Підвищення імунітету: актуальна проблема

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Mavpysuk, 4 гру 2010.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Воно як ліки. Несмачне, але корисне)
    Поки що я не розглядаб топінамбур як замінник основної їжі або для лікування... тьху-тьху...поки що більш-менш добре.
    Я почав його розводити тільки з метою можливого споживання в наступні тяжкі часи, коли буде голод внаслідок епідемій, засухи, війн тощо...
    А рецептів з приготування земляної груші в інтернеті небагато...
    Можна ще спробувати сушити його як спеції чи щось інше, але як припече, то і згристи його буде за щастя(
     
  2. Volodymyr K

    Volodymyr K Member

    Імунітет це здоров"я людини. Раніше я часто хворів,особливо на простудні захворювання, насморк, кашель.. З часом усвідомив, що людина сама послаблює свій імунітет своїм психоемоційним станом: образами на інших, ненавистю, злістю, злобою і т.д.( своїми негативними почуттями та емоціями). Усвідомивши це і переосмисливши своє життя, я змінив свій світогляд, одночасно позбувшись вище описаних хворобливих станів. Але це робота над собою не одного дня. З часом відмовився від ліків, знайшовши альтернативу в апітерапії, яка є повністю на натуральній основі. Зараз приймаю настоянки, такі як Воскова міль, Бджолиний підмор і прополіс 10% але як профілактику від захворювань, хоча дані настоянки використовують і для зняття симптом тих чи інших хвороб. Більше інформації за посиланнями:

    View: https://www.facebook.com/groups/1279621652070177/permalink/3577013892330930
    інформація про настоянку Воскової молі

    View: https://www.facebook.com/groups/1279621652070177/permalink/3630991146933204
    про прополіс 10%

    View: https://www.facebook.com/groups/1279621652070177/permalink/3590130264352626
    про бджолиний підмор
    Будьте здорові!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. manur

    manur Well-Known Member

    @Volodymyr K, мені тре троха рівень холестерину понизити. Щось порекомендуйте (там, бачу і прополіс і підмор). Скажіть чого, скільки і по скільки приймати і придумайте, як мені то у Варшаву відправити. А гроші я Вам на карту кину.
     
  4. KarolinaMay

    KarolinaMay Member

    Якщо людина здорова, то достатньо курсу вітамінів 1-2 рази на рік, фізичної активності та різноманітного харчування.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    про бджолиний підмор
    Будьте здорові!!![/QUOTE]

    Будемо.

    Пробували підмор. Як мертвому кадило. І то фляшками на 1,5 літри.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Olena lebid

    Olena lebid New Member

    Я підвищую свій імунітет за допомогою пробіотиків, приймаю їх курсами двічі на рік. Зараз саме почала пити новий комплекс нутрілайт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KseniaSil

    KseniaSil New Member

    Оо і я також його приймаю, декілька тижнів, а результат вже подобається:) як закінчиться курс, піготовлю повний відгук на цю тему
     
  8. DashaSah

    DashaSah New Member

    у меня один метод - витамины, спорт и сон
    продажей витаминов занимаюсь сама, нутрициолог я
    если у кого то есть вопросы, могу подсказать - обращайтесь)

    nsplife.kiev.ua
     
а де твій аватар? :)