Передові технології на городі і в садку

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем medwedo berlogsoni, 8 січ 2018.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Hyligan , перенесемо сільське господарство із англійської теми сюди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    О, давайте.
    Можу поділитися.
    В мене чоловік вліз в органічне землеробство як в той капкан.
    З того часу не купує няких хімічних препаратів для лікування та профілактики захворювань рослин і ніяких неорганічних добрів. Результат вийшов так собі - хвалитися нічим.
    Всьо ото біопрепаратне в бутилочках коштує недешево, треба тримати в холодильнику і все одне має термін придатності. Виноград бризкав кожен тиждень, вже став він набирати врожай - і все одне всюди на гронах оідіум. Перець болгарський виріс невеликий, морква теж, капусту пекінську ще малу пожрала якась пошесть, помідорів великих, як ми звикли, не було теж. Але всі рядки були укриті сідератами, які покращують грунт.
    Побачимо в цьому році яке це покращення.
    Багато було тільки полуниці, так це вже я постаралася)) У нас зайців набігло багато взимку, поразкидали вони свої "горішки". Я їх назбирала в цеберку, залила на два тижні водою, потім розбавляла и полила міжряддя полуниць. Потім сіном міжряддя добре вкрила. Раз в тиждень весь травень гарно поливала.
    Того був врожай.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Купив на днях смужку агротканини чорної завдовжки 10 м і шириною 1.6 метра за сто з чимось гривень. Для експерименту. На сотку землі з такою ціною потрібно викинути сот шість грошей.
    Про двадцять соти городу мовчимо.
    Мене цікавить, чи в принципі можна за весну "розвести" бур"ян на двох діляночках. Наприклад, два тижні полежало в одному місці, а потім простелив на два тижні чи до упора на другому?
    Така ідея в голову не приходила?
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Щоб зілля здохло під одним шаром чорного волокна потрібно десь мінімум місяць, при умові теплої погоди і достатньої вологи. Чим довше тим краще.
    Багаторічного то не стосується.

    В нашу традиційну українську сівозміну то ввести важко, та і немає особливого сенсу вивести зілля, а потім посадити картоплю, допустити щоб вона заросла і занова все засіялось. Але од наприклад очистити собі місце на грядки, чи щось подібне, то можна.

    Мені то підходить бо я сію зелень кожного тижня сотиків по 2-3, знімаєш волокно, а там чистота і красота, навіть в найбільшу жару і засуху є достатньо вологи, при умові що хоча б місяць тому були дощі, з під волокна волога майже не випаровується.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @medwedo berlogsoni забув написати, Ви здається з Києва, а там має бути нескладно назбирати старих килимів, паласів, хідників, бігбордів і іншої фігні. То всьо з успіхом можна використовувати замість брезенту.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Стосовно килимів - навряд, а от зірване з бігбордів інколи бачу, коли їду на авто, але чомусь завжди виходить так. що немає можливості зупинитися.
    Я давно вже на такий матеріал накидав оком. Мені це згодилося б для накривання дров (пообрізуваних гілок різних дерев, та нарубаних ломачок для розпалювання плити). Тепер буду пільніше слідкувати. Адже "тому що послідовний" і "вона працює" дуже згодилися б для боротьби з бур"янами по американських методиках.
    Чекаємо наступних виборів. Найкраще згодяться комуністи, бо вони червоні, а от юлька на білому із сердечком - не дуже. Синя Свобода підходить непогано.
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та ну...навіть в нас в забутій Богом провінції досить часто паласи викидають, а особливо лінолеум. По організаціях можуть ковролів міняти...
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так квадратний метр лінолеуму важить сто кілограм (образно)!
    Коло нього наробишся, розстеляючи. Щось легеньке потрібно, нанотехнологічне...
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну то не є нова технологія в городництві, але мабуть багатьом може знадобитись.
    Дуже простий спосіб як позбавитись зайвої вологості в кімнаті. Сталось так що ми живем в північній кімнаті, постійно цвіли стіни, сирість, пліснява...калаталось так то кілька років, горіх зрізали, бо казали шо то від нього, стіни мили білизною, потім сморід як в шкільному туалеті зо два дні. Коротше то мені надоїло і я заглибився в ютуб...

    Берете пляшку з водою, ставете в морозілку, як замерзне витягаєте, ставете, наприклад, в баняк і в сирий куток. На пляшці конденсується волога і стікає в посудину...
    Час від часу виливати воду і міняти пляшку. За добу з 250 грам води можна з повітря наконденсувати... IMG_20180120_210109.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Давно Ви так робите? Як Вам результат?
    Взагалі то я здивована. Ну рисом, сіллю, содою збирають вологу. Але водою? :dntknw:
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Результат хороший, десь місяць бавлюсь, вологість явно зменшилась.
    Взагаліто поглиначі вологи працюють за подібним принципом, там є змієвик-холодильник на якому конденсується волога і скарує в піддон. Правда в купованому вода вже назад не випарує, а тут якщо не злити, то очевидно що попаде з часом назад в повітря.
    Головне міняти пляшки 2-3 рази на добу.
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А це чи не той самий принцип?
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мабуть що так. Тільки найдешевший осушувач поза 1000 грн. а ще і енергію їсть, а пляшки задурно...
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Тількі осушувач реально працює на все приміщення, а пляшка тільки в півметрі коло себе і поки вона буде збирати вологу то грибок покриє всі стіни
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо не рахувати затрати енергії в холодильнику на заморожування пляшок. Взимку, правда, у сильні морози можна винести з десяток пляшок надвір, а потім, уже замерзлі, покласти в морозильник.
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я поняття не маю скільки може бути вологи в кімнаті 5*4*3, але мені здається що зібрати 200-250 грам на добу це суттєво.
    За місяць ніяких признаків сирості нема, то якраз найсиріший місяць.
    Запах теж пропав. Мабуть осушувач працював би краще, наприклад в теплицю я таки куплю осушувач.
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    МорозІлка і так працює )
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Вже все з неї виїли? Я не маю зараз в морозилці місця, аби таку пляшку запхати....

    Вартість не знаю, але видів такі на будові. Ставлять, аби штукатурка чи шпаклівка швидше висохла.

    Немаленький апарат. Десь : висота - 70-80см, ширина - 60-70см, товщина - 40-50см. Але, за пів доби збирає біля 5л води.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То професійні, чи промислові...але на рахунок вартості я помилявся, найдешевший "стрьомний" китайський апарат 2000 а добрий німець від 5 000.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)