Партія «Голос»

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 19 сер 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Шо то сі стало? Хто знає?
    Бо я не маю часу, вже кличуть - пиріг і мастега на столі, а тут таке прилетіло

    Я бiльшe нe мoжy!Вaкaрчyк йде з пoлiтuкu. Пaртiю пeрeдaє Пoрoшeнкy, а сaм вiдлiтaє з України

    зі

    йду, вип"ю пісят, з"їм шо сі належить, тоді прочитаю тоту статтю

    Може...
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    щось не бачу більше ніде цієї новини))
     
    Останнє редагування: 15 гру 2019
    • Подобається Подобається x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В липні ось що було:
    По словам политика-музыканта, перед воскресными выборами в Раду партия Евросолидарность якобы проводит против его Голоса дезинформационную кампанию

    Лидер партии Голос Святослав Вакарчук заявил о кампании очернения его и команды, которую через СМС-рассылку организовали якобы в партии пятого президента Петра Порошенко Евросолидарность. В эфире канала ICTV он заявил, что сообщения с черным пиаром идут будто бы с того телефонного номера, с которого пришло приглашение на встречу с Порошенко во Львовской области.

    "Это называется "спалились", - сыронизировал он.

    "Евросолидарность или Медведчук" - спрашивает реклама в фейсбуке. Мне, честно говоря, смешно. Потому что, напоминаю, именно глава этой партии был однопартийцем кума Путина Медведчука когда-то давно, и именно он вместе с другими людьми создавал Партию регионов. А я в это время делал так, что россияне массово пели украинские песни и любили украинский язык", - сравнил политик.

    Вакарчук добавил, что после победы Майдана от команды нынешнего лидера Евросолидарности пришли и те, кто работал в правительстве Януковича.

    "Кстати, у нас есть 10 критериев партии Голос. По одному из них никто не может стать членом нашей команды, если он сотрудничал с преступным режимом Януковича. Так вот, Петр Порошенко был министром в правительстве Азарова при Януковиче. То есть, Петр Порошенко не прошел бы в партию Голос. И эти люди рассказывают мне, Святославу Вакарчуку, о патриотизме?" - сказал он.

    Лидер Голоса также заявил, что когда в начале войны "в городах Украины стояли очереди в военкоматы" и "мы все делали все, что можно", соратники Порошенко "расхищали оборонный бюджет".
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І шось пєсєт не чути...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Голос
    19 год ·
    Ось справжня позиція депутатів щодо недоторканності. Ми зняли недоторканність в Конституції, а потім один депутат з ОПЗЖ вніс правку в закон, який її фактично повертає. Бо тепер правоохоронці не зможуть притягнути депутата до відповідальності в час, коли він «здійснює свої повноваження». Депутати здійснюють свої повноваження всі 5 років! Фактично, це спроба тихо повернути недоторканість. Адвокати зупинять будь-якого правоохоронця, використовуючи це.

    Проти цієї правки голосувала одна партія. Ваша. «Голос».

    [​IMG]
     
  6. Прес-секретарпартії Голос! заявив, що вони не допустять узурпації влади призідєнтом зєленським:

    - Ми не дозволимо діючому прізідєнту узурпувати внутрішні і міжнародні корпоративи. Не для того наша партія і лічно Обожесрал Вакарчук йшли (на) у ВР, щоби пропускати корпоративи. Хай то буде на рашці. в Білорусі чи іншій країні. Наш лідер відбув із закордонним візитом на міжнародний корпоратив. Бо Україна - то всього лише Україна, а 20 баксів - то завжди 20 баксів.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Портнов, фас!

    "Голос" не знає про гонорар Вакарчука за корпоратив в Мінську
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    PORTNOV
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та тут і без Лукаш ясно.
    Існують варіанти:
    Або Вакарчуку заплатили банківським переказом. Тоді комерційна діяльність доведена.
    Він або платить податки, чим підтверджує отримання коштів
    Або не платить податки і тоді сідає за несплату податків.
    Або отримав готівкою (що мало ймовірно). Якщо отримав готівкою, і це буде доведено (шила в мішку не сховаєш), тоді потрібна митна декларація на ввезення готівки.
    А якщо декларації не виявиться - самі розумієте...
    Одним словом, голос у Вакарчука напевно кращий, але розуму - стільки ж як у он того героя
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От я і думаю...:scratch_one-s_head:
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Послухала. Сподобалось.
    Одначе зауважу: він знявся з президентських виборів? Отож.
    А коли б взяв на себе цей страшний тягар, то як би він вітав з Новим роком країну, охоплену ненавистю та розбратом? Хто зна...
    Писати гарні вірші та спокійно спати вночі - це, звісно, інше.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну що казати...Поведінка Славка - функція від обставин.
    Зараз він зійшовся з ПЄСом - мабуть є вигода.
    А може щось не вигоріло з СН - ображений. Викреслюємо.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мені здається, що він саме ТОДІ був щирим.
    А зараз піддався стадному рефлексу вальцманоїдів.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І я про те. Тільки не факт, що там стадний рефлекс.
    Він відмовився від президентства в останню мить... може не безкоштовно?
    У нього був величезний шанс пройти у другий тур, але хтось запропонував те, від чого неможливо відмовитись. А хто це міг бути - вгадаймо з трьох раз?
    Я вже в ці патріотичні світлі образи не дуже вірю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    Ну, что, фракция Зеленского, поливали грязью Порошенко за пост президента и Рошен. Где же ваша грязь в адрес депутата и артиста?
     
  19. Що Буля, вирішили ще тут збрехати?
     
а де твій аватар? :)