Пакт Молотова-Ріббентропа

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Дальневосточник, 1 жов 2008.

  1. terrible

    terrible Well-Known Member

    :)) та знаю!
    згоден.
    ні... але передчуття якесь... є...
    http://www.youtube.com/watch?v=CHT9Vj_pKIw
    я про інше. потім Ви склали присягу Росії. так?
    кому почали служити? Ви не мучились?
    ВасМт чесно мучився цим. а Ви? чому Ви не пішли у відставку, коли розпався союз, переступили через присягу хай і не існуючій державі...
    Ви офіцер, так?
    аналогії не бачите між роліком і... а?
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Нет.
    Россия не подвергала офицеров такой унизительной процедуре.
    Я принял Присягу всего один раз.

    П.С. Со временем Вы поймёте, как плевали в душу офицерам-украинцам (и не только украинцам), заставив ПЕРЕПРИСЯГАТЬ Украине.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. terrible

    terrible Well-Known Member

    ну тоді ясно. пробачте... що подумав.

    PS та часу не потрібно. я все розумію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    Це абсолютно не має жодного відношення до слів Медведьєва.

    Доречи, це сказав син саме того вельмишановного пана.
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Сын за отца ОТВЕТЧИК?
    Или наоборот?

    Я не понимаю Вашей предьявы.
    Вы считаете, что говоря о ВОВ Президент России должен всегда перечислять более полутора сотен национальностей и народностей СССР, участвовавших в этой войне?
     
  6. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    :haha: :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    Легше приписати всі заслуги виключно Росії, чи не так?
    Чи "Радянський союз" звучить гірше.

    «Кот удрал из мешка». Аллен Даллес
     
  8. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Для чого? Досить назвати одну. Навіть савєтскім народом не треба називати. І так все ясно. Всі етноси імперії є її народом. Тому про ВОВ і Є.Євтушенко писав,- "хотят ли РУССКИЕ войны", і у всьому світі радянський народ русскіми звали. Мєдвєдєв знає, що каже.
     
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Надо было заменить на Украину?
    Тогда бы притензий не было?
     
  10. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Вибачте, що повертаюсь ще до старої бесіди з ранку ...
    але забув ...
    мені як гостью просто дуже незручно, коли мій співбесідник (теж гість) говорить так про господарів... навіть коли я з ними зовсім не згіден :nea:

    с повагою


    соррі, якщо оффтоп...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    Немаю жодних претензій, лише констатую факт.
     
  12. Geograf

    Geograf Меломан

    Перепрошую, то я трішки переплутав, мав на увазі західну:sorry:
    Не хочеться навіть писати яким способом зменшилась частка українського населення на цих територіях
     
  13. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    Він же свідомий Велікоросс.
    Фан Павлика Морозова. :russian_ru:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    А... певно
    Не хочеться навіть писати яким способом акція Вісла отримала таку акцептацію польського суспільства у тамтих років.

    ані про це, як поляки і українці взаїмну тупостьсю довели до цього, що йнши мусили їх відділяти від себе. Кожному своє - україньцям Україну без ляхів, полякам Холмщину без україньців, невже не про це мріяли, блін?

    Та і нам влаштувалу кордон як між Чадом і Лібєю.
    Кого там волновало у Москві чи Лондоні, що після сотень років спільного проживання справедливого кордону не могло і бути. Навіть якщо колись це зрозуміють у Львові і Варшаві (останним, бул мабуть Гедройць), то, як кажуть, пес вже давно зїв ковбасу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Geograf

    Geograf Меломан

    Це точно.Хоча правда можна свого часу було провести етногеографічні дослідження щодо можливих змін кордону відносно етнічного принципу, правда зараз робити це пізнувато (важливою залишається співпраця відносно етнокультурного розвитку українців у Польщі і навпаки) . Мене особливо вражає політика серисери відносно приєднаних західноукраїнських земель, яка при повоєнному розмежуванні не брала до уваги етнічного складу населення, як головної в цих питаннях. Цікавою є позиція деяких форумлян, які так рекламують приєднання західноукраїнських земель і не згадують про науково необгрунтований підхід відносно проведення кордонів. По правді кажучи кордон із Польщею західноукраїнських земель ще не саме "веселе", основний комізм починається коли поглянути на зовнішні межі Закарпатської та Чернівецької областей. Закарпатської області ще розумію ліньки було переглядати із довоєнного, а кордон із Румунією в районі Чернівецької області у Крємлє на п'яну голову малювали.
     
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    [MP3]
     
  17. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Плохой пример. На Западе во времена эсэсэсэрии всегда говорили - русские - безотносительно к происхождению - это была известная и общепринятая практика. А песня - это своего рода полемика именно с Западом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    А я про що? Всіх називали "русскіє" (незалежно від національності) . І нєбаснаватєльно.
     
  19. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вопрос только в том, почему сами украинцы нучно не обгрунтовали проведення кордонів
     
  20. Geograf

    Geograf Меломан

    Почитайте хоча б В. Кубійовича, Садовського (це після першої світової війни), якщо хочете, то можу подати авторів ще до першої свтової
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)