Переїзд на Захід

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем giperon, 22 гру 2013.

  1. giperon

    giperon Member

    Доброго дня!
    Більше року живу у Харкові і дуже некомфортно почуваю себе у геть російськомовному оточенні.
    Державною мовою хіба що назви і об'яви, і жодної без помилок - "французьський, пітна вода, на вуліці, поступиться місцем, дітячій садок"...
    Хочу переїхати до більш "української" України.
    Львів, як на мене, є серцем Заходу. Культурне життя, архітектура, колорит та атмосфера - все зачаровує східняка, звиклого до суржика і хрущовської забудови.
    Єдине, що непокоїть - погода :mocking:. Як у вас із сонячними днями?
    Думаю, контраст після Дніпропетровщини та Харківщини буде надто різким.
    Чи менше опадів/більше сонця у інших містах Заходу - Чернівцях, Мукачевому, Івано-Франківську?
    Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Сьогодні був сонячний день :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    понеділок і вівторок теж сонячні, до плюс 8
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mazepynka

    mazepynka New Member

    Ласкаво просимо! І у нас багато сонячних днів! :cools:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. SergeiV

    SergeiV миється в бані

    Це добре, що погода для Вас єдина перешкода для переїзду в Львів. А мені львів'яни скаржилися, що дощі у них йдуть 300 днів в році, та ще часто бувають тумани, ми з дружиною торік до Москви 2 дні не могли вилетіти із-за погоди, там таке буває
     
  6. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Нема у нас дощів 300 днів на рік :morning1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Як і нема тУманів через які літаки до Львова не літають по 300 днів на рік. :)
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В Закарпатті клімат кращий набагато, мікроклімат. Але Мукачеве досить дивне місце, під угорський кордон все дивне, крім того совком попахує не гірше, ніж в східняків.

    А чим думаєте на хліб заробляти?
     
  9. giperon

    giperon Member

    Дякую усім за відповіді!

    Інтригуюче)

    На хліб є будь-де, я фрілансер.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я б тоді ближче до гір розмістився - в Хусті чи Рахові. Мукачеве на рівнині.
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Рахів не просто совок, а совок дрімучий....Там в магазини ше в совєцкому КООП стилі оформлені, і ресторан такийже, і готель.
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Або несовковий Львів з лондонською погодою, або совкове Закарпаття з хорошою. Правда Львів умовно несовковий, тільки в порівнянні з Харковом.
     
  13. morze

    morze Well-Known Member

    І сонце, і сніг, і дощ, і мороз! - усе є у Львові! Правда, розум, свобода думки, воля політичної незакомплексованості -є у Львові! Туалет,басейн, лижі -палки в натуральну величину! Спорт, професори,інженери, працівники -все Є! але москалів забагато!
     
  14. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Якщо хочеться етнографічної екзотики (діалекти, національний одяг, традиції) - тоді гори. По цю сторону Карпат - Яремче, з Закарпатського боку, напевно Рахів.
    Якщо просто жити, то Львів або Чернівці.
    Львів це архітектура, україномовне (частково з екзотичними для східного вуха місцевими діалектами) середовище, добрий по українським міркам сервіс, взагалі велика кількість розважальних закладів, наявність якісної траси до Києва, Карпат та митних переходів, аеропорт з великим вибором рейсів (в тч лоу-кост).
    Ціни не дорожчі чим в Дніпрі чи Харкові, але найдорожчі з-поміж усіх інших міст західної України.
    Чернівці втричі менші за Львів, архітектура не гірша, але її теж втричі менше, молдавани і частково румуни русифіковані, тому мовне середовище в Чернівцях близьке до двомовного (українсько-російське). Ціни менші, розважальна інфраструктура теж менша.
    Ну або Ужгород, там більше екзотики чим у Львові та Чернівцях, Закарпаття взагалі найекзотичніша область України, мовне середовище теж - літературна українська + літературна російська + суржик + місцеві діалекти + угорська + словацька + румунська.
    Ужгород фактично лежить на словацькому кордоні, відразу на північ від Ужгорода починаються гори, теплий клімат.
    Мінуси - маленьке місто, вдвічі менше за Чернівці, і відповідно вшестеро за Львів.
    Мукачево менш екзотичне за Ужгород - етнічне розмаїття трохи менше, і не має статуса облцентру.

    Погода нормальна, Закарпаття взагалі лайт-версія Криму, по цю сторону Карпат трохи холодніше, але немає таких перепадів температури як в центрі-півдні-сході.
    Вдень як правило -10 +5 зимою, 20-25 літом.
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Що робити в цьому потьомкінському селі? Вони недавно додумались заборонити в себе мобільний зв'язок.:)))

    Ще одне потьомкінське село. Захопили місто з австрійськими будинками і заселили кацапами.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    З усього що є в горах воно має найкращу туристичну інфраструктуру. І взагалі найбільше місто в горах.
    Сколе/Славське/Турка/Рахів/Солотвино і тд на порядок менш розвинені.
    О! Коломию забув. Коломия теж варіант. Дуже приємне і колоритне місто.
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Верховина більша, і колорит там справжній, а не туристичний. Людина жити надумала, навіщо туристична інфраструктура там, де ти вже живеш?

    Як на мене звичайний райцентр. Можливо у Львівській області це рідкість (я не був), але в Івано-Франківській багато таких - Надвірна, Богородчани, Косів.
     
  18. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    В Верховині не був :sad:
     
  19. morze

    morze Well-Known Member

    вибачабсь, і не будеш! всі гори вже розпродані бандитам! ПТУРС на полонині відбиває баження збирати гриби за 500 метрів до зони!
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ого, навіть на танку не позбираєш.:)))
     
а де твій аватар? :)