Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov
    7 год ·
    Мій попередній графік осінніх презентацій (творчих зустрічей) на найближчий місяць виглядає ось таким чином. Прошу зголошуватися тим містам, яких у списку нема - будемо додавати (наразі це перший етап, а далі буде). Обіцяю приїхати всюди, куди кличуть )))
    Це - те, що вже заплановано. По кожному місту буде окремий анонс, бо в деяких містах буде не один захід. В планах (евентуально) - Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Луцьк. Список будемо поповнювати, тому не соромтеся писати в приват, адже є ще цілий листопад і навіть пів грудня. Весна буде ще цікавіша, але розказувати всі сюрпризи зарано. ОТЖЕ:

    15 вересня - Львів, Форум видавців
    25 вересня - Хмельницький
    26 вересня - Тернопіль
    3 жовтня - Острог
    3 жовтня - Рівне
    6 жовтня - Мукачево
    9 жовтня - Ужгород
    15 жовтня - Коломия
    16 жовтня - Івано-Франківськ
    17 жовтня - Чернівці
     
  2. Zdenyk

    Zdenyk чайник

    хтось може скинути Номер1 та Номер2 в електронному форматі? Для ознайомлення перед покупкою :hi:
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    17 жовтня 2017 року може стати відліком нового часу - в тому випадку, якщо суспільство підтримає широку протестну ініціативу, яка висуває до влади три чіткі вимоги. Скасування недоторканності. Відкриті списки. Антикорупційний суд. Чи стане 17 жовтня початком нової революції?

    Учасники:
    Шабунін
    Алфьоров
    Катеринчук
    Дерев"янко


    View: https://youtu.be/K49yt025Mmk
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прямим текстом. Нова влада: краща, гірша чи така сама?

    Ну що ж, усі усе зрозуміли. Після акцій протестів, уміло заглушених владою, постає питання щодо неї. Вона краща, гірша чи така сама - в ставленні до протестів, до розхитування човна, до вуличних акцій? Чи не породили ми владу, яка буде захищатися спецпризначенцями так само, як і попередня? Чи не маємо ми грамотних хитрунів, які вміють не менш грамотно розводити?
    Гості:
    - Микола Голомша, екс-заступник Генпрокурора
    - Олег Петренко, народний депутат, корпус «Азов»
    - Іван Лозовий, «Рух боротьби з корупцією»
    - Олег Барна, народний депутат, БПП


    View: https://youtu.be/pUotBKA5ATs
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прямим текстом
    22 год ·
    Добровольці. Вони першими прийняли бій і понесли найбільші втрати на війні. Але й досі їхній статус не визнаний державою. Що це за держава така - коли добровольці-захисники не захищені, кинуті напризволяще?

    Гості:
    - Олена Живко, волонтер, керівник Об'єднання Добровольців;
    - Михайло Єдинак, доброволець;
    - Ігор Ганусяк, начальник штабу ДУК «Правий сектор» (2014-15);
    - Володимир Гірняк, заступник голови Львівської обласної ради.


    View: https://youtu.be/xxN7tC8jVK8
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дроздов про себе

    Остап Дроздов - 38 років, український письменник, журналіст, ведучий на телеканалі ZIK. Журналістську кар'єру розпочав у 1998 році. Працював кореспондентом газети "Поступ" та головним редактором тижневика "Аргумент. Влада". У 2007 році запустив авторську авторську політичну програму "Прямим текстом", а згодом ток-шоу "DROZDOV". Автор романів "№1" та "№2".


    View: https://youtu.be/huhSRgBaE6U

     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Війна на Банковій. Порошенко проти Авакова. Війна на самознищення чи на знищення владного олімпу як такого? До чого призведе війна двох політичних гігантів?
    Гості програми:
    - Юрій Рубан
    - Сергій Щербина
    - Марина Ставнійчук
    - Тарас Стецьків

    View: https://youtu.be/KjSYnWIpElU
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Програма «Прямим текстом» хоче відродити ініціативу «Першого грудня» і дати слово тим, кого називають моральними авторитетами і совістю нації. У часи дна зажди своє слово подавала інтелігенція, гуманітарії та інтелектуали. Що вони хочуть сказати своєму дезорієнтованому народові?

    Гості у студії:
    - Мирослав Маринович - дисидент, правозахисник
    - Ярослав Яцків - науковець
    - Йосиф Зісельс - дисидент, правозахисник, публіцист
    - Іван Заєць - народний депутат України І, ІІ, III, IV та VI скликань.


    View: https://youtu.be/jA8B_GK1buw
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Остап Дроздов: Ідеологічна червона література має піти на смітник, як і нацистська

    Весь пласт «ідеологічної червоної літератури» має бути вилучений з програми українських шкіл. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український письменник, журналіст, ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на українському телеканалі ZIK Остап Дроздов.

