Пісня

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем KirK, 30 кві 2017.

  1. KirK

    KirK Member

    Схема.jpg
    День назад вернулся из вашего славного города. В одном из сувенирных магазинов на фоне играла музыка. Тогда я не придал ей особого значения, просто попытался опознать её через trackID на телефоне, безрезультатно. Думал ну и ладно... А теперь уже давно не выходит из головы её прекрасный мотив. Запомнил лишь несколько слов: "А Марiчка з Ванiчкою ходять..." шось таке) Помогите кто чем может) Может с ходу кто-то понял какая эта песня и поможет её найти или кто-то мимо того магазина будет проходить и спросит, там на входе на полу колоночка стоит. Выручайте!!! Я сейчас схему приложу.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    @KirK, а Ви не привикли на початку правила переглядати? На цьому форумі назви тем дозволено писати виключно українською. Потрудіться виправити, бо забанять...
     
  3. KirK

    KirK Member

    Я можу вільно спілкиватися на українсьскій мові, просто написав так. Ми ж всі УКРАЇНЦІ!
     
  4. KirK

    KirK Member

    Допоможіть знайти пісню!!!
     
  5. KirK

    KirK Member

    Дуже прошу.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    українською мовою.

    Зв"язку не бачу. Українці повинні спілкуватися між собою рідною українською співучо-солов"їною.

    А кацапським діалектом спілкуються хахли.
     
  7. KirK

    KirK Member

    Вибачаюся якщо не правильно висловлююсь. Ви по суті питання зможете допомогти? Бо дуже сподобалася пісня, як ви сказали дійсно солов`їно звучить.
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Я б з радістю допоміг, якби Вас цікавив якийсь магазин чи ресторанчик у Варшаві. А у Львові давно не був і невідомо коли буду.

    Так що - перепрошую...
     
  9. KirK

    KirK Member

    manur, дякую.
     
  10. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    проходжу там щодня, пісні різні лунають і уявлення не маю про яку саме Ви написали, якби трохи більше слів з пісні запам"ятали...
     
  11. Judith

    Judith миється в бані

    Возможно, как вариант это песня "Маричка", Василь Зинкевич ( mu3on.com ) "Ванiчкі" в песне нет, но Марiчка присутствует. Может это что то из новой музыки - новых песен 2018 года, современное вы слышали?

    Головне не те, що ти шукаєш, а те що ти знайдеш :)
     
    Останнє редагування: 1 сер 2018
а де твій аватар? :)