Пакт Молотова-Ріббентропа

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Дальневосточник, 1 жов 2008.

  1. Salata

    Salata Well-Known Member

    Я, собственно не о численности дивизий при наступлении на Польшу, а об общей их численности.

    "Силы вторжения были составлены из пяти армий и резерва (14 пехотных, 1 танковая и 2 горных дивизии) - все под командованием генерала Walther'а von Brauchitsch'а. Немцы атаковали с трёх направлений: Силезия/Словакия, Западная Померания и Восточная Пруссия. Группа армий "ЮГ", под командованием генерал-полковника Gerd'а von Rundstedt'а, состояла из 8-й, 10-й и 14-й армий (18 пехотных, 1 горная, 2 моторизованные, 4 легко-моторизованные и 4 танковые дивизии) и атаковала с направления Силезия/Словакия. 4-я армия, под командованием генерала Gunther'а von Kluge, входящая в состав группы армий "Север", под командованием генерал-полковника Fedor'а von Bock'а, (8 пехотных, 2 моторизованные и 1 танковая дивизии), атаковала из Западной Померании. 3-я армия, под командованием генерала Georg'а von Kuechler'а, также входящая в состав группы армий "Север", (11 пехотных и 1 танковая дивизии), атаковала из Восточной Пруссии. Все три направления атаки были нацелены на столицу Польши - Варшаву. "
    http://www.polska.ru/polska/historia/invpoland.html
    Тут сообщают о 52 дивизиях + 17 резервных, при нападении на Польшу. Сколько-то их осталось. Сколько же их было весной 1939 в Германии по сравнению с 1938?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. terrible

    terrible Well-Known Member

    знов з незрозумілою ссилкою? пробачте, я довіряю цьому сайту http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/

    і Мюллер-Гіллебрандту.
    він говорить про мобілізаційний план 1939-1940, тобто на початок війни, і називає 103 дивізії, з них 86 піхтоних, 3 гірські, 4 мот., 4 легких, 5 танкових, 1 кавбригада.
    причому ці сили були в процесі розгортання, і лише на 1940 рік мобілізаційний план мав бути закінчений.
    доречі, знаете, чорму в німців так швидко побільшало танкових дивізій? і чому ігноруете мої запитанн? :)
    прошу
     
  3. Salata

    Salata Well-Known Member

    terrible, на вчера последний вопрос был "хотите серьезного спора?". Я всегда предельно серьезна.

    Остальные вопросы пока уводят в сторону. Вопрос: увеличилась армия Германии после захвата Чехословакии, насколько и как серьезно. Как серьезно - бессмысленно выяснять, не выяснив насколько численно.
     
  4. budiak

    budiak Well-Known Member

    Нажаль статистики на весну 39 незнаю можу повторити на початок 39 німаки мали 38 дивізій загальною кількістю 582 тисячі душ безпосередньо перед початком вересневої кампанії 98 дивізій 1,6 млн душ 6000 гармат,2000 літаків, 2800 танків 80% легкі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. terrible

    terrible Well-Known Member

    ясно, до чого Ви клоните... не. вибуху не було.
    з 1935 року на осінь 1938 року німецькі збройні сили зросли повільно з 31 зєднання до 71.
    далі цитую
    ясно, що спонукало до перегляду плану зростання збройних сил?
    і
    Б. МЮЛЛЕР-ГИЛЛЕБРАНД
    СУХОПУТНАЯ АРМИЯ ГЕРМАНИИ

    де вибух?
    армія збільшитлась внаслідок приєднання нових територій+внаслідок змоги виробляти більше озброення (причому не тільки чехії) але не вибух. повірте, дівчинко:) з осені 1936-до осені 1937 в стрій ввійшло 25 дивізій. тут-32. вибух? хоча... для Вас може і так... Ви ще жодної нормальної інфи не предявили... одна лажа :))
    та і... дитинсвто це... дивізіями мірятись:)) от якби Ви навели, як саме підсилиа Чехія промисловість Німеччини. з цифрами. а так-дурня.
    так само,
    прошу пояснити, чому промисловість Німечини в 1939 році досягла свого розквіту.
    далі. прошу сказати, чи повністю відповідала вона вимогам армії?

    :)) не смішіть мене. з серйозним виглядом-таку лабуду гнати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. terrible

    terrible Well-Known Member

    наштовхну... ось в мене є статистика по випуску артилерії (+зенітної).
    1939 р. - 1214 шт.
    1940-6730
    1941-11200
    1942-23200
    1943-46100
    1944-70700
    1945-....
    тобто, за Вашою ж логікою, якщо в 1939 промисловість Німеччини досягла свого зеніту і працювала виключно на військову сферу то... дівчинко моя... малесенька... а що ж тоді в 1944? МЕГА-СУПЕР-ГІГА ЗЕНІТ??? істребітель мне в ангар!!!

    я не знаю на осінь 1939, восени 1938:
    в діючій армії-1 565 990 осіб.
    в армії резерва-297 877 осіб.
    будівельні частини (комплектувались ненавченим контингентом) - 538 365 осіб.
    призовники для армії резерва-941 244 осіб.
    інфа все з того ж Мюллера... біблія для того, хто займаеться гансовими ЗС. але він не точний. на сьогодні існують більш глибокі дослідження...
     