    На думку нашого співрозмовника, до української культури письменник Михайло Булгаков не належить: він є носієм великоросійства і Україну ніколи не відчував як свою Вітчизну.

    «Я вже давно переріс шкільну стурбованість своїми «світочами культури й літератури», тому до всіх творчих людей ставлюся лише з позиції їхньої біографії. Критеріями національної культури я не вимірюю нікого й ніколи, бо ці критерії є занадто вузькі», - зазначає експерт.

    «Булгаков мені є цікавий як морфініст, тобто залежна людина, яка пережила свою приватну наркоманію, що розвинула в ньому потойбічний містицизм. Його біографія належить до біографій видатних людей свого часу. Співчуття до національно-визвольних змагань він не виявляв – у цьому плані Булгаков є мені чужим і стоїть у переліку іноземних авторів. Зрештою, вся російська література першої половини 20-го сторіччя є шовіністичною щодо України, і про це треба говорити кожному школяреві, який читатиме твори хай геніальних, але українофобів того часу», - додає Дроздов.

    На думку журналіста, весь пласт «ідеологічної червоної літератури» має бути вилучений узагалі з програми українських шкіл.

    «Ніякої цінності немає в творах, що глорифіковують сталінізм, більшовицький режим тощо, відтак вони повинні піти на смітник, як і вся нацистська література, якою б талановитою вона не була. Є вічні твори, а є кон’юнктурні, і їх варто відсіювати», - додає співрозмовник видання.
    (с)
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    А це як? Що робив на окупованій території? Родичі за кородоном є? Рідні в бандоформуваннях ОУН-УПА перебували? ..
    Якщо поширити цю логіку на кіно, то на смітнику опиняться Довженко, Ейзенштейн, Калатозов, Дзига Вертов і багато хто. Маразм крєпчаєт...
    А колись Дроздоов був для мене цікавим...
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Згоден.

    Сьогодні Дроздов говорить виключно те, за що платять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Ostap Drozdov
    4 год ·
    Колеги з УКРІНФОРМ поцікавилися моєю думкою про "бенефіс негативу" в укрЗМІ.
    Я гадаю, істина зарита набагато глибше, і справа не лише в медіа-гігієні. Річ у тім, що наша країна ментально присаджена лише на стрес і негативне поле. Національне ДНК – катастрофічне. Весь історичний досвід кількох століть – це суцільний хоррор. Журналістика, якою б патогенною вона не була, насправді відтворює суспільне замовлення. Зауважте: навіть позитивні сюжети часто подаються як сльозогінне розчулення.
    Заниження планки свого глядача було і є філософією телевізійників. Тож нема чого дивуватися: у нас вирощена жахливо плебейська традиційна телеаудиторія, яка і є потужним замовником чорнухи в ефірі. Телевізійники навчилися зневажати свою аудиторію і думати про неї як про чернь. Альтернативної журналістики майже немає, тому що попит на неї мізерний. Усі мислячі люди – не «телевізійні», вони і є мислячими якраз тому, що відрізані від телепростору. Майбутнє журналістики – в боротьбі за «нетелевізійного» громадянина. А балансу між позитивом і негативом не буде ніколи, тому що центральні ЗМІ не зацікавлені руйнувати свою базову аудиторію. Я б радив апелювати до особистої відповідальності людини: вмикаючи телевізор, будьте ласкаві ввімкнути ще й мозок.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov
    7 год ·
    У Вроцлавському Університеті (Польща) одна зі студенток готує наукову роботу про російськомовні медіа-продукти в Україні, і з цього приводу взяла мій коментар щодо квот. Мої відповіді на ці запитання є такими:
    - Україна – країна фейкового законодавства, тому ватні телеканали, які належать або відкритим українофобам, або латентним колабораціоністам, плюватимуть на мовні квоти. Тим паче, ці квоти ніяк не стосуються самого ефіру, а лише мови журналіста. Це означає, що два українські слова ведучого на початку програми і в кінці рахуватимуться як український контент, тоді як сам ефір, тобто мова гостя лишається недоторканною. Це – повний абсурд. Мовні квоти повинні стосуватися всього мовлення каналу, а не мови ведучих. Канали як вели, так і вестимуть русифікаторську політику, запрошуючи переважно російськомовних спікерів або свідомо роблячи дискусійні майданчики двомовними з перевагою російської.
    - Чи зменшення обсягу російськомовного контенту зміцнить довіру до українських ЗМІ?
    - Довіру до дискредитованої журналістики вже нічого не поверне