Пакт Молотова-Ріббентропа

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Дальневосточник, 1 жов 2008.

  1. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    о_О

    Артобстрел, ну ладно,
    Первий раз зустрив людину, котра не є застарілим ветераном випаленим ненавістью, і котра так відверто вважає що полонених вояків в принципі слід розстрілювати

    Краще молитись, щоб ви десь в деякий віїні у полон не потрапили...
    :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Первый раз?
    Вам повезло.
    Естественно, что расстреливать пленных имеет право ТОЛЬКО армия цивилизованной страны.
    А Рабоче-Крестьянская Красная Армия - варвар.
    А чё с неё взять?
    Одно название чего стоит?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Краще! Но не устраивать стёб! Мне даже в страшном сне не может приснится, чтобы в Аушвице разыгрывали "флеш-моб" - молодчики в сс-овских формах тащили девушек в полосатых лагерных халатах в газовые камеры, попивая при этом шнапс с сельтерской и горланя Хорст Вессель... Воистину - нас посыпали "эйч-оранжем" (составной частью которой является диоксин)!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    а дехто тут вважає, що полонених РККА слід (було) росстрілювати ?
    Котру "цивілізувану страну" маєте на увазі ?
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А може товарісч П-к підкаже, в якій країні розстрілювали власних вояків, які побували у полоні ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Я говорю не о том, кто как вважае, а о том, как расстреливали.
    И в печках сжигали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    В Украинской Советской Социалистической Республике.
    И ещё в некоторых.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Geograf

    Geograf Меломан

    Імітацію боїв між німцями і совєтами, або середньовічних боїв теж Тягнибоки влаштовують, киньтесь тої параної.
    Як не знаєте то мовчіть, про події на Волині писалось не раз, до речі пан Агатон правий в україно-польських стосунках ці події в мірі можливого не розпалюють.
    Про те це вже теж писалось
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Я не впевнений що Ви мене зовсім зрозуміви. Нихто тут і не збірається такого влаштувати ні у Аушвиц, ні у інших місц.
    Взагалі то культ СС тут якраз зарезервувани для вузької сфери металового ундергранду.
    Та ще в разі непошанування в нас таких місц як Аушвиц, варто взяти під позвагу загорозу криміналом, та і не тильки теоретично.

    А щодо зрозуміння, так, хотилоь б ... колись. :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да не следует .... война все таки, это не геноцид мирного населения, я не поддерживаю данную акцию но понять могу ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Salata

    Salata Well-Known Member

    "Роль пакта Молотова – Риббентропа в развязывании Второй мировой войны переоценивается, он не привел к началу войны, считает заведующий отделом «Мировые войны» Военно-исторического института бундесвера, профессор Рольф-Дитер Мюллер. Об этом он заявил 19 августа в ходе организованного РИА «Новости» видеомоста Москва – Берлин – Рига.
    ....
    «Таким образом, этот пакт не привел к началу Второй мировой, но облегчил принятие решения Гитлером: ведь он понял, что западные державы не поддержат Польшу. Тогда Гитлер принял решение и осуществил его», – отметил немецкий историк. В итоге, по его словам, «решение о начале войны принималось не в Москве, а все-таки в Берлине».
    ....
    Мюнхенский сговор и последовавшие за ним события утвердили Кремль в правильности подобных опасений. 20 марта 1939 года Германия потребовала от Литвы передать ей Клайпедскую область. Шантаж увенчался успехом; 22 марта был подписан германо-литовский договор о передачи Клайпеды Третьему рейху, согласно которому стороны брали на себя обязательство о неприменении силы друг против друга. Одновременно появились слухи о заключении германо-эстонского договора, согласно которому немецкие войска получали право прохода через территорию Эстонии. Насколько эти слухи соответствовали действительности, было неизвестно, однако дальнейшие события усилили подозрения Кремля.
    ....
    Дальнейшие события подтвердили опасения Кремля. В качестве обоснования раздела Чехословакии нацисты использовали проблему национальных меньшинств. Что же мешало им использовать этот же сценарий против СССР? Тем более что нацистские спецслужбы имели более чем тесные связи с нелегальной Организацией украинских националистов (ОУН).

