От якби й нам так... Може б більше толку було б..

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем zet, 16 лип 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: От якби й нам так... Може б більше толку було б..

    Педро, я думаю, що якби те, що Ви кажете, було правдою, то ви навели б конкретні приклади ще рік чи два тому, коли Вас про це вперше попросили. Жодного разу Ви свої звинувачення на адресу форуму і адміністрації так і не спромоглися підтвердити фактами. Відтак, кожній людині зрозуміло, що ми давно маємо справу з наклепами із Вашого боку. Я, звичайно, не очікую на вибачення від Вас, але маю надію, що Ви надалі просто припините займатися такими негарними речами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: От якби й нам так... Може б більше толку було б..

    Pedro критикує не форум як такий і не адміністрацію форуму. А вказує на конкретних авторів, дописи яких таки є антиукраїнськими.
    Щодо окремих з названих форумлян я не погоджуюся, але це вже залежить від порогу реагування.
     
  3. Пиранья

    Пиранья Well-Known Member

    Відповідь: От якби й нам так... Може б більше толку було б..

    Очередную жевачку Вам подкинули :) Вон Задорнова лишили въезда на территорию США за то, что он смеялся над американцами, так что нормальная реакция государства. Интересно, чтобы сделали с тем кто посмел бы посмеяться над Украиной, да ещё на её территории?
    Бывая в России ни разу не почувствовал плохого отношения к украинцам, они меня сами спрашивали, а чего на Западной Украине к нам так относятся ведь Сталина давно уже нет? Монголотатар же никто не вспоминает, хотя они 300 лет нашу землю топтали...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: От якби й нам так... Може б більше толку було б..

    Да в том-то и дело, что у нас таких полно неоштрафованными так и бегают... Было предложение не трогать их, подождать пока сами устанут... :)
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Нашли ответ на вопрос?
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Ну це ж юзери, вони корисні для власників ресурсу, не можна виганяти. Чи не так?
     
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Не.
    Марна справа.
    Не надейтесь даже.
    Не прыпыныть!
     
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Це троллі, які працюють на гроші ФСБ сусідньої ворожої держави. Я звичайно не звертаю на них найменшої уваги. Ось тільки шкода, що часто, здається, нормальні західноукраїнці співпрацюють з ними. Хоча логіку такої співпраці важко зрозуміти...
     
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    А гроші ФСБ сусідньої ворожої держави?
     
  10. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Гроші рулять
     
  11. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    а як відносяться? Видно, що ви давненько на наших теренах не були. Б"ють за те, що розмовляють російською? Знущаються? Вбивають?
    Та в центрі Львова, особливо в туристичний сезон можна почути набагато більше російської мови ніж української! Якось харків"янка приїхала в гості до Львова то дивувалася (" а у нас говорят, что во Львове за русский язік могут и избить, а тут ничего, многие говорят на русском"). Наступного разу, коли будете в Росії, передайте, хай менше вірят своїм політиканам!

    По назві теми подумав, що йтиметься про лівійську революцію ;)
    Ех, дійсно, от якби нам так .... може би хоть якийсь толк був з тої держави :good:
     
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Разорвать Янкуовича на Майдане, а потом перерезать и закопать на Владимирской Горке пару сотен его сторонников?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ви якийсь дуже кровожадний, прям як Бармалєй. :haha:

    ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

    ТАК як ото, якщо народ проти Нато, США, і їхнього імперіалізму. Бо США такі кровожадні всіх під себе хочуть підгребти... так ми такі. Я жажду крові, я жажду мяса... во мнє кіпіт кров папу-АСА!
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Йокараний бабай, Полковник написав українське речення без помилок. Треба свічку в церкві поставити.

    ---------- Додано в 09:58 ---------- Попередній допис був написаний в 09:58 ----------

    Хороший план. Але Каддафі ще згвалтували кажуть.
     
  15. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Витягла цю тему через назву яка могла б підійти до такого:
    Якщо не дивитись на дати дописів в цій темі, то вони цілком на часі й зараз.
     
а де твій аватар? :)