Передові технології на городі і в садку

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем medwedo berlogsoni, 8 січ 2018.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Буває й таке
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Жадний платить двічи , дурний тричі, а лох все життя , так що ліпше один раз заплатити багато ніж ніж багато платити все життя
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Ось подивіться ціни ,вони вартують щоб ви не дихали грибком dehumidifier | eBay
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    От тільки як відрізнити коли платити, а коли економити;).
    Наразі продовжу експеременти, купити осушувач я завжди встигну.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Доречі про дихання, економію і саморобки...десь мелькало відео де чувак за допомогою вентилятора і шиатка паралону профільтровував повітря в кімнаті, каже дуже помічне не тільки від пороху, а навіть від диму при лісових пожежах...
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не можу знайти те відео, але принцип дії приблизно такий. ACC-Fan-Filter.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Дай Вам Боже довгого життя щоб експерентувати:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Один українець винайшов гібридну систему яку використовують в тойота пріус хайлондер і кемрі ,через суд він довів що це його винахід і керівництво тойоти його вкрало,тепер він має з кожної випущеної машини 100$ а тойота вже випустила більше трьох мільйонів авто,людина забезпечила своїх нащадків на багато років вперед,другий українець з Харьківа винайшов акамулятор який в два раза скорше заряжаєтся ніж в теслі ,Ілон Маск зацікавився цією батареєю,якщо купить її то людина теж забезпечить нащадків,я вірю що ви теж щось придумаєте що весь світ буде потім користуватись
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз така тема, може хтось порадить, маю біля дому трохи фруктових дерев, слива ніби досить густа і солодка, проблема - досить багато черливих, чи можливо чимось кропити чи підживлювати, щоб такого позбутися? Як ростуть теплолюбиві дерева, колись персик у мене після кількох років покрився якоюсь тлею і засох, тепер абрикос росте, але можливо за 2 - 3 роки дасть перші плоди.
    Як інші теплолюбиві, окрім вимочування перед садінням насіння у розчині марганцівки та у соку алое, якщо було досить жарке і в міру вологе літо, та ще посаджені у затишному місці виростали непогані баклажани, дині пізніше достигали та менші херсонських ( 700 - 800 грамм ). Хтось із таким стикався і які може дати нові поради?
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Кропити...

    Від гусіні можна попробувати трихограму (то така мошка яка в яйця шкідників свої яйця відкладає) але то такий метод досить непевний, але 100 екологічно чистий.
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Хочу собі таку тепличку скліпати.
    Здається якщо врахувати деяку нашу специфіку, злегка спростити конструкцію, і вирощувати не зелень а квіти, наприклад, то повинно виплатитись...

    View: https://youtu.be/kk56TV7u6EM
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знаю....таке дороге опалення і освітлення, і бажаючих купляти квіти замість їжи небагато. Вкласти можна, а відбити, хоч би в нуль...я б не наважилась.
    Навіть самому робити, а деревини скільки потрібно та іншого.
    З чого вона з іншої сторони - з профнастилу?
    Краще насадити полуниць, малини сортової, смородини та парічок, добре замульчити, поливати, про добрива не забувати і возити врожай на ринок.
    Навіть варення малинове в інтернеті продають і беруть люди - 25-30грн півлітрова баночка.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Так в тому і прикол що опалення тут практично нема. Тепло запасається влітку, в грунті, і використовується в зимку. Опалення суто аварійне, на випадок різкого падіння температури.
    А на рахунок беруть не беруть, то треба пробувати...але на мою скромну думку весною на розсаді квітів можна заробити досить суттєві гроші.
    Та і "к васьмому марта" цілком реально виростити "цвєточкі" правда тут вже треба мати гуртовий збут, на базарі з ними не станеш...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    На разі без всяких "кліматичних батарей" і Passive Solar greenhous цілком вдається створювати потрібнпотрібний мікроклімат, за допомогою старого булеряна і назбираних кругом хати патиків)) IMG_20180202_095202.jpg IMG_20180202_095210.jpg IMG_20180202_095230.jpg IMG_20180202_095251.jpg IMG_20180202_095239.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може не по темі, але чув про подібне, хто вирощує перепілок, досить вибагливі і теплолюбиві птахи, але сарайчики, де їх тримають мало хто спеціально опалює, ніби, якщо клітки ними переповнені, самі можуть давати тепло, якщо в холодну пору зайти у приміщення з перепілками, тепло відчувається, може подібно і з такою розсадою.
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Навряд чи:))). Я не дуже то шпрехаю в біології, але рослини явно не відносяться до теплокровних організмів;)
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В рassive Solar greenhous принцип такий що тепло запасається десь з серпня в "кліматичну батарею", то грубо кажучи яма теплоізольована пінопластом, по якій прокладені труби типу дренажних, кінець труби виходить під дах теплиці (де найтепліше), то всьо засипано щебнем, далі земля. Тепло з під даху теплиці вкачується вентелятором в щебень, а в зимку навпаки з землі в теплицю.
    Вроді 30 см. Глибини зберігає місяць тепла, витрати хіба на роботу вентилятора.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Може бути, що опалення треба небагато, якщо такий кругообіг тепла. Але клопіт все одно: на раптовий холод треба бути напоготові і мати змогу обігріти. Все це гроші.
    Може, я дивлюся як городянка,і ризикованого вкладання грошей елементарно боюся).
    Якщо б загальний досвід, де прораховано, як краще будувати і що вигідніше вирощувати і куди збувати.
    Коли летиш над Турцією внизу бачиш море теплиць, бо там крім клімата багаторічний досвід і державні програми підтримки фермерів. Нам тільки це здобувати...
     
а де твій аватар? :)