Партія «Європейська Солідарність»

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 19 сер 2019.

  1. Порохоботи. рАтуйте нас від нашого прізєдєнта...
    Сам я того законопроєкту не читав, тож буду казати: на рівні чуток
    Так, от ходять чутки, що уряд шмигаля таки знайшов шлях до "економічного прориву". Все геніальне виявилось простим і давно випробуваним: відняти і продати. Саме так я розглядаю (на рівні чуток) можливе обкладення податком сільськогосподарських паїв. І хоча я теж власник такого паю, про цей законопроект навіть би не згадав, якби не одне але.
    Вже кілька разів як в реалі, так і в мережі я почув думку від пересічного: хвилюватися немає чого, порохоботи не дадуть прийняти цей закон. Вони завжди нашому бубочці заважають, то й тут хай завадять.

    А ще чув заклики: порохоботи. чого ви мовчите?

    Поясню, чого я особисто мовчу.

    Восени 2019 я поїхав в колишню радгоспну контору за орендною платою з того паю. В коридорі черга і гвалт. Як порядний власник того паю, прилаштувався на підвіконні - почекаю. Настрій ні к чорту: на Донбасі саме "відведення", а у вофки в голові стріляти чи то почало, чи то перестало.

    Народ хвилюється. Ні, народу болить не здача інтересів України, і не загиблі й поранені бійці йому болять. Йому боліли чутки, що з першого січня ТВ стане платним. Години півтори я там просидів: інших тем не було.

    Мені часом кажуть: нарід нада виховувати на прекрасному, до духовності його тягти.
    Думаю, кращого потягу до прекрасного і духовного, ніж отой закон і придумати важко.
    Іван Виговський
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Як сказати так, щоб нічого не сказати? Сьогодні Ірина Геращенко обурилася від імені своєї фракції.
    Думаєте, плівками Деркача? "нічєво нє падобнаво"!. Все що завгодно, тільки не про плівки. Тобто, ніякі тимчасові слідчі комісії не повинні ритися в тих плівках. Краще хай про щось інше.

    «Європейська Солідарність» вимагає створення ТСК з розслідування фальсифікації справ проти Порошенка – Ірина Геращенко на Погоджувальній раді | Європейська Солідарність
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ірка знову дурницю зморозила.

    Треба їй зробити таку заяву" "Європейська Солідарність» вимагає створення ТСК з розслідування діяльності Порошенка на посту президента"
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Значить, а на ТСК, яка розслідувала б Плівки Деркача, ПЄСи не дали свою людину - тому і не буде такої ТСК. Горять стільці під ПЄСами..))
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивлюсь Береза вже анонсує свій політичний проект. Біжать перші криси...Скоро порохоботи будуть Березу поливати з брандсбойта))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я вияснив, сказав про це в паралельній темі, що ТСК можна створювати навіть у тому випадку, коли фракція не дає людини.
    А у випадку з плівками Деркача... Якби то була фальсифікація, то ПЄС першою мала би ініціювати створення ТСК. Адже - не шутєйне діло. Депутат однієї фракції дискредитує депутата другої. І не просто депутата, а екс-президента.
    А тут - будуть кричати, обурюватися, запускати фейки і педалювати "велосипедні" теми про Зеленського, аби народ лише менше звертав увагу на те, що виробляв Порошенко, знаходячись на посту Президента.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Інтонації, сміх не можна підробити. В плівках Порошенко. І Деркач не та людина, що буде підробками бавитися. Що - він не розуміє, які адвокати у мультімільярдера Порошенка?
    От уявіть плівкі такого змісту підробляти, бодяжити? Та на раз їх справжність перевіряється.
    Про це хто тільки з серйозних людей не казав.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я свято вірю, що Порошенко злодій, брехун, фарисей, зрадник, слабак... і, в результаті, ПОЦ.
    Його тре гнати сраною мітлою від влади аж за 101 кілометр
    І я вірю в правдивість всіх тих плівок Деркача навіть без доказів, бо це все співпадає з тодішнім поточним моментом.
    І добре, що правда виходить на поверхню.

    Але!

    На секунду задумаємося: cui prodest?
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    В далекій перспективі це вигідно Україні. Тому що, я сподіваюся, будуть зроблені належні висновки, а саме: Всі телефонні розмови глави держави мають вестися в присутності секратарів, записуватися на носії і зберігатися в архіві. Мають бути посилені заходи, направлені на унеможливлення підслуховування та записування подібних перемовин сторонніми особами.

