри. Проблема коли людина не задає запитань-))

    ---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    Дл я свідків Єгови до речі також, але вони враховують історичні і культурні аспекти його життя.

    ---------- Додано в 12:02 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    БІльшість традицій католиків з Біблією не повязані.

    ---------- Додано в 12:06 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

    Я до речі не є противником посту і не заперечую його корисності, але проти того коли цей піст приурочують до якихось періодів, чи рекомендують наприклад обмежити якісь шкідливі звичк на ча с посту ( заміст того щоб заохочувати позбутись їх взагалі). Врешті пости часто завершуються нестриманістю в їжі під час Великодних свят.

    ---------- Додано в 12:41 ---------- Попередній допис був написаний в 12:06 ----------

    Так подумвайте чому постив Ісус і чому постили євреї.
     
  11. Nadan

    Nadan Well-Known Member

    Спосіб і форма проведення посту визначається Церквою. А у свідків яка форма проведення посту? Чи він взагалі є?
    У всіх? Може тільки в деяких нема? В такому разі ви не повинні згадувати про написання в Септуагінті імені Єгова, бо із декількох тисяч примірніків, воно зустрічається лише в двох, що свідчить про те, що це було пізнішою вставкою! Згодні?
    Ви розрізняєте суть і форму? Ану вгадайте, що буде суттю, а що формою у пляшці води, яку ви купляєте в магазині? І що важливіше, суть чи форма? Чи суть може обійтися без форми? Так само із постом! Бог сказав що потрібно постити. Це є суть! А в якій формі, Він дав можливість визначати Церкві, яка є Його тілом!
    Сказано. Так само як і сказано, що голова жінці чоловік. То що це по вашому означає, що жінка вже не людина? Думаю що людина і нічим не нижча від чоловіка. Так само і Христос є Бог нічим не нижчий від Отця!
    Сергію, ви ж аспірант, а не розумієте простих речей. Бог виклав в заповідях суть, в тому числі й щодо посту, форму вибирали люди. Я бачу, що ви постійно хочете, щоб вам давали конкретні вказівки, до найменших дрібниць зверху. Тому і знайшли собі наглядачів - рабовласників у вигляді вартової башти? А бути вільним не пробували?
    Ну й після чого? Нагадайте, а то я забув. :)
    Так завжди! Завжди коли зберігалася суть посту а не тільки його форма!
    Щось не дуже видно, що свідки беруть приклад з Ісуса. Ви наприклад взагалі в своєму житті постили? Якщо так, то коли це було в останній раз?
    От бачите, ви всіх звинувачуєте, що свідків обвинувачують без доказів, а зараз робите те саме відносно Церкви.
    Нема проблем, постіть в інші періоди і в іншій формі, але постіть. Бо якщо прийдеться до діла, то більшість свідків ніколи не постять! Отже не беруть прикладу з Ісуса!
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Піст яого дотримувались християни на згадку про руйнування храму, був схвалений богм?

    ---------- Додано в 16:03 ---------- Попередній допис був написаний в 16:00 ----------

    Піст приватна справа кожного, оскільки Новий Завіт не мдетальних вказівок щодо посту людина вправі сама обирати коли постити, В БІБілйні часи люди постили перед прийняттямЮ, якогсть рішення, виражаючи смуток, розкаянян тощо.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сказано:
    Від Луки 4:2
    Сорок день там диявол Його спокушав, і за тих днів Він нічого не їв, а коли закінчились вони, то вкінці зголоднів.


    А біблію від "нового світу" не читаю... можа там пише по-іншому?

    ---------- Додано в 17:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:08 ----------

    Культурних аспектів? Звідки вони їх черпають? З літературних книг, чи з передань отців традиційної церкви?
     
  14. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    З історичних джерел, які описують житття і побут євреїв білійних часів.
     
  15. Nadan

    Nadan Well-Known Member

    Цитату будь ласка.
    Ну то ви хоч коли небудь постили? Коли це було останній раз?

    ---------- Додано в 16:37 ---------- Попередній допис був написаний в 16:35 ----------

    То ви визнаєте формування релігійної традиції із історичних (не Біблійних) джерел?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    До чого тут це? Так свідки Єгови використовують історичні праці, але Біблія залишається основою їхньої віри.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Описаних язичниками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Я думаю що ви достатньо добре знаєте БІблію. щоб знати про що йдеться і без моїх посилань.

    ---------- Додано в 16:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:42 ----------

    Йосипом Флафієм, яки й до речі язичниколм не був. Врешті є багато єврейстьких документів. археологічних доказів тощо.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Коли там кінець світу? Дату, сударь!:yes::mocking:
     
  20. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Я вам це пояснював не один раз спробуте розібратись самостіно з хронологічними пророцтвами.
     
а де твій аватар? :)