Отримання закордонного паспорта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем MARTINI, 1 чер 2010.

  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Hyligan , а зараз мабуть вже маєте закордонний біометричний паспорт? З того часу минуло більше двох років, та і режим безвізу діє :uanew:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Для його бізнесу наразі це не дуже актуально.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А що робити зі старим закордонним паспортом, який отримав у 1998 році. Пару разів з'їздив, а потім забувся за нього. Строк дії вже мабуть пройшов. Йди здаватися, чи так пройде?
     
  4. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Зараз він нікому не потрібний, але коли захочете здавати документи на другий паспорт, то обов"язково буде потрібний. А термін діє того паспорта, минув вже дев"ять років тому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Майже впевнений, що в електронних базах не фігурує, якщо виданий ще в 1998 році.
    Можна й викинути. А, якщо й запитають раптом, то сказати, що загубив давно-давно...

    В мене паспорт був в 2006-му виданий, і то його в базі не було((( Даремно заплатив 60 грн за те, щоб його залишити (бо ще 3 місяці був дійсний).
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Серйозно? Я і не знаю де свій подів.
     
  7. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Так! Шукайте...якщо хочете до Європи
     
  8. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Дивно, паспорти видані 2006 роком у базі числяться і при подачі на новий мусиш, або здати або оплатити.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    О! Якраз на цього дописа я й чекав, але не було спершу. А якийсь штраф може бути за не подовження його дії?
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Еге ж. Але мій - НЕ числився.
    Нуль цілих нуль десятих гривні.
     
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Мене би впустили в Україну з таким ще паспортом?

    IMG_0893.JPG
     
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Якщо всередині нема печатки Україна і тризуб то ні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. manur

    manur Well-Known Member

    В будь якому разі - НІ !!! Бо, навіть, термін давності самого документу давноооооооо минув)
     
  14. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Але якщо в людини написано що місце народження -Львів , наприклад?
    Взагалі то може бути ситуація коли людина ще за Совка приїхала на візиторську візу в Канаду/США.
    Сиділа там всі ці роки - "на чорно" , звичайно.Заробляла гроші.Ну і на старості вертає на рідні села.
    Таких випадків є багато.Більшість встигли себе різними способами легалізувати в новій державі.
    Але таке теж може бути.То що її не впускати додому?
    А якщо не впускати , то виходить що ця людина взагалі не має ніякого громадянства.
    Поляки зробили простіше.Всі хто народився в Польщі і не важно коли виїхали мають право подавати документи на польский паспорт, або вїхати в державу на старому.
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Йти в посольство або в консульство, отримувати так званий "білий паспорт" та й їхати домів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Не все так просто,тут в Чикаго одна жіночка похилого віку тиняєтся і нікуди вона виїхати не може,по паспорту вона народилась в Україні,прожила в Білорусь,виїхала з кацапії ще за совка,десь пять років тому здалась в іміграційну поліцию щоб її насильно відправили,ніц не получилось,випустили ні одна країна не приймає
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Правильно,але якщо паспорт з печаткою і тризубом то в консулаті дадуть довідку бо ви Громадянин України і по довідці можна їхати до дому
     
  18. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Не знаю як зараз.
    Але буквально ще недавно гірше від українського консуляту був хіба що руский.
    Будь яке до них звернення супроводжувалося збиранням абсурних довідок.
    Одна з них -"...підіть принесіть довідку що ви не є громадянка Канади (в даному випадку)..."
    Громадянство своє людина може доказати наявністю паспорта , або картки громадянина.
    А НЕ громадянство - незнаю.Немає такої установи в Канаді що би видавала такі довідки.

    Або - візьміть з вашого ЖЕКу за місцем прописки (В Україні) , що ви там прописана.
    ?????
    - Як я візьму , я ж тут?
    - Хай вам хтось піде і візьме.
    - Не має кому піти і взяти....
    А в кінці треба ще було заплатити коло $600 за консульські послуги.
    - За які послуги?
    -Ну ми ж дaвали запити за вас в Україну.
    -Що ви давали? Я сама збирала всі потрібні довідки.
    І так далі.
    Находилася моя мама коли сюда переїхала за різними довіреностями.
    Може би дальше ще ходила аж поки моя сестра не сказала що напише в газету Торонто Стар і розкаже яка сучасна Україна яка дуже хоче в Європу.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Mila Krakow

    Mila Krakow New Member

    Ніхто нічого? То дивлюся ще тут Головна сторінка - статус з
    "Дані відправлено до центру персоналізації 02.08.2017."
    не змінюється!
    тому у розпачі (((( може хто там недалеко нозями ходить та може подивитись на яку дату видають паспорти на першому поверсі - то буду дуже вдячна (навідь віддячити грошима) - пишіть у приватні, прошу! Дякую з гури!
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мабуть, ви точно не громадянин України. Бо той зрозумів би, що від нього хочу хабаря. Так, цивілізовано)
    Усі досягнення реформ - це легалізація хабарів, корупції і зрадництва. Тобто, своєрідна боротьбя з чорною єкономікою. Не можеш побороти - треба це організувати.
    Раніше в ЖКГ був один-два паспортисти, тепер в ОСББ треба в кожний дім. А деруть гроші там на будь що, бо треба кормити всю ту банду керівників.
     
    Останнє редагування: 30 сер 2017
а де твій аватар? :)