Пенсійна реформа

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Nevermind, 8 лип 2011.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А нагадайте, будь ласка, на основі чого тоді піднімали пенсію правоохоронцям?
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Наскільки мені відомо, розмір пенсії обраховується, як певна кількість відсотків (тут все залежить як від вислуги років, так і інших факторів, але, в основному - вислуга років) від розміру грошового утримання за якийсь певний період часу (було й що лише за останній місяць бралося до уваги - за міністра Білоконя, а було й за останні 24 місяці).

    У випадку зміни будь-якого виду грошового утримання (окладу за посадою, окладу за званням, різних доплат чи премій) у працівників на аналогічних посадах, пенсія пенсіонера, який звільнявся з такої посади, повинна перераховуватися.

    Не впевнений, що дуже детально це розписав, але, гадаю, тенденцію Ви зрозуміли.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я не про те.

    Ми колись говорили з вами про мітинги пенсіонерів МВС, котрі вимагали підняти їм пенсію пропорційно збільшенню зарплати у діючих міліціонерів.

    Чи підняли тоді вам пенсію?
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Підняли з 01.01.2018, а повинні були з 01.01.2016, за що й суджуся. Потім ще щось накинули, але чи воно має постійний характер чи тимчасовий - я й не знаю, не вникав...
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я так розумію, що пенсіонерам МВС піднімають пенсії разом зі всіма пенсіонерами України.
    Нормально.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, то вже залежить від того, скільки вони для цього домкратів застосовують. Якщо домкратів мало, то всім зразу не піднімуть.............
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Перше треба піднімати старшим людям
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    А тим старшим, в кого трудового стажу 3 роки і 7 місяців - теж в першу чергу?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хай накінець перерахують пенсії людям з великим стажем. Наприклад, більше 40. До цієї виборки попадуть і дуже старі. Бо реформатори ще під час т.з. реформи м'ялися: " а що ж робити з тими, хто робив там, де великих зарплат в той час не могло бути, а людина протрубила все життя без передиху. Щось придумати треба". Пом'ялися і ...відклали проблему на потім. Пройшло 2 роки, пенсіонери мруть, життя йде далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо їм за 80 то теж
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Зеленоботы, читайте внимательно эти строки. Зеленский ничего не сделает с нынешним пенсионным обеспечением. Ни с принципом расчёта, ни с размером пенсий. Рост в пределах текущего рост не в счёт.
    Запомните этот пост.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    82 відсотки українських пенсіонерів отримують пенсію нижче фактичного прожиткового мінімуму, - Наталія Ненюченко

     
  13. Недели "подготовки". Мощные совещания. Выступления на камеру с "озабоченным" лицом. Нацгвардия и БТРы.

    Эвакуируют - не эвакуируют. Летит - не летит. Харьков - не Харьков. Борисполь - не Борисполь.

    Жеванный ты крот!

    Хотите реальный повод для паники? Не вот эту белиберду с вывозом наших ЗДОРОВЫХ граждан из Китая, а реальный повод для паники?

    Вы себе просто представьте КАКАЯ будет жопа, если, например, завтра снова начнется открытая фаза вторжения РФ.

    Вот где будет жопа! Вот где будет паника!
    Юрій Бірюков
     
а де твій аватар? :)