Перлини маленьких філософів

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем Игорь, 7 бер 2010.

  1. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    Розмовляють двоє малят. Один з них запитує:
    - Скільки років твоєму брату?
    - Рік
    - Дивно. Моєму щеняті теж рік, але він ходить у два рази краще твого брата
    - Що тут дивного? Адже в нього в два рази більше ніг.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Нашому Данилкові 2 роки 10 місяців.Справжній мужчина росте.В неділю зранку потопав до баби в кімнату і каже :" Зьоби кави".
    Бабця пропонує йому чай.
    ---Зьоби моїй мамі каву,нехай вже встає!:preved::crazyc::crazyc::crazyc::bye2:
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Ксеня (6років) їсть канапки,а хліб чорний з родзинками, і от попадається їй та роздинка вона її дістає і кричить "Шо ж то таке в світі твориться!?Навіть хліб-і той з ГМО":)):)):))
     
    • Подобається Подобається x 19
  4. моя мала ніколи не любила родзинки, називала їх "резинки" )
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    скікись там було мому братові, вже ходив і балакав. Зо два, мабуть. Гуляв з мамою надворі. Мама стала поговорити з сусідкою, котра верталась з роботи, а та була в колготах і спідниці до колін. Ну в нормальних жіночих колготах котрі вилискують на сонці. І тут вони зауважуть — малий з відкритим ротом заворожено дивиться на сусідчині ноги (нічого така жінка) і гладить їх. Вони сміються — мужик росте!
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. innaSl

    innaSl Member

    Хвалю сына:
    -Ты мой маленький мужчина!;)
    Дочка(2 года):
    -А я?
    -Ты моя маленькая женщина.:).
    спустя 2 минуты:
    -МАМА, ЖЕНЩИНА ХОЧЕТ КАКАТЬ!:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 15
  7. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Розповідала пару років тому мама однокласниці дитини про свою 7-мирічну дівчинку.
    "От, буває, фільм по телебаченню дивимося і мала поряд крутиться. І коли ще там цілуються, то нічого, а от вже коли крутий інтим починається, я завжди кажу: "так, я цього дивитися не буду - перемикаємо" (на інший канал, тобто).
    Коли це вчора ідемо до будинку по вузькій алейці, звернути нікуди.. а там з під'їзду хлопець у капцях вискочив, дівчину до таксі проводить.. ну і цілуються на прощання з такими сексуальними обіймами, що усі фільми відпочивають.. і нікуди звернути і нічого не вдієш.. А мала іде поряд і каже: "Ну що, мамо, перемикаємося?!"
     
    • Подобається Подобається x 22
  8. Salata

    Salata Well-Known Member

    Философ рассуждает, что кулич без присыпки - неправильный кулич. Я ему: правильный кулич - это когда перед Пасхой было 40 дней поста. Это означает 40 дней не есть мяса.
    - молчание.
    И никаких развлечений.
    - молчание.
    И все эти дни нужно думать о Боге.
    (тоненьким голоском)
    - Только дайте мне, пожалуйста, поесть.
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. подруга розповідала, як у неї гостював 4ри річний племінник. вона мала його нагодувати, та заклопоталась.
    малий каже: якщо ти мені не даси їсти, я на тебе Ісусу поскаржусь :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Внучка Маша ( 1г.11м. ) на вопрос куда летит самолёт отвечает : " По делам". Куда летит ворона ? - По делам.

    Месяц назад сочинил фантазию на тему Мухи Цокотухи. " Тараканы прибегали, все стаканы разбивали,
    Пошла Муха в огород, нашла муха пулемёт
    Тараканам за стаканы - тра-та-та, тра-та-та."
    Внук ( 4г.10 м.) часто повторяет ( понравилось), а Маша ему - Не надо, Коля, не надо - пулемёт".
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Подобається Подобається x 8
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я лежу з головним болем, ніц не хочу, а тут Яна вже і зараз хоче, щоб я їй щось пояснила... Я починаю читати велику лекцію. Потім ідуть запитання, запитання... В мене вже язик заплітається, кажу малій: Яна, потім поговоримо, я себе дуже погано почуваю, не знущайся з мами! А Яна приколюється: знущ, знущ, знущ, знущ, знущ... :))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Питаю внучку Аню ,що маю купити . Вона дає мені наказ про всякі солодощі і дорослим голосом добавляє : " ... і ще такий сорт хліба ,який називається БАТОН ."
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. .Наш Данилко (3 роки ) каже " зємня " (змія ) і " амозиво " (морозиво ).
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Пішла наша Аня в перший клас .Дзвоню ,питаю : " Як справи в школі ? " Дитина відповідає : " Дуже добре ! На обід давали сосиски з макаронами ,я все з*їла ! ":pardon::mocking::scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Щойно згадала, як моя дочка свою піжамку називала " вдягнулася в хмарки", бо на ній були намальовані хмари на фоні неба...
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Прийшов вчора Мартин з дитячою енциклопедією, показує малюночок Тунгуського метеориту і коментує:"Дивись, мама, отой метеорит впав, і вимерли всі динозаври. А потім Господь створив людей..." Нова теорія еволюції... )
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. kozhuk

    kozhuk New Member

    У нас теж на тему дино приколи. Знає їх усіх. Грається сам: "А тут пахіцефалозавра гігантозавр КИНДЖАЛОПОДІБНИМИ зубами - КУСЬ!" Тепер як щось треба вкусити, то завжди кажемо:"Давай вже, кинджалоподібними кусь." :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. галка

    галка Member

    - Мама, что это дядя с тетей по телевизору делают?
    - "Кусаются"!
    - А можно я в садике тоже девчонок немножко покусаю?)))
     
а де твій аватар? :)