Передподружні науки

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Малявка, 29 січ 2008.

  1. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Історія мого навернення

    якщо не хотіли проходити ті науки, то ще не значить, що не розуміють відповідальності і лукавлять перед Богом коли беруть шлюб ;)

    чому ви думаєте, що небажання проходити науки означає, що лукалять коли беруть церковний шлюб? це трохи різні речі, імхо
     
  2. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Передподружні науки

    Не йдеться про небажання ходити, не хочете хочете не ходіть з першого дня,якщо все знаєте то йдіть і одразу шлюб беріть! Але коли починаєте ходити,то ставтесь до цього з повагою!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Передподружні науки

    :) рідна мені тема...

    почну здалеку, якщо Ви маєте намір йти на науки, то раджу йти все-таки у ц. Михаїла, потім шлюб можете брати у будь-якій іншій церкві, але науки там дійсно найкращі з усіх. Загалом програми приготування мали б бути однакові в основних центрах приготування до подружжя, але далеко не кожен священник може так провести навчання як о. Юстин.

    У студитів був намір, аби кожен курс наук читав інший отець. Можливо Вам пощастить саме на о. Юстина потрапити :)

    Науки багато змінюють у душі молодої пари, проблемою є зберегти ті пориви та наміри у роки шлюбу.

    Вже 3 роки ми з іншими парами, які при ц. Михаїла проходили науки, збираємося при тій ж церкві... такий собі клуб випускників приготування до подружжя. Хто має бажання - запрошую приєднуйтеся, незалежно від віку ;)

    ps ну і забула сказати, що творцями цих наук стали студити - о. Микола Фредина та о. Юстин Бойко! :) це аби всі знали кому завдячувати ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Відповідь: Передподружні науки

    От за что люблю этот форум. Только здесь можно услышать откровенные слова, спасибо вам
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Передподружні науки

    Ви вважаєте це правильним для християнського подружжя? Бо я якась така "старомодна" в тому питанні - перше шлюб, а потом усьо остальне:ninja: І мені би хотілось, щоб і для моїх доньок це також було важливо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. ТарасК

    ТарасК Well-Known Member

    Відповідь: Передподружні науки

    Це ні в якому разі не вияв старомодності, це вияв доброго розуміння кожного моменту подружнього життя все повинно бути на своїх місцях і в певний час!!!

    Додано через 5 хвилин
    Кожен священик уділяючи молодій парі Святу Тайну Подружжя бере і на себе часткову відповідальність. Якщо він нічого не пояснив, не розказав, що таке подружжя, вони не розуміючи того і в скорому майбутньому може прийти до розлучення. Я пишу, що може, але ні в якому разі не можна це вважати за обо"язок. Кожен священик повинен виконати свій пастирський обов"язок і розказати на яку відповідальну дорогу ви ступаєте. Це не просто обряд, а велика Тайна. А для молодят - це велике ПОКЛИКАННЯ.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Передподружні науки

    Саме так, християнська сім’я - це сімейна церква.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Передподружні науки

    Ми теж проходили науки у о.Юстина, це дійсно прекрасно слухати науки цього отця, ми не пропустили жодного заняття і дуже вдячні йому, за те, що він справді навчає та пояснює
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. ТарасК

    ТарасК Well-Known Member

    Відповідь: Передподружні науки

    Але що самеп подобається? Підхід священика до проведення передподружніх наук, чи самі теми. З однієї сторони теми можуть бути нудні, але отець зробить так щоб було цікаво, а з другої сторони теми цікаві з яких багато черпають молодята, а священик взяв не той метод.
     
  10. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Передподружні науки

    Дуже подобається сам отець, буквально з перших хвилин знайомства відчувається глибока симпатія та цікавість до цієї люди. Та й стиль викладання приваблює, на жодному занятті нам не було нудно, хоча спочатку здавалось - ну як моджна дві години про таке спілкуватись. Знаєте, нам навіть замало було відведеного часу, майже кожного разу ми залишались набагато довше. Він дуже цікаво все розказує та пояснюює, справді починаєш задумуватись над метою створення сім'ї
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Передподружні науки

    А в нас наук не було... :shy:
    Я після навернення стільки всього поглинала, як губка, що коли прийшлося до наук, наші друзі з церкви Михаїла провели з нами лише одну зустріч і все.
    Юстин тоді в Римі був. Науки провадив наш добрий приятель о. Віктор. Все ще лише розвивалося.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    Дуже приємна і світла людина! Він буде проводити науки у нас!:) Це буде аж в липні, а я вже не можу дочекатися!! Дуже хочу, щоб на наш шлюб був о.Юстин,але він ще досі в Італії, наскільки я зрозуміла він уже має захищати роботу, кажуть має літом повернутися,але точно невідомо, тому будем йому писати мейлом з надією, що 8-ого серпня він таки буде. Насправді, від цієї людини іде таке тепло, спокій і щось таке ну дуже хороше і світле...
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)