Озера Львівщини

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем MARTINI, 27 тра 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Хто які озера навколо Львова знає? В радіусі до 70 км. Я оце на вихідних захотів з"їздити кудись щоб не було натовпу народу, спокійно, бажано біля лісочку, щоб коловоди можна було шашличок зробити. І так і не придумав, куди. Може хтось знає такі спокійні місцини на Львівщині?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Озера Львівщини

    детальна карта Львівської області в мене є :) Синіх плям (озер) там чимало, але мене цікавить на яке із них варто їхати для спокійного відпочинку. Забиті пляжі мене не цікавлять. Не те щоб я захотів голяка покупатися, просто цікавить тихе місце, щоб до берега під"їхати і провести гарно день з половинкою або із ще одною парою.

    Сьогодні був на кар"єрі у Ясниськах і на Наварії - всі береги забиті. В результаті поїхали за Ясниськами в ліс і посиділи там. Накатав рівно 100 км, а фактично нічого схожого на те, що хотів, не знайшлося :sad:
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Озера Львівщини

    Раджу прошерстити серед напівубитих баз відпочинку заводів та підприємств. Поки не сезон, туди приїздять тільки фанати (ветерани тих місць), завантаження на 1/4. Не хочете винаймати будиночок - розташуйтеся поруч. А якщо такий заклад зовсім не працює (або не відкрив сезон) - завжди можна домовитися з охоронцями - за десятку з носа відкриють будиночок і дадуть як мінімум матраці.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Озера Львівщини

    Нема спокійних місць (про цвинтар звісно не говоримо), бо там де нема людей, є комарі.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Озера Львівщини

    О, забув. Є р. Стрий, але то не озеро, та й не 70 км, а 75.
    Зате порожній берег знайти можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Озера Львівщини

    Мих, дякую і за це...
    Борис так і не зрозумів про що я :) Зрештою, від киян я на корисні поради і не сподівався :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Озера Львівщини


    Мартіні, Ви коли-небудь їхали через Бібрку на Перемишляни?
    Там, за Бібркою є село Стрілки. Так от, там є санаторій "Узлісся"(поворот направо при виїзді). Не зле.
    Але як повезе з кількістю народу - не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Озера Львівщини

    Ще варіант - с. Свірж. Там, де чотири мушкетери з Боярським фільм знімали. Там є зАмок на березі озера - теж непогано.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Озера Львівщини

    Принаймні з"їздити подивитися на історичні місця буде цікаво :) Дякую
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Озера Львівщини

    Martini,
    Можливо я не чітко висловився:
    1. через адреси баз відпочинку можна довідатися про пристойні "природні заповідники".
    2. Як правило, при базах відпочинку є "свої" пляжі, "свої" рибальські містки, "свої" місця, де можна запастися дровами. Ось я щойно звідти (37 км). Зовсім недалеко від Читателя. :) Втекли від грози, розслабляємося сапераві.
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Озера Львівщини

    по секрету: їдьте на волинь....
    там озер (тихих, чистих, глибоких і гарних) — багаааацько... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Озера Львівщини

    А я от зараз сижу весь червоний як буряк, бо ми з друзями відпочивали два дні на кар'єрі за Брюховичами. Нас було чоловік десь 25, палатки, кіловат звуку, ноутбук, проектор, світло-музика, велике вогнище і було просто супер весело!!!!!!!!!!
    Плюси озера:
    1.Вода чистесенька і теплесенька.
    2.Є можливість назбирати багато дров для великого вогнища.
    3.Озеро безкоштовне, бо там заборонено купатись.:D
    Мінуси озера:
    1.Коли багато людей, мало місця на пляжі.
    2.Озеро глибоке, бо це насправді пішаний кар'єр, в нетверезому стані навіть не вартує пробувати купатися...
    3.Важко добиратися на машині.
    4.Немає магазинів, ларьків, тому абсолютно все треба брати зі собою.

    Але загально мені там дуже сподобалось...:D
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Озера Львівщини

    Мартіні, а в "Бухту Вікінгів" чому не поїдете?:eek: Там і чисто, і файно і нема багато людей, бо озеро не халявне, але й не дороге...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Озера Львівщини

    Був я там колись в тій Бухті. Святкували там 2 роки "Газети" :) Непогане місце. Але не хочу я на всякі бази їхати на шашлик. Це зовсім не те...
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Озера Львівщини

    А ше є якісь озера серед лісу. Майдан вроді називається. Років зо 7 тому туди їздили, але де то вже не пам"ятаю.
     
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Озера Львівщини

    Їжджу на Майдан - 40 км від Львова по Яворівській трасі, поворот на с. Верещиця. Непогано, але вїзд платний. Добре там з дітьми відпочивати бо неглибокі озера. Мангал, шашлик, рибалка, ліс. Всє дєла :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Озера Львівщини

    Мабуть на наступний вікенд протестую ваш Майдан :) По чому туда в"їзд?
     
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Озера Львівщини

    Коротше так: там є декілька озер. Повертаєте з села Верещиця направо, і ліворуч буде перше озеро. Воно найменше і здається найдешевше. Невеликий пісчаний пляж, місце для парковки, мангали. Посеред озера невеликий острівець з бєсєдкою - для невеликої компаній - супер! Далі по трасі є ще пару озер, але там в основному рибалка, і не дуже пристосовані для відпочинку береги.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Озера Львівщини

    Верещиця - то за Новояворівськом, нє?
     
а де твій аватар? :)