Партія «Опозиційна платформа — За життя»

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 19 сер 2019.

  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    І не факт що поганий акторишко може бути талановитим політиком.
    Колись щось таке я чув про кловуняче било.
    Розкажіть про це зебілам.
    Чому? Хіба Москва в руїнах? Враховуючі дегенератів при владі складні часи лише починаються.
    І що значить не пускають в двері? Всі розумні люди підтримують Порошенку, він на другому місці після зеленої огидної тварюки. Означена тварюка досить швидко втрачає рейтинг серед бидла.
    Яких ботоферм? В ФБ прикрили ботоферми зеленського.
    І що?
    Можливо це не має сенсу.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є по цьому приказка "Нагадай козі смерть", а порохоботу Зеленського.
    А з Порошенком би поставили на руїнах Кремля синьо-жовтий прапор?
    Можливо, але їх не видно і не чути.
     
  3. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    ...а зебілу Порошенко. Але їм пронього не треба нагадувати: вони його і так постійно згадують. Напевне тому, що десь на рівні підсвідомості вони розуміють, яку дурню вони зробили.
    Можливо так. Можливо ні.
    В будь якому випадку саме при Порошенко наші звільнили дві третини окупованого Донбасу. А що звільнили при падлокловуні?
    Безумовно. Бо їх прикрили.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Та заспокійтесь! Чи без заспокійливих уколів ніяк? Треба вміти програвати і передавати владу наступникам. Не є прихильником жодного з них і наступним президентом хочу бачити іншого.
    Тоді були інші обставини. Та і хіба не було недоречних від "кваліфікованого дипломата" відступів та "мирних планів"?
     
  5. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ви забули згадати холєрез.
    Кого? Смердючку?
    А що не так зараз?
    Безумовно. Але чому тварюка відмовилась від допомоги Порошенко, який свого часу робив помилки і зробив відповідні висновки? І чому тварюка не зробила висновок з помилок, яке робило керівництво на початку війни? В той час ситуація була унікальною, помилки були неминучі. А зараз? Як виправдати злочини падлокловуна?
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може бути випадок, коли найкраща допомога - це не заважати.
     
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Тоді чому Ви волаєте і лаєте порохоботів за те що вони не повзають навколішках перед правлячим дегенератом?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А хто так Зеленського обожествляє?
    Я визнаю його плюси і мінуси, правильні і неправильні дії, але минуле це минуле, його не повернеш, машина часу офіційно не винайдена і яка потреба комусь за щось дорікати?
     
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Наприклад Буля харківська і мавпа японська.
    І мені дивно: чому бидло, що згадується вищє, кидається на людей які не розділяють їх віри і не ліплять божка?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я так не думаю. Більше двобокий погляд та хоч якісь плюси ті роботі Зеленського, які заперечують і не хочуть бачити порохоботи. Діяльність опозиції, це не принцип "Баба Яга проти".
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дуже цікаво. А чи бачать вони мінуси в роботі катівського онука?
    Безумовно! А що, підтримувати суцільну зраду?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не раз писали про ремонти і будівництво. Я писав, про лікувальний заклад, з яким стикався, що там було 3 роки тому за Порошенка і що зараз.
     
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дебіли дуже прикольно пляшуть з бубнами навколо доріг. Напевне вмирати від браку кисню вони будуть зі слабкими посмішками на синіх мармизах, бо в час смерті вони будуть думати про дороги, збудовані за рахунок їх нікчемних життів.
    Дуже цікаво. Що це за лікарня? Назвіть номер і бажано адресу. Тоді я скажу, чи є це заслугою падлокловуна.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скільки харкати жовчю? У медицині чарівників нема, що творилося в багатій Італії весною 2020, інша влада, але, як брак лікарняних місць, так і брак медикаментів, так і брак кисню... Парадоксально виходить, у 2020 так хотіли і так просили вакцину, тепер дехто перебирає харчами чи категорично не хоче вакцинуватись.

    Приймав уколи та мені робили масажі у лікарні по вул. Генерала Чупринки.
     
  15. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А що, в Італії теж розікрали короновірусний фонд?
    Це 5 лікарня?
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Була катастрофа у медицині і без того. Що робилося у США, зараз у "світовій аптеці" Індії?
    Іншої там, ніби і немає. Суть це не міняє, інша обстановка у лікувальних закладах була 3 роки тому.
     
  17. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А що робиться у нас?
    Зеленський не лише майстер спорту по боротьбі з ковідом, він ще чемпіон Европи! Ми маємо найбільшу в Європі смертність від Ковіду і майменьшу кількість вакцинованих громадян.
    Вітаю Вас! Ви жируєте в лікарні саме завдяки Порошенко.
    Чому? Тому що 5 лікарня це комунальне некомерційне підприємство, тобто воно фінансується з місцевого бюджету. А при Порошенко була проведена децентралізація. Що таке децентралізація Ви можете знайти в Гуглі.
    Тобто, падлокловун тут нідочого. І приписувати тварюці досягнення Порошенко це підступна брехня.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Щодо вакцинації інша тема розмови, у 2020 дуже хотіли будь-яку вакцину, тепер перебирають харчами, дехто категорично не хоче вакцинуватися. Та й і в кращому випадку, вакцинація не вічна, як не буде непередбачуваних мутацій вірусу, то вакцинуватись потрібно, як від грипу щороку.
    Для початку, у лікарнях ніхто не відпочиває, не жирує... там перебувають з іншою ціллю.
    Що треба і не треба приписувати Порошенку, аналогічне, як перемогла у ІІ світовій антигітлерівська коаліція, до якої долучився совок, а для ватніка "дєди ваєвалє", "можем павтаріть"... Підозрював, може і не безпідставно, реформу у медицині, безкоштовні ліки започатковувала в.о. Супрун.
     
  19. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Лактоша, Ви маєте проблеми з сприйняттям друкованого тексту?
    Повторюю:
    До речі, навіть Ви не посміли заперечувати тезу про найбільшу смертність в Європі. І все це завдяки бидлу, що обрало падлокловуна. Воно, на щастя, теж дохне.
    Судячи з того, як Ви харкаєтесь жовчю, Ви невзмозі спровергнути заслуги Порошенко.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Та не ідеальний Порошенко
    СМИ: Порошенко ведет в России оффшорный бизнес
    Він не медик, нікого з хворих він би не вилікував і не воскресив.
     
а де твій аватар? :)