    В конце 1938–1939 гг. о такой возможности открыто говорили и в Лондоне, и в Париже, и в Берлине. «Англии в ближайшем будущем не угрожает война, – говорил специальный помощник премьер-министра Великобритании Хорас Вильсон. – Следующий большой удар Гитлера будет против Украины. Техника будет примерно та же, что и в случае с Чехословакией: сначала – рост национализма, вспышки, восстания украинского населения, затем – «освобождение» Украины Гитлером»."

    http://www.historyfoundation.ru/media_item.php?id=315
     
  12. terrible

    terrible Well-Known Member

    так а ніхто не говорить, що пакт став поштовхом до війни. я у вскому разі... не переживайте так. у всьому винна насправді Польща.
    ось... бундесархів стверджує, що то фотка военкора Макса Єлхерта, зроблена на схід від Бреста 20 вересня 1939 року. судячи з анотації, німці зробили візит ввічливості у відповідь на приїзд до Бреста високопоставленого радянського військового. але то брехня, правда?
    [​IMG]
    це полонені німці, і фота 1943 року. Salata, погляньте кваліфікованим своїм поглядом на уніформу і підтримайте мене. ;):haha:
    все добре... насправді... не треба так переживати... у всьому винна Польща... Латвія, Литва, Фінляндія... самі винні... а ми білесенькі і пухнасті... дружили з віроломним Гітлером, і не думали нікого чіпати, хотіли тільки миру (і задля цього атакували всі прикордонні з СССР країни за 1939-1941 рр... )

    PS доречі, якщо прийняти до уваги нарукавну стрічку, то німець справа - теж военкор... у всякому разі, має відношення до пропаганди в армії.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Salata

    Salata Well-Known Member

    Может, заодно фото посещения Эстонии Францем Гальдером и адмиралом Вильгельмом Канарисом запостите? Вы можете, я знаю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. terrible

    terrible Well-Known Member

    я все можу, дівчинко... Jedem das Seine. кому цитаткі видирати... кому...
    будь те ласкаві, заперечте - скажіть, що на фото зовсім інше. з гарним обгрунтуванням, залучивши уніформологію, назвавши хоча б імя людини що в центрі із обгрунтуванням що 20 вересня 1939 він був зовсім в іншому місці і в іншій компанії, а Єлхерт в 1939 ще бігав під стіл пішки і носив коротенькі штанці... прошу:)
     
  15. Salata

    Salata Well-Known Member

    Зачем? В Бресте строились оборонительные сооружения или наступательные (есть такие?).
     
  16. terrible

    terrible Well-Known Member

    з тим, що ото під отим страшним значком написали, самі розбирайтесь:)
    а хто в 1939 році брав штурмом Брест?
     
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    И за какое время взяли?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Salata

    Salata Well-Known Member

    Я Вас просила разобраться? Люди вполне себе могут улыбаться и говорить все что угодно, строя планы куда поудобнее вцепиться. Как говорит Даяна, это аксиома :)

    Брест брали фашисты, отдали КА. Незадолго до этого взяли (в подарок) Клайпеду. Зачем?
     
  19. terrible

    terrible Well-Known Member

    італійці ніколи не були в Бресті. і Клайпеда жодного дня не була в складі Італії.


    аксіома? ну-ну... питання в іншому-якого вони зібрались погомоніти, посміятись та хлопнути чарчину шнапсу біля Бресту? в 1939 році.

    знущаемось далі:))
    тобто двоє советскіх старлея та двоє гансючих шутца вирішили побудувати геополітичні плани-в щоб таке вчепитись власними зубами в майбутньому???
    Вам не здається, що це просто советскі командири займають приємною розмовою супроводжуючих німецького вищого офіцера? а інші набігли подивитись на союзників?
     
    Останнє редагування: 27 вер 2009
  20. terrible

    terrible Well-Known Member

    в мене є фотоальбом солдата, підрозділ якого в 1939 брав Брест, а потім і в 1941 також. викласти? супер, йому ціни насправді немає. порадувати старого вояку?

    Salata, а ці хлопці аналогічно зібрались за чаркою погомоніти?
    http://upload.wikimedia.org/wikiped...,_Polen,_deutsch-sowjetische_Siegesparade.jpg
    певен, що тут радянський командир-просто турист... і на досуге вирішив зустрітись з німецьким колегою:)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)