Підтримаємо Петицію президенту на захист Дронова

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Meteorit, 17 бер 2019.

  1. Meteorit

    Meteorit Member

    Тема стосується аварії в жовтні 2017 року Харкові в самому серці міста.
    Вважаю абсолютно несправедливим рішення суду. Дронова просто зробили крайнім, просто лише для того, щоб відвернути увагу громадськості від Головного і єдиного (на мій погляд) фігуранта в даному ДТП.
    При розгляді справи не брались до уваги кричущі ФАКТИ:
    1. Знаходження Зайцевої в стані наркотичного сп'яніння.
    2. Швидкість в центрі міста більше 100 км / г.
    3. Відсутність при собі ВП. (Є відео як при затриманні хлопець каже: "Зараз права підвезуть")
    4. "куди пропала" нарколог, яка безпосередньо проводила огляд водія.
    5. "Пропали" аналізи крові і сечі Зайцевої. (Це в справі з шістьма загиблими !!!!!!!!)
    6. Коли раптом звідки не візьмись з'явилася нарколог, вона не могла взагалі щось пояснити.

    І після всього цього потрібно зробити висновок, що розгляд справи був Справедливим
    ????????
    Просто немає слів.
    Хто вважає за потрібне, давайте підтримаємо петицію на користь Дронова:
    Про помилування Дронова Генадія Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво Президента України
    А також хто хоче приєднуємося до групи в ФБ:
    Увійти у Facebook | Facebook
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    На форумі вже є такі теми. Заходьте туди, розказуйте все по порядку...
     
  3. Meteorit

    Meteorit Member

    Вважаю, що створення нової теми є доцільним, бо зараз як раз вирішальний момент.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви от агітуєте за помилування Дронова.
    А чому його треба помилувати?
    Він порушив ПДР чи ні?
     
  5. Meteorit

    Meteorit Member

    Те, що він порушив вже розрахувався вдосталь, це НЕ під його авто загиблі душі. Подробиці в першому пості.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    До речі якби не було б такої швидкості в Зайцевої - хіба вона б так переверталась? Це все сто з гаком. І машина надто важка та велика. Отаке недоробло під опіатами на такому монстрі літає - що можна чекати? Не сьогодні, так завтра чекай трагедїю.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це хто так вирішив?
     
  8. Meteorit

    Meteorit Member

    Дивіться, я пропоную переглянути усі відео, судові засідання, інфо в ЗМІ, та зробити СВОЇ висновки. Я не вважаю за потрібне когось в чомусь переконувати. Кожен має свою точку зору з цього приводу. Тому в цій темі я пропоную проголосувати тим, хто з цим погоджується.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Неправда, ви якраз переконуєте:
    Але якщо вже ви так наполягаєте, тоді зробимо так:

    Якщо ви такий переконаний у невинуватості Дронова активіст, то зберіть підписи у родичів загиблих, і у тих, хто був тоді покалічений в цьому ДТП.

    Якщо ці люди заступляться за Дронова, то дайте тут знати і я підпишу вашу петицію

    Ок?
     
  10. Meteorit

    Meteorit Member

    Дронову інкримінують, що він заїхав за стоп лінію, але чомусь ця сама стоп лінія (а це видно на відео, що в той момент її там не було) так ось цю саму стоп лінію намалювали на наступну ніч після трагедії.
    І ще, що важливо, досудовим розслідуванням вина Дронова в наслідках цього ДТП не доведена.
    Адже очевидно, що якби другий учасник (ця) їхав би з дозволеною по місту швидкістю, (і навіть якби вони всеж таки зіткнулися!) все одно таких наслідків просто НЕ було б.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    При чому тут якийсь другий учасник (ця)?
    Дронов на жовте світло поїхав чи ні?
     
Tags:
а де твій аватар? :)