Партия №28 "Постапокалиптика"

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Masini, 20 вер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Я би овода шодня стукала:))...але тре ше придивитися:)))
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я не поняв, коли стріляти будуть?
     
  3. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Упс...що хід прогавив?
     
  4. hunter

    hunter мандрівник

    прІвЄт! :crazy:

    ---------- Додано в 23:05 ---------- Попередній допис був написаний в 22:42 ----------

    ну шо за йоптя... я пішов спати!
    добраніч нецікаві створіння :tongue:
    Хриха і Іспанка - вам :bye2:
     
  5. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Мдя....як багато народу:wacko:

    Іду я спати!Добраніч:)
    [​IMG]



    Завтра на виїзді....тому буду десь аж пообіді:wacko:
    Хоть сторінку напишіть до того часу:wacko:

    Сам такий:tongue:Будь не мафом:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. GGall

    GGall Well-Known Member

    Галл туточки
    Я сидел в своей пещере и смотрел доапокалиптические мультики про пингвинов.
    Ай лайк ту мув ит, мув ит!

    Пока подозреваемая намба ван - Христинка, но я еще подумаю... Завтра... На свежую голову... После вкусного обеда, который он же завтрак... Хр-р-р-р-р...
     
  7. ovod

    ovod Well-Known Member

    ну шо там? я механіка шукаю.....

    не шо а кого....

    ---------- Додано в 00:26 ---------- Попередній допис був написаний в 00:24 ----------

    ну-ну.. стукає щось тобі....

    ---------- Додано в 00:28 ---------- Попередній допис був написаний в 00:26 ----------

    іспанка..........
     
  8. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    хелоу бразеры! хаудуюдуюду?
    Док, надеюсь ты мне не поверил, и не стал лечить этой ночью, а лечил себя и теперь, сможешь лечить меня! Я должен выжить.

    ---------- Додано в 05:54 ---------- Попередній допис був написаний в 05:50 ----------

    я тя сегодня ночью пойду нюхать ))))
    прошлой ночью ходил нюхать Испанку - мирная!
     
  9. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Перепив чи шо?:)))
    ніц мені не стукає:tongue:

    Всім до вечора....поїхала на виїзд:):wacko:
    П.С.Приїду придивлюсь хто до чого...просто так голос залишати не буду...
     
  10. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Как ловить мафов в такой тишине?
    Ладно, я тоже пойду спать тогда. На всякий случай проголосую против GGallа что бы самому не автокильнутся.
    А пока я буду спать, вы организуйте дозор, выставите часовых, и оберегайте меня. Помните, я должен жить!
     
  11. hunter

    hunter мандрівник

    Овод, цілком тебе підтримую, але можна пояснення?

    атака розпочата, всі (майже) вийшли в люди, наразі б лишив голос проти Зю, ато з його перспективами він міг сказати б більше ніж сказав, але покищо най буде Мартіні, може і він в люди вийде?!!
     
  12. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Проснулся попить воды и пописять. Зашел посмотреть что происходит ... Хантер позвал Мартини и ждет. Пусть ждет. Раз я никому не нужен, пойду еще попью воды и снова спать.
     
  13. ovod

    ovod Well-Known Member

    живи і вмри старим із палочкою....

    ймовірність одна друга, а оскільки я мир то ймовірність що біля мене ще один мир менша ніж що біля мене маф.... тому з двох іспанка-мартіні один маф є точно...
    а оскільки іспанка по мені стріляла то я в неї трохи постріляю....

    ---------- Додано в 10:51 ---------- Попередній допис був написаний в 10:49 ----------

    тук-тук... та це ж серце.... ням-ням...з кров'ю....
     
  14. hunter

    hunter мандрівник

    о, нарешті Овод почав думати :preved:

    Зю, а ти нікуди не тікай, коли я прийду з пар шоб був ти тут))) домовилися?!

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 11:03 ----------

    я тебе правильно зрозумів?



    овод - іспанка
    зю - ггал
    хантер - мартіні
     
  15. ovod

    ovod Well-Known Member

    правда тоді більша ймовірність на мартіні, але... то мартіні...

    ---------- Додано в 11:09 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

    а що ти міг не зрозуміти?

    ---------- Додано в 11:10 ---------- Попередній допис був написаний в 11:09 ----------

    якщо на рахунок дока... то нє....
     
  16. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    В этой теории есть ошибка. у нас 3 мафа, маньяк и 5 мирных. соотношение мирных к мафам 1,67 (пусть это будет наш коэффициент) и какие бы комбинации не выстраивались, это число должно оставаться неизменным. Теперь, если применить эту теорию ко всем игрокам, то получится так:
    маф-1: мирный, маф
    маф-2: мирный, маф
    маф-3: мирный, маф
    маньяк: мирный, маф
    мирный-1: мирный, маф
    мирный-2: мирный, маф
    мирный-3: мирный, маф
    мирный-ком: мирный, маф
    мирный-док: мирный, маф
    получается 12 мафов и 14 мирных при новом коэффициенте 1,16. т.е. количество людей осталось прежним, а количество мафов значительно увеличилось. Но это не возможно. Следовательно, и Мартини, и Испанка, вполне могут быть мирными.

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

    ну если меня окончательно не накроет, то буду тут. если нет, то ... впрочем ты пиши, я вечером в любом случае прочитаю.
     
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Всім привіт!
    Люди, сорі, що мене поки немає - трошки маю хатніх клопотів!
    Іспанка, не флудила по темі тому, що не люблю цієї теми... Самі бачили, що з того вийшло... Довелося мити підлогу під столом...
    Короче, до вечора ще зайду... Поки не голосую... хз хто тут хто... А де Патлатий? Він взагалі в курсах, що гра почалася?

    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:28 ----------

    о_О
    винос мізків... моїх то точно...
    *блондінко
     
  18. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    это Зю матрицы составляет.

    ---------- Додано в 12:38 ---------- Попередній допис був написаний в 12:35 ----------

    кстати да, надо его пнуть если не знает. а то вдруг мерзкие мутанты его споймали и держат в неволе ...
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    нє, ну ніфіга собі...
    хоча, з іншого боку, полегшив мені вибір :) Хантер
     
  20. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Овод - Испанка
    Зю - Ггалл
    Хантер - Мартіні
    Мартини - Хантер

    нет товарищи, так не пойдет! в такой ситуации, когда голоса разбросаны по одному на каждого, мафам очень просто будет замочить нужного им мирного, и при этом, они даже не спалятся т.к. разумно будет свои голоса разделить между двумя мирными.
    Думаю мафы еще не голосовали, поэтому Овода, Хантера и Мартини, предварительно запишу в мирные.

    ---------- Додано в 14:30 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

    Блин, вы такие быстрые, я уже успел сегодня трижды нажраццо и дважды протрезветь, а играть так еще и не начинали))))
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)