Підкажіть, будь ласка, де краще купувати продукти у Львові?

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем Irina Fatyanova, 26 лис 2013.

  1. Irina Fatyanova

    Irina Fatyanova New Member

    Доброго дня!

    Власне, збираємося з друзями до Львова на новорічні свята (з 30 грудня по 5 січня), то ж маю до вас питання, шановні!

    Декотрі "знавці" намагаються мене переконати, що під час новорічних свят у Львові досить складно знайти відчинену продовольчу крамницю. Сама не впевнена, що це дійсно так, тому маю запитати вас. :)
    Отже, підкажіть, якщо ваша ласка, де можна недорого купити продукти протягом вищеозначеного періоду?

    Буду дуже вдячна, якщо ви б ще й мені порадили недорогий супермаркет (крамничку) близько до вулиці Театральної.

    Заздалегідь дякую!;)
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    "Арсен" на Чорновола і бажано заздалегідь зробити запас пійла і закуски до нього, це так, шоб два рази не ходити. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Irina Fatyanova

    Irina Fatyanova New Member

    Красно дякую! подивилася на карті, це близько 6 хвилин пішої ходи. а може, ще щось є в цьому районі?
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Шукайте і знайдете.
     
  5. Irina Fatyanova

    Irina Fatyanova New Member

    Дякую :)
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ринок Добробут

    1 хв. від Театральної.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Думаю, трохи більше, ніж 6хв.
    Варіантів супермаркетів в центрі - нема. Або продуктові магазини, або цей Арсен (Євротек).
    Якщо автомобіль і більш глобальні закупки, рекомендую той же Інтермаркет (Євротек) в кінці Городоцької. Але це щось на зразок гуртівні. В кінці міста, більш демократичні ніж в Арсені ціни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Не забуваєм що після 22-00 алкоголь у місті продавати заборонено.)
     
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Кури, кури там смачні. І незабутні враження на цілі різдв'яні св'ята забезпечені ;) :tongue:

    команда баскетболістів, галопом? Там є що тьопати, та ще й з пакунками назад )))

    Хіба вночі. Центр, вдень буде повно продовольчих крамниць відкритих
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Fotiniyasv

    Fotiniyasv New Member

    Добрый день!
    Будем во Львове 2 дня проездом.
    Знаю, что где то есть рыки, где продают продукты из Польши?
    Подскажите адреса и какой режим работы (будем в воскресенье).
    Спасибо.
     
  11. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    у нас немає окремих ринків, де би продававли продукти з Польщі.Просто майже на кожному ринку ( і не лише на ринку, а і так існують окремі міні-магазинчики), є лоток або будочка, де продають італійські та польські товари. Заходите на базар і шукаєте ( спитаєте у крайньому випадку у продавців на базарі). В неділю у центрі хіба Галицький працює, але ви повинні розуміти специфіку нашого регіону : неділя- це вихідний день і навіть на відкритому базарі працює мало лотків чи магазинів. В суботу йдіть- тут вам і Краківський і Галицький і Добробут.

    Ще у центрі на перехресті Франка-Левицького ( зі строни Франка ) є невеликий магазин з італйськими та польськими продуктами. Але не знаю, чи буде відкритий у неділю.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)