    Чого гріха таїти: стався великий пробой (в останньому слові букви б і й бажаючі можуть переставити місцями - суть не зміниться).
    Значить, незалежно від того, надають Потроху по голові чи ні, мають бути зроблені належні оргвисновки і вчинені відповідні дії.
    Тоді і в Україні Президент не буде цар і бог на період обрання, а підконтрольний службовець на службі народові України. (Слуга народу, одним словом).
    В США (якщо вірити Смєшку в недавньому виступі на Шустері) всі розмови Трампа (а перед ним - всіх попередників) стенографуються.
    Якби так було і в нас, ніякому Порошенку не прийшло б у голову розповідати про те, що він, бідняга, з такими труднощами намагається побудувати вертикаль як у його колеги - Путіна. Та й іншого багато чого не говорилося б, а в підсумку - і не сталося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зараз кому це вигідно?
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. 10.07.2020 /// "плівки" Деркача
    10.07.2020 /// Захід.нет (Садовий) /// Грядочка на помідорчики
    Чому Порошенко аж ніяк не надається на лідера патріотичної опозиції?
    10.07.2020 /// Яценюк /// В Україні має бути широке опозиційне об'єднання. Під одного лідера ніхто об'єднуватись не буде
    11.07.2020 /// 24-й канал (Садовий) /// Як оточення Порошенка надурило олігарха Новинського: деталі схеми
    12.07.2020 /// 24-й канал (Садовий) /// Майно мільярдерів України: чим володіє Петро Порошенко
    12.07.2020 /// Кошулинський (Свобода) /// П‘ятий президент зобов‘язаний вийти і прозвітувати публічно: опубліковані записи — правда чи фейк?
    ......
    ......
    =======

    Я туво не пойняв, поки клоуна заселяли в 2000 метрову державну дачу і возили по Луцькій області, Порошенко знову став президентом?

    Чо возбуділісь так, голубкі?
    По чиїй команді з однаковими тезами виходите, опозиціонєри ви хяєві?
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Кому-кому... Порошенку, звичайно.
    "Муром занялась прокуратура,
    Что ему? Реклама, он и рад." (В. Висоцький)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну не скажіть...
    Чось я міркую, що на тому всьому виграє кум хуйла ;
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Все це знали, і у нас, і в світі - що Порошенко підлабузничав Путіну.
    Чому тримали - є деяка шкода для України.
    Чому зараз? Я вважаю, що, по-перше, підходить час виборів.
    По-друге, прихильники По разом з ботами та ольгінцями розвели вже таку клоаку, що далі терпіти - це шкода інституту президентства в Україні взагалі.
    От їх і попустили, і вважаю ще далі буде.
    На руку хуйлу - то безперечно,всі внутрішні чвари йому на руку - так.
    Але порохоботи загубили береги...Стане тихіше і чище.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. У пані "крьіша едет не спеша тихо шифером шурша." Чому дивуватися поведінці молоді на сході, якщо їх вчать такі агенти феесбе.
    P.S. Якщо не агент, то просто дура в квадраті
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    На цьому тлі ОПЗЖ дуже активно набирає вагу.
    Виглядає так, що і наші олігархи, і наші заграничні безвізові друзі, і навіть братні вороги будуть вибирати президентом Межведчука.
    Чи нє?
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Може бути, але навряд чи виберуть. В нього антирейтинг величезний. Бойко теж.
    На президентські маріонетку молоду підсунути можуть. А ось на місцевих виборах, особливо на сході, партія може взяти багато...
    Взагалі цікаві будуть наступні вибори.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    На цю тему послухав учора Сергія Лещенка. Іде грандіозна робота по дискредитації "Слуг" з метою, щоб медведчуківці набрали більшість на сході і півдні. Щоб слуги без них не змогли в місцевих радах створити більшість без коаліції.
    Порохоботи, обсираючи Слуг, допомагають Путіну-Медведчуку.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=b7oVY7abjTM
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Без частини Донбасу та Криму все ж таки ОПЗЖ важкувато буде взяти владу в Україні.
    Щодо обпльовування Зеленського аж з дня інагурації, то це просто гидота така, небачена, що дійсно виглядає спланованим з одного центру. Медведчук з Порошенко ніколи не ворогували.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Непрямим доказом того, що Путін впливав весь час на Порошенка, є те, що Медведчук весь час представляв Україну на Мінських перемовинах. Тільки вже під час президентських виборів Порошенко (на люди, а не всерйоз), сказав, що Медведчука слід відсторонити від перемовин, але так і не відсторонив.
    Порохоботи можуть казати що завгодно, але дійсно незалежному Президенту України ніколи в голову не прийшло б, щоб Україну під час війни України з Росією представляв кум Путіна - Президента Росії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
а де твій аватар? :)