Паранормальні явища

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем MARTINI, 21 лис 2012.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Нє, тема таки ідіотична :sad:
     
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А щодо "барабашок", я в них не вірю. Хоча мої батьки впевнені, що в них в будинку живе домовик, бачили його двоє одночасно (думаю, що якби то їхав дах, то не в двох одночасно...) декілька разів. А ще тато говорить, що то домовик-дядько, бо періодично зникають цигарки (хоча я підозрюю, що то брат їх краде :))) )

    ---------- Додано в 19:27 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

    а чо заглядаєте?
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    А чо люди в цирк і зоопарк ходять?
     
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    аааа, ясно... Я десь так приблизно і уявляла Ваше ставлення до форумчан і форуму взагалі.
     
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Не плутайте ставлення до ідіотичних дописів в ідіотичній темі зі ставленням до форумчан і форуму взагалі.

     
    Останнє редагування: 22 лис 2012
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    бггг, а до чого тут реклама? Я рекламу не продаю. Для мене форумчани - це співрозмовники. Одні - цікави, інш - не дуже. А є ще треті - такі як Ви.
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Значить, змінилося. Похвально.


    Таких, як я, більше нема. Можна було сказати просто: "Ви".
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні, Бамбуче, таке відчуття я знаю і воно мені знайоме.

    Це інше. От наприклад, мені сниться зал з шафами, напичкані лампочками, які мигають. Бачу крісла, столи, бачу чоловіка у светрі, який защіпається "на молнію", до того ж светр сірого коліру, чоловік з бородою та вусами. Все це крнкретні речі і ось я потрапляю на роботу в обчислювальний центр з тими мигаючими шафами, меблями і той чоловік - мій перший шеф.

    ---------- Додано в 20:03 ---------- Попередній допис був написаний в 19:59 ----------

    А чому ні?

    НЛО я сам не бачив, але не повірити тому чоловікові не можу.

    Що до християнства, то що тут дивного? Демони ж існують, часто вони є поряд, просто невидимі для нас.
    Це не суперечить християнству.
     
  9. Кохана

    Кохана LuBimaya

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Згадала собі ще одну річ - кожного разу, як сняться зуби, невдовзі хтось помирає. От не можу того пояснити і все. А ще буває, що відчуваю, як має трапитися щось погане...
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    У Вас бывает, а я постоянно это ощущаю.
    И трапляется ведь!
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Розумію Вас..останнім часом переслідує відчуття постійної тривоги і неспокою..
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І модератори відчувають і ви знову в бані....
     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    От цікаво, а таке можна віднести до паранормальних явищ?
    Це мій старий допис за 2009 рік.

    Яна баби ніколи не бачила - до села їхати 125 км, дитина погано переносила далеку дорогу, і ми хотіли поїхати в село трохи згодом. Хто ж знав, що таке станеться...:dntknw:

    Якби я таки включила комп, цікаво, що б ми там побачили?..
     
  15. Nettaly

    Nettaly New Member

    Доброго "времени суток"!
    (Хто перекладе українською - тому дякую).
    У дитинстві бачила "щось" у небі - і досі не знаю, чи примарилося, чи НЛО, чи що то взагалі було таке...
    Регулярно чую розповіді про "віщі сни" від родичів та знайомих; не знаю, що це - чи попередження "звідти", чи гостра "чуйка".
     
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

     
  17. vov66

    vov66 Well-Known Member

  18. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Тут все просто. Ви (сутність, душа) під час сну змістилися в іншу реальность і бачили події (майбутнє), які ще не "проявилися в нашому часі".

    "...Объясняя феномен Времени, Николай Викторович Левашов привёл пример с рекой. То место, в котором мы стоим в воде, можно образно сравнить с Настоящим, низовья реки – Прошлое, а верховья – Будущее. Но все эти деления – условны и вместе они образуют одну реку, реку Времени. Нужно просто уметь перемещаться из одного состояния в другое, чтобы найти истинные причины всего происходящего. И не просто перемещаться из Прошлого в Настоящее и Будущее, но ещё и уметь изменять то, что нужно изменить.

    Николай Викторович поясняет это следующим примером. Например, сосед, квартира которого на седьмом этаже, уезжая в отпуск, оставил ключи соседу с первого этажа. Во время его отсутствия прорвало трубу, и квартира стала заполняться водой. Если сосед с первого этажа, имея ключи от квартиры с седьмого этажа, сможет вовремя подняться на лифте и перекрыть кран, то вода не зальёт нижние этажи и не дойдёт до первого этажа. Ситуацию можно корректировать, имея ключи и возможность перемещаться на лифте вверх и вниз. К сожалению, чаще всего современная медицина имеет дело только с фактом «протечки», не имея «ключей» и возможности «перемещения на лифте»..."
    Джерело

    http://www.youtube.com/watch?v=t1XBLy0jOO4
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я того придурка навіть слухати не хочу.
     
  20. Warrens

    Warrens New Member

    Почав займатись вивченням паранормального. З'їздив якось у село Дуброва Миколаївського району у пошуках паранормального. Село відоме тим, що по по перше колись тут було язичницьке святилище і жили волхви у печерах видовбаних у скелях, яких потім замінили християнські монахи. Зараз люди мають там півниці. По друге в сусідньому селі Стільсько колись була столиця слов'янського племені білих хорватів. Так от, заліз я під камінь Дирявець більш відомий як древній храм Сонця. Включив прилад електронного голосу на планшеті, це так зване радіо з потойбіччя, яке ловить голоса мертвеців, включив сканер який ловить магнітне випромінювання, а там де магнітне випромінювання там завжди є паранормальне, сканер показав зелену точку 7-8 м. від святилища, хоч точно не впевнений, що він добре працював, адже це приложення з плеймаркету, яке вічно в любому місті показує зелену точку, яка хоч і рухається але коли його не включу вона майже на одному місті, можливо це тому, що я включаюю її в кімнаті в себе. Зміряв іншим приладом електромагнітне випромінювання, стрілка показала в сторону плюс і далі скотилось на мінус. Зробив фотографії такі прості та інфрачервоні, переглянув в дома, нічого не звичного, переслухав записані звуки з приладу електронного голосу. Теж нічого не звичного. Можу сказати, що якщо там, щось і є не звичне, як місце сили (як про це пишуть і неоязичники) то за паранормальністю можу дати 2-3 бала з 10. І це на основі показу гаджетів.



    PS. Якщо хтось має якусь інфу, про місця де можуть відбуватись паранормальні явища на Львівщині, з привидами, полтергейстом, домовини, тоді скиньте нижче у коментарях.
     
а де твій аватар? :)