Партія «Голос»

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 19 сер 2019.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Как мало зебуинчику надо- Славко проспивае "Сосни", бубачька постучит хером по роялю- и усьо.Голо суем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бо війна на сході - то не їх війна.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ти диви, як довбойо@и за Міська віддуваються :)))
     
  4. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Потыкать палочкой в убогого умишком зебуинчика- дело святое и богоугодное.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    [​IMG]Вибране · 2 год ·
    Символізм Голосу полягає в тому, що по його неуспіху робиться висновок, чи мають перспективи будь-які альтернативні нові політичні рухи не з числа патентованих сивочолих і ніяких зелених. У цій розмові я намагався зрозуміти, чи розуміє це Кіра Рудик, яка зараз очолює партію, створену безвідповідальним харизматом, який потопив власне дітище.


    Кіра Рудик про розкольників у Голосі та Вакарчука над ліжком | DROZDOV

    View: https://youtu.be/pSb4r3h7tcI
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Подал голос правды.:haha:
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Good man, ти є брехун, пліткар, звіздабол і поц :)))
    І ще ти є кацап :)))
    Бо тільки кацапи залазять в чужі дописи і їх підтасовують :bad:

    зі

    @Good man, от скажи - а чому так получається, що якщо хтось є ярим адептом Пороха, то обов"язково мусить брехати, підтасовувати і мухлювати?
    Невже вам, лютим порохоботам, важко ЖИТИ ПО НОВОМУ, як колись і заповідав великий По? /Зрешта, великий По сам також є брехуном, підтасовщиком і мухльовщиком :)))/

    Збрехавши раз хто ж тобі повірить? (с)
     
    Останнє редагування: 16 вер 2021
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Gyppsy, у Вас тепер є співрозмовник (точніше, брехун і звіздабол, якого Ви читаєте) до наступного літа.
    Пам"ятаєте, я казав минулого серпня, що звіздабол був у відпустці, а цього серпня - також був у відпустці.
    Тепер повернувся, і буде звіздаболити ще рік. Для Вас з Ланктошою - розвага, а я його не читаю. Можливо, що його читає адміністрація форуму і насолоджується брехнею.
    Зеленський додаткової підтримки не потребує. Його рейтинг за останній місяць зріс і тепер має позитивне сальдо (більше опитаних за нього, ніж проти нього). Баризі такий рейтинг на "екваторі" каденції і не снився. Причому рейтинг Зеленського - реальний, а не надутий. Тому що видно його реальні справи у економіці і політиці.
    А звіздабол хай звіздаболить. Пси гавкають, караван іде вперед.
     
  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    І як? Подобається?
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Можешь, когда надо.:good:
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    :haha::haha: Мало того, что ты меня читаешь, ты ещё следишь за моим посещением форума. И после этого ты заходишь в тему и говоришь, что не читаешь меня.:facepalm::facepalm:
    Сторонника Зеленского видно сразу по степени адекватности.:good:
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    ВВП до пандемии стал расти меньше, чем в последние несколько кварталов у Порошенко, в прошлом году падение ВВП, северный поток не остановил. Разве это не успехи в экономике и политике для человека, который читает мои сообщения, следит за моим появлением на форуме, но при этом каждый раз заявляет, что он меня не читает и я ему мне неинтересен. Всё сходится, пора освободить в шестой палате место рядом с Наполеоном.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    #187
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, та балабольство з тими пєсєтами і підгавкувачами-брехунами - то фігня. То підробіток :)
    @medwedo berlogsoni, давайте подивимося на сухі цифри і факти, без емоцій і рейтингів наших керманичів.
    Що нам каже статистика за зовнішній борг, за рівень життя українців і за ВВП на душу українця?
    Ви весною казали, що зовнішній борг буде зменшуватися. Як там зараз справи?
     
    Останнє редагування: 17 вер 2021
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я так зрозумів, що Вам за користування вуйком не доплачують. Лише за балабола-брехунця :)
    Я заглядав на днях.Зовнішній державний борг України (2009-2021) ᐈ Мінфін
    В доларах зростає, але незначно. Враховуємо те, що МВФ знову дає гроші, тому борг збільшиться.
    Але в цілому ситуація під контролем. Враховуючи те, що при владі не "крєпкі хозяйственнікі", а "клоуни", ситуація досить непогана.
    Порівняйте з порошенківськими роками, коли борг підскочив з 38 до 50 мільярдів доларів. За підсумками семи місяців цього року борг зріс лише на мільярд.


    В усякому разі Порошенку найближчим часом нічого не світить.
     
  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дивно. Я би правлячому бидлу і гривні би не позичів.
     
  17. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Кстати, очень удобная позиция. Позволяет слушать голос правдьі и не реагировать на него.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мені платять за кожний мій допис. А котрий з картинками і фотками, то в подвійному розмірі.
    А за спілкування з брехунами, пліткарями, поцами, звіздунами і просто довбойоб@ми ще нараховують премії і додатково плюс 12% за шкідливі умови ;)
    Що ж тут непоганого, якщо борг збільшується? о_О
    І просвіту не видно - зичимо, щоб віддати МВФ відсотки, а що залишиться профітькати і знову будемо зичити.
    @medwedo berlogsoni, от Ви скажіть - а з чого будемо віддавати борги? І хто буде віддавати?


    Фіга собі, "За підсумками семи місяців цього року борг зріс лише на мільярд." о_О
    Може для Вас мільярд - це лише, а як для мене - то таки є трошки багато.
    Тим більше, на днях Україна одержить /чи може вже одержала?/ ще $600млн позики.

    А Порошенко мені по барабану. Як каже Міську-поц - це ходячий труп.
    Мені цікаво, що робиться сьогодні і яка перспектива.

    зі

    @medwedo berlogsoni, ну а особисто Ваша думка - за 2,5 роки Ви стали жити краще чи ні? Про дороги і літаки не розказуйте, за це я в курсі;
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Як каже Ланктоша, я не чекав дива від Зеленського та його команди. І я про це я казав ще два роки тому, між іншим.
    Але однозначно обрання Зеленського краще, ніж коли б на другий термін пішов Порошенко. Не те що не гірше, а напевно краще.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=_pPAhQI-SsA

    Я завжди мав такий рівень життя, що він не залежав істотно від влади. Тому я радію за Україну. Бачу перспективи.

    Я з жахом думаю, що було б, якби Вакарчук тоді набрався сміливості і вирішив піти в президенти. А він точно переміг би Порошенка. І що б Вакарчук тоді робив з тією владою? Хтось би його, Вакарчука, прибрав до рук і крутив би ним, як... самі розумієте.;)

    Крім того, роки правління Зеленського припали на важкий період, коли і пандемія, і Путін біситься, видячи, що не вдалося "перетерти" так із Зеленським, як із готовим до всяких гешефтів Порошенком. Навіть порохоботи он на днях признали, що "клоуни" - не клоуни.

    А дороги - однозначно краще. У мене на подвір"ї лежить кусок чиєїсь вихлопної, на яку я налетів надвечір, коли смеркалось. Та вихлопна лежала в ямі посеред дороги, зустрічні фури мене засліпили, і попри те, що їхав потихеньку (не більше 20 км/год), та чиясь вихлопна довбанула по захисту картера, будь здоров. Їздив на другий день, щоб захист картера підрихтували. Ну а кусок вихлопної у мене тепер як сувенір на подвір"ї.
    Зараз стало їздити по дорозі спокійно. Так що для мене це особисто краще.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, Вакарчук співає файно, і сам пише свої пісні. А Зе весь час грає за чужим сценарієм ;)
    Так що ще не знати, як би воно було :)
    Але всяке може бути - а раптом на наступних виборах Славко висунеться в кандидати?
     
а де твій аватар? :)