ОВІ сервіс від Нокіа!

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Родшільд, 24 вер 2009.

  1. Нещодавно дізнався про нові можливості мого старенького смарта від Нокіа. починаю вивчати Ові, хто вже добре в тому розберається, відгукніться!
     
  2. syavych

    syavych копач

    Хоч би просвітили що таке ото Ові...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. karolina

    karolina Member

    я теж недавно познайомилася з цими сервісами, подруга хвасталася, але то цікаво тим в кого е нокіа смартфоон. Мені пощастило, тому ові сервіси вже потрошки вивчаю, сподобався ові магазин, там цікаві ігри,ще знаю що це безкоштовно
     
  4. lalka

    lalka Member

    в мене чоловік підсів на оте ові. купив собі недавно смарт (сбилась мечта і... мого мужа :)) і всьо. капец. як в тому анекдоті "мужа дома нет, ушол в інтернет" :cry:
     
  5. Vumir

    Vumir Member

    Я також ові користуюсь, причому уже не перший тиждень. Мій улюблений сервіс ові-файли. Вигідно. Можна на свій комп через телефон залазити. Навіть якщо ти не вдома. Ось так.
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Умгу...:sad:
    В мене нокія...на форум пишу..в основному з неї...
    А шо то за цуд..не знаю...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    О, дякую за посилання. Маю E61i, ганяю її "в хвост и в гриву", але цього ще не куштував :crazy:

    Якщо вдома i якщо маєте вай-фай, можна i без цього лазити телефоном на комп. Регулярно користуюся. Якщо треба, розповiм докладнiше :)
     
  8. Vumir

    Vumir Member

    Розкажіть, якщо ваша ласка. Бо я отпро ові почув, почав користуватися - нормально, ніяких скарг, тому й нічого іншого не шукав. Ба навіть не знав, що є ще якась альтернатива.
     
  9. karolina

    karolina Member

    почала цікавитися ові шер, прикольна штука, можна фотоальбоми вивішувати на мобильнику, відправляли зі свого мобільника, ще можна знайомитися з людьми, спілкуватися.
     
  10. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Початковi данi такi: є два компа, моя айка i комбайн D-Link2640U (адсл-модем + роутер + вайфай точка доступу). Компи, вiдповiдно, у езернет-сiтцi. Компу вiдразу бажано призначити статичний внутрiшнiй айпi (наприклад 192.168.1.2), щоб потiм заходити зi смарта просто по вкладцi.

    Далi ставимо на комп малесенький веб-сервер (я користуюся HFS), налагоджуємо у ньому (i за потреби -- у роутерi, якщо ще iззовнi домашньої сiтки бажаєте комусь доступ давати), що, кому i звiдкiля доступно.

    У нокiї налагоджуємо точку доступу через домашнiй вайфай (вона однаково потрiбна буде для серфiнгу через адсл).

    Усе. :)

    Тепер на компi запускаємо веб-сервер, через будь-який мобiльний браузер просто набираємо (або додаємо до закладок) айпi компа, -- i гуляємо по розшаренiй частинi компа смартом:preved:

    Серед мiнусiв: не можна (чи я не знаю, як) згружати на смарт вiдразу декiлька файлiв (а у зворотньому боцi, зi смарта на комп якраз можна); обсяг завантажуваних файлiв обмежений вiльним простором на диску C: смарта (ну то об'єктивне обмеження, звiсно).

    ЗI: можна i навпаки зробити -- пiдняти мобiльний веб-сервер на смартi i розшарювати його контент через iнет (як локально, так i назовнi), i навiть через iнет фотографувати камерою смарта :crazy:
     
  11. lalka

    lalka Member

    а в мене смарта нема, а муж свій не дає - сам ще не набавився... лазила я на сайт, дивилася на то ваше ові... пошту зареєструвала, бо інакше не пускає. ну нічо так виглядає. все просто і зрозуміло. пошта ок. безплатна і без реклами всякої. 1 гб мало би хватити. кому додаткова скринька помішає? більше ніц не може скзаати, бо мені то неактуально, а від мужа поки ніц не добєшся він злився в екстазі з новим телефоном :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Поки що нас не балують інформацією про цей сервіс, тому він не такий популярний як у інших країнах, але от найшов цікаву гілку на технопортпалі спам, може комусь допоможе розібратись, що там до чого, хоча там все й так просто, але є різні маленькі нюанси, як і в кожній справі..
     
    Останнє редагування модератором: 28 вер 2009
  13. Vumir

    Vumir Member

    Дякую за таку детальну інформацію, але я, мабуть, таки залишуся вірним своєму старому способові. З ові все набагато швидше і клопоту значно менше. Але все одно дякую!
     
  14. karolina

    karolina Member

    видно що хлопці швидше в ові розбираються, а мені мало що в вуха попадає, треба самій поклацати, тоді більше розумію. Все таки ові магазин мені більше зрозумілий, буду ним користатися
     
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    шо ж то за ові таке, що на всіх форумах дружно почали люди реєструватися, аби поділитися зі світом супер-функцією?
    Певно, нове слово в ІТ, не менше :)
     
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Спочатку подумала, що ОВІ то для всіх смартфонів, але ні, виявляється тільки для Нокіа.. Досить цікава ідея з доступом до файлів. Якщо правильно зрозуміла - це співпраця смартфона і домашнього компа через то ОВІ..
     
  17. lalka

    lalka Member

    ви все праивльно зрозуміли, але там ще багато всяких цікавих сервісів, наприклад - ові-шер можна фотки і різні файли персилати не тільки з телефона на комп, але й друзям на телефон, ові-стор - мобільний телефон - ігри всякі і програмки, ові-файл - крім співпраці з компа з телефоном, мож на телефон закачувати музику і різні файли, ові-карти - карти типу як для жпс. поки в на сне дуже працює, але закордоном, кажуть супер. вам варто на сайт їхній зайти і подивитись. мож користуватись не тільки зі смартів нокієвських, а й просто з компа
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А яким чином? Що повинен мати на телефоні отримувач, щоб прийняти наприклад фотку? І взагалі як вона приходить - через мейл чи ММС чи як?
    Ага, ясно, як і iStore для iPhone :) Це класний сервіс, сама ним користуюсь на чоловіковому айФоні - стягую дармові іграшки :)
     
а де твій аватар? :)