Підкажіть туристичний маршрут від вокзалу у Львові.

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем geag, 5 чер 2016.

  1. geag

    geag Active Member

    Доброго часу доби! Планую у червні відвідати Львів. Жодного разу не був. Допоможіть, будь ласка, спланувати маршрут від вокзалу так, щоб і часу не гаяти і подивитись основні місця, які того варті. Планую крім іншого подивитись комплекс "тюрма на Лонцького".
     
  2. geag

    geag Active Member

    Як подяку можу надати допомогу у складанні маршруту від вокзалу у Черкасах до Холодного Яру і навіть особисто провести.
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    День? Тиждень? Місяць?

    Я не з самого Львова, не є фахівцем з історії Львова. Але, поводити по місту міг би. І приїхати на день до Львіва міг би. Тюрма на Лонцького? Встид, але ще сам там ні разу не був. Хоча, звичайно, не проти б відвідати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. geag

    geag Active Member

    На один день.
     
  5. geag

    geag Active Member

    Склав маршрут: вокзал - собор св. Юра, тюрма на Лонцького, а потім десь обов'язково випити філіжанку кави з канапкою, бо вважаю, що без цього відвідування Львову не буде повним. Підкажіть, якщо є ще якісь місця і в якому порядку їх відвідувати.
     
  6. geag

    geag Active Member

    Збираюсь приїхати 26 червня.
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Ресторан "Хмільний дім Роберта Домса" (підвали під львівською пивоварнею) - пиво "Старий Домс нефільтроване" - кращого у Львові нема, на мою думку. А там і канапка до нього непогана може бути.
     
  8. geag

    geag Active Member

    Є уточнення. Починати туристичний маршрут буду з автовокзалу. Що є таке, що варто пдивитись на шляху від автовокзалу до собору св. юра? Кажуть, що у Львові є якась дерв'яна католицька церква? Чи можна до цих церков заходити у шортах?
     
  9. geag

    geag Active Member

    Ось знайшов:
    Топ 10 місць, які треба відвідати у Львові
    Якщо Ви зупинились у Львові транзитом, чи з якихось інших причин у вас немає часу побачити усю красу Львова, Lviv.Travel рекомендує Топ 10 архітектурних перлин Львова, які повинен побачити кожен, хто побував у Львові.

    Усі вони знаходяться в компактній центральній частині міста і щоб побачити їх усіх Вам знадобиться не більше 3-х годин.

    Також рекомендуємо обрати екскурсію тут

    [​IMG]1. Площа Ринок
    Площа Ринок – центр політичного, громадського, культурного і торгового життя міста протягом 500 років, серце Львова, історичний початок європеїзації України.

    [​IMG]2. Львівський оперний театр
    Львівський Оперний театр – архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансу (1901 рік), один з найгарніших театрів Європи.

    [​IMG]3. Вірменська вулиця
    Одна з найстаріших громад Львова – вірменська – віками створювала у місті осередок свого національного життя з унікальною архітектурою і неповторним духом.

    [​IMG]4. Палац Потоцьких
    Палац графів Потоцьких – велична будівля у стилі французького неоренесансу кінця XIX століття.

    [​IMG]5. Каплиця Боїмів
    Каплиця Боїмів – славнозвісна пам’ятка пізнього ренесансу, яка не має аналогів не лише в Україні, але й у європейській архітектурі.

    [​IMG]6. Домініканський собор
    Домініканський собор велична архітектурна пам’ятка пізнього бароко з оригінальним скульптурним оздобленням.

    [​IMG]7. Бернардинський собор
    Бернардинський монастир пам’ятка ренесансу, маньєризму і бароко 1600-1630 років – цілісний середньовічний монастирський комплекс з фортифікаційними укріпленнями.

    [​IMG]8. Італійське подвір'я
    Надзвичайно цінна ренесансна пам’ятка 1580 року, палац найбагатшого львів’янина за всю історію міста купця Костянтина Корнякта.

    [​IMG]9. Парк Високий замок
    Парк Високий Замок – старий тінистий парк на горі, що височить над містом з руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком з краєвидами, від яких захоплює дух.

    [​IMG]10. Личаківський цвинтар
    «Личаківський цвинтар» - це історико-культурний музей-заповідник, площею 40 га.
     
  10. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    з якого?
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Придумали якогось Роберта Домса, ще й ресторан назвали. Ні шоб чесно назвати як є - "Хмільний дім Андрія Мацоли".
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. geag

    geag Active Member

    упс... Невдача спіткала українського спортсмена біля самої фінішної смуги. Ну, той, що зі сторони Стрия.
     
  13. geag

    geag Active Member

    Я так розумію, цей заклад знаходиться на площі "Ринок"? З цієї площі треба починати саму екскурсію?
     
  14. geag

    geag Active Member

    там пиво таке саме смачне як наше "Уманське"?
     
  15. geag

    geag Active Member

    ПРопонують екскурсію, але я вирішив оглянути все саомстійно, адже щось зацікавить так, що захочеться оглядати подовше, а щось, навпаки, не буде варте уваги, у той час як екскурсія буде там стояти визначений час.
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Як можна придумати те, що було?

    Ні. Заклад на вул.Клепарівській, біля Краківського ринку.

    А я ще його не пивім..... Напевно, на жаль...
     
  17. geag

    geag Active Member

    Приїжджай у Черкаси - пригощу))))
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)