Памятник Сталину

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем strangetimes, 14 тра 2010.

  1. Dzungli

    Dzungli Well-Known Member

    СССР- це було колись і не правда.

    Вже немає військово-промислового комплексу СССР а ціни на багато вищі стали. По рівню життя сучасна Україна сильно прграє СССР. В ті часи харчі коштували копійки- був приріст населення ; люди пісні співали;все що побудоване все в ті часи; одним словом потрібно щось робити...

    ---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:50 ----------

    Пам*ятник потрібно було ставити не Сталіну а Брежнєву; тоді булоб притензій на багато менше- є чому повчитись.
     
  2. Fon

    Fon whom how

    ой, ви знаєте, я так сміявся, так сміявся, що потянув сміхотливий мняз і тепер з місяць не зможу сміятись. боже, а вони ж ще розмалювали леніна і синьо-жовтий ))
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    От не сказав би.....
    рівень життя зріс десятки разів....всюди повно магазинів в яких повно продуктів і всюди стоїть черга.....я часом думаю, а шо їли в сесері коли магазин був один і з пустими полицями...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не багато...
    Хліб із хліба, а не з розпушувачів, ковбасу за 2,20 з м"яса, а не з єесовських об"їдків-окостів, сметану з молока, а не з касторового масла, горілку з пшениці... А так більше нічого :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Нє всьо то кАнЄшно так.....вое за зеленим горошком мама перед святами до Бреста їздила....шоп тури в білорусію тоді вапше популярні були...
    А ше памятаєте було таке слово "викинули"....
    -Ти де була цілий день??
    - В універмазі викинули чоботи)))))

    А ше кожне свою дачу длубало...а тепер,Слава Богу, забили вже майже всі на дачі і до мене за зеленню ходять ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона



     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Заре розплачуся.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Купуйте собі домашню піч для хліба, якщо не смакує з крамниці, сметану беріть на базарі, горілку женіть самі, чи пийте віскі, ковбасу купуйте лише дорожчу за 70 гривень, або їжте печеню з риночного м'яса...І буде Вам щастя;)...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. BLACKER

    BLACKER Well-Known Member

    Мене от приємно вразила розповіть на "Свободі слова" одного комуніста. Реально, мужик вміє розсмішити. Стояти, в очі дивитись людям, розповідати, який Сталін був чесний та справедливий, а Бандеру називати "Гітлерівцем"....то треба вміти і мати сміливість... Цікаво людина відповіла і про "СС Галичину". Як москаль може бути депутатом, представником від народу, комуняка, якщо він говорить, що Дивізія "Галичина" мала статус "СС". Та сам Генріх Гімлер запевняв (і є тому письмові свідчення), що дивізія "Галичина" не мала відношення до "СС". Цей воєнізований підрозділ носив назву: дивізія "Галичина". ЦИРК!!!
    Кому як не комуністові знати, куди йдуть гроші пенсіонерів??? Розповідав, ніби на пам"ятник, але я не думаю, що він стільки коштує, і чи ВОНО ТОГО ВАРТЕ???
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона



    ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:35 ----------

    Ой! А я теж хочу почитати... Дайте сцило...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. zet

    zet Дуже важлива персона

    А может они специально народ провоцируют в ожидании беспорядков, которые можно было бы подавить.
    (Не зря же увеличили раз в 8 финансирование милиции, а финансирование образования уменьшили на 40:wacko:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Вот тут
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

     
  15. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Але тоді б це була не гітлерівська верхівка, бо гітлерівське керівництво діяло в повній мірі відповідно до власних ідей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. storozh

    storozh глухому хірургу наркоз не потрібен....

    ну вже пізно казати, це було остане фото, там вже руіни.........
    постамент в очікуванні нового ідола:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Проблема в тому, що ми з європейського досвіду перейняли ринкові ціни на продукцію (не кажу що це погано), а от зарплати чомусь залишилися все тими совєцкими (а це погано).
    В нас зарплата 200$,
    в Європі 3500$ а ціни тіж самі. І наші любі експортери продукцію свою продають за світовими цінами звідси й законні надприбутки олігархічних кланів.
    Про незаконні я вже мовчу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. storozh

    storozh глухому хірургу наркоз не потрібен....

    Хтось каже що ціна на бензин не обгрунтована і де реакція на зніження
    тільки балачки, а від вартості палива залежать ціни на основні товари вжитку.......... тут віводи самі напрошуються:diablo::ireful1::ireful:
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    угу, печь - 2000 грн ... сметану на базаре можно такую взять что ласты свернутся - народ в химии силен стал .... колбасу дороже 70-ти? ну-ну это кока зарплата должна быть то ?

    ага, дивизия СС Галичина никакого отнощения не имела к СС, она просто так называлась, выполняла полицайские функции входила в структуру СС, как любое подразделение СС приносили присягу на верность ЛИЧНО Фюреру ... а так - не, конечно не СС! (ырония)
    уу комунячая Вика .....

    ---------- Додано в 00:31 ---------- Попередній допис був написаний в 00:28 ----------

    на дроті [​IMG] то две молнии наверно напряжение символизируют?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    А тоді не крутить носом, а їжте, що дають:))).
    Низькою зарплатнею наші можновладці ( і капіталісти за сумісництвом) компенсують власну неконкурентноздатність...Бо організація праці лишається на дуже низькому рівні, а тому і продуктивність праці в Україні є ще дуже низькою...От вони і перекладають своє невміння і незнання на плечі робітників, аби не втратити свої надприбутки і бути конкурентноздатними на ринку.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)