    Останнє редагування модератором: 29 вер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  7. Salata

    Salata Well-Known Member

    terrible, как там у Вас погода на Марсе? Речь в воспоминаниях о том, что на весну 1939 был мощный подъем. Разговор тот был в 1939, о 44 они еще не могли что-либо сказать.
    Зато Вам в 2009 не мешало бы знать сколько людей и заводов работало на Германию на оккупированых территориях в 40, в 41, и т.д..
    Вы бы еще с 1991 сравнили.

    Как бы так попроще? была разница в вооружении Германии до Мюнхена и после или не было?

     
  8. terrible

    terrible Well-Known Member

    Salata, есть лі жизнь на Марсе, нет лі жизни на Марсе-науке ето не ізвестно:)

    дійсно, як би так простіше... хм... у Вас здається є чудові ресурси... пошукайте. а я ввечері, як звільнюсь, предьявлю свої :) тільки не треба говорити, що Мюнхен вклав в руки німців зброю:))
    взагалі, це стає цікавим. Ви хоч знаете хоч щось по темі?

    втім, ось як Вам

    ;)
     
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    тут ви просто сплутали. Так, був "економічний підйом" - але це стосувалося лише того, що вдалося повністю ліквідувати безробіття.
     
  10. Salata

    Salata Well-Known Member

    Я этого не говорю. Это был прецедент. А прецедент в международных отношениях - штука серьезная.

    И раздел Польши произошел по тому же плану. То же педалирование национализма, разведение руками перед "нежизнеспособностью" (теперь уже) страны и спасение отдельных ее народов. Спасать договорились, да.

    Был ли тот договор решающим - сомневаюсь. Были ли действия СССР на территории Польши решающими - судя по реакции ее союзников, никто не ждал, что Германия остановится на Польше.

    СССР преследовал свои интересы - отодвинул границы от промышленных центров.

    И это никак не зависит от марок оружия и фамилий офицеров. Другая плоскость.

    З.Ы. внимательно смотрите на мой профиль. Я - не подросток мужского пола. Меня подобный стиль общения даже в школе не умилял, теперь я с трудом помню когда это было. Либо разбираетесь в проблеме, либо пытаетесь задавить авторитетом. Последнее - не ко мне.
     
  11. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    До уваги москалів і хохлів (українців і росіян не стосується):
    Пакт Молотова-Ріббентропа від недавнього часу вам вже можна критикувати. Поки що частково:
    http://mignews.com.ua/articles/367489.html
    "Статья Владимира Путина вызвала в Польше острую критику. Комментируя ее, главный редактора "Газеты избирательной" Адам Михник сказал, что приравнивать Мюнхенский сговор к Пакту Молотова-Риббентропа нет никаких оснований. Ведь Франция и Англия, разрешив Гитлеру оккупировать Чехословакию, не делали этого вместе с ней, как Советский Союз с Германией оккупировал Польшу в 1939 году, тем самым ускорив ее гибель."
     
    Останнє редагування: 29 вер 2009
  12. terrible

    terrible Well-Known Member

    ну... якщо прецендент... то дааа...

    розшифрувати можна?


    з чого Ви винесли подібне судження? зі своєї улюбленної чарівної ссилочкі?


    я б так не сказав. мені набагато цікавіше покопати про якогось кавадера РК...


    ну що... ЗЫ так PS ... що тут поробиш?:dntknw::)))
    Вам би порадив трішки пошуршати по темі спілкування. а то ж... заявочкі про веліколепние і современние чешские танки... а як пояснити чому вони такі-відразу в кущі;):good: супер. правильно. чи так само... про промисмловість. знову жа таки-танкові дивізії. Ви пишете-в 1939 було 5, а потім стало 10. промисловість наштампувала танків ще на 5 дивізій??? ага:haha::haha: а як до того, що наприклад 1 танкова дивізія мала 1 і 2 танкові полки, а потім передала 2 полк на формування 16 дивізії. це не наштовхує на певні роздуми?
    резюме-учітся. і учітся. і ще раз...
     
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Дякую, Салата, за цю фразу. Пригадався урок з історії СССР. Тоді вчитель сказав цю фразу повністю. Не буду казати, який то був рік - скажете, що люди так довго не живуть:).
    А серйозно, якби СССР готувався до оборони, то чи не краще було б лишити Польщу як буферну зону? Не до оборони Сталін готувався...
    І не для того щоб отодвінуть щось від чогось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    ...згіден.
    Аналогію до Мюнхена був ІМХО договір у Ялті.
     
  15. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Конечно краще, но увы эту проблему Германия решила за 2 недели
     
  16. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Тільки про таких варйантів подій нихто навіть теоретично не думав. Адже СРСР не до оборони готовился. Ані у 1939, ані навіть у 1941.

    Німці страшне дратувались, що вусатий опозняється.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    То ще не відомо, як би вона поступала, якби Пакт не був підписаний.
    А так - руки розвязані! Ділити Польщу так ділити!
     
  18. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вы что серьезно думаете, что к войне можно подготовиться за неделю
     
  19. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    До війни обидві сторони готувалися не тиждень і не рік. Ось тільки як стратег, Сталін був нікудишній. І Гітлер його повністю на початку переграв.
    Повторюю, якби Сталін готувався до оборони, він би за всяку ціну старався зберегти Польщу як буферну зону. А так - не оборони ж хотілося...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Ну и какую цену мог предложить Сталин?. Отдать Правобережную Украину Польше?
     
а де твій аватар? :)