Отримання закордонного паспорта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем MARTINI, 1 чер 2010.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Позавчора закінчилася дія мого закордонного паспорта, треба робити новий. У 2000 році я робив його в алярмовому порядку за тиждень часу (хтось мені поклеяв якихось потрібних людей за пляшку коньяку). Офіційно платив в касу десь 200 гривень.

    Як ця процедура виглядає зараз? Звідки починати? Які документи треба? Скільки то все триває? Скільки коштує? Які проблеми можуть виникнути?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. syavych

    syavych копач

    З Львівської філії міжрегіонального центру видачі закордонних паспортів (вул. Залізнична, 56)
    1. Паспорт громадянина України
    2. Довідка податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера

    Офіційно є 3 терміни: до 3 робочих днів, до 10, до 30. Кожен термін і коштує відповідно. Від себе додам, що гарантії що зроблять за 3 чи 10 днів практично немає, тому якщо немає екстрених ситуацій, то варто оформляти на 30. Крім того на початку весни були проблеми з бланками, тому затягувалось на 2-3 місяці, як зараз не знаю.
    В грудні минулого року за 30 днів коштувало 425 грн.
    Ніяких, окрім проблеми з бланками :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Ще старий загран треба здати. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а фоток не тре?
     
  5. syavych

    syavych копач

    Може бути, в мене просто не було старого :)
    Нє, вони роблять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Я робила новий паспорт рік тому. Старий паспорт обов'язково треба було здати, бо не давали новий.

    Так, фотки вони самі роблять - виходить не дуже привабливо :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Старий можна залишити у себе. Для цього треба написати заяву і заплатити кількадесят грн.
    Маю 2 паспорти - один старий (нечинний) - і новий. Завжди допомагало отримувати візу в будь-якому посольстві - подаю з документами обидва паспорти та їх ксерокопії - там у мене десятки віз різних країн, та відсутність штампів про порушення. Коли працівники посольств, навіть таких, як швейцарське до Шенгену, бачать це - їх серце перестає напружено калатати, і візу мені дають зі спокійною душею. А спокій ближніх - це важливо в житті людини. :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    При умові, якщо ви не міняли паспорта у зв"язку зі зміною прізвища.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Залишити паспорт собі можна навіть тоді, якщо прізвище змінено. Старий паспорт анулюється органом, який видає закордонпаспорти. Пишеться заява, платяться 40 чи 60 грн (не пам"ятаю) - і старий паспорт ваш, тому що Анкета на візу Шенген

    - має графу, в якій обов"язково треба вказувати попереднє прізвище у випадку його зміни; невказування попереднього прізвища = надання неправдивої інформації;

    - вимагає вказувати в анкеті строки попереднього перебування в країнах Шенген та видані візи за попередні 3 роки.


    Тобто - старий паспорт не тільки можна, а й варто і треба залишати у себе. Якщо в "ОВІРІ" Вам запропонують вирвати зі старого паспорта (чув таке) сторінки з візами - НЕ ПОГОДЖУЙТЕСЬ! Посольства такого не приймуть!

    Тільки старий нечинний цілий паспорт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    У випадку, якщо він анульований - так. Якщо ж ні - одній людині заборонено мати дійсні паспорти на різні прізвища.
     
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Обов"язково анулюється. А на рахунок 2-х паспортів - то я чув, що офіційно дозволяється мати 2 дійсні закордонні паспорти (на одне прізвище, звичайно)! Розкажіть, хто має, і навіщо це.

    Можливо, ось для чого:

    Знаю, що якщо ви побували в певних арабських країнах, то в Ізраїль вас вже не пустять, коли побачать арабську візу в паспорті. Чи-то навпаки... - араби не пускають, якщо є ізраїльська віза... Точно не скажу, бо був тільки в арабських. Тут-то і знадобиться другий паспорт, без "неправильної" візи. Але про це точно не знаю, бо ні в Іран, ні в Ізраїль не збираюсь.
     
    Останнє редагування: 2 чер 2010
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Наприклад, якщо у Вас старий паспорт дійсний, але в ньому немає чистих сторінок і вклеєна дійсна віза, то щоб не чекати в Україні на її дублікат у новому паспорті, Ви просто їдете з новим паспортом, показуючи візу у старому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Максим

    Максим Well-Known Member

    Не треба аж Ірану - навіть в ОАЕ вас з ізраїльським штампом не впустять. В Ізраїль можна їхати, і побувавши в арабських країнах, а от навпаки - ні, крім Єгипту, Йорданії. Більше того, в Бен Гуріоні мене питалися: "Можна в цей паспорт вам штамп поставити?" :)
     
  14. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    В ОАЕ вже пускають і з ізраїльськими візами, наскільки мені відомо.

    А ще один закордонний паспорт (паралельний) може стати в нагоді тим людям, які часто виїжджають закордон в різні країни з проблематичними посольствами. Наприклад, японське посольство довго розглядає прохання на візу, мало не місяць. Поки воно там розглядає, можна швиденько змотатися до Європи з відкритим Шенгеном в іншому паспорті.
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Додам, що якщо все таки віддається старий паспорт, то варто його відксерити. Наприклад, на польську візу треба вписувати номери попередніх віз. Дати перетину кордону зі штампів теж пригодяться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. syavych

    syavych копач

    До речі, питання по паспорту: штампи про вибуття з і прибуття на територію України в аеропорту ставляться чи ні? Тиждень тому вернувся з поїздки - дружині поставили 4 (туда і назад + на дитину 2), мені жодного :scratch_one-s_head:
     
  17. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Мені у вересні минулого року ще ставили, у цьому році (березень) вже не ставили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ставити можуть, не мусять.

    До речі, можна попередити, що не хочете штампу, і його не ставлять. Або навпаки - хочете з якихось причин (як підтвердження про відсутність у Україні), і його Вам проштампують.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    головне запустити файну щетину і краватку набік... ага, і білий гольф :))) (колись бачив таку з білим гольфом фотку в паспорті в колеги. Лише обличчя, без контурів плечей :) )

    ага. Хоча б раз чув хтось що своя фотка в паспорті (неважно в якому) подобалась жінкам :))) Взагалі то вони (в ОВІРі) фоткають два рази (принаймі мене так фоткали) і питають котру ліпити. Можуть і повторити якщо там щось косо-криво. От чого там не було, то дзеркала щоб поправити чуприну чи краватку

    можу помилятись, але я , здається, заплатив 47 грн. Квитанцію на проплату видали там же (в ОВІРІ)

    Дивно. Але передпопередній паспорт мені віддали просто так, але розрізали навпіл ножницями пару перших сторінок. Попередній віддали цілим, правда сказали заплатити по квитанції

    Я теж питався тоді в ОВІРі. Сказали що можна мати 2. Уже причин і пояснень що і для чого не пригадаю, але можна написати заяву і забрати старий дійсний паспорт а потім новий
     
  20. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    Останнє редагування модератором: 3 чер 2010
а де твій аватар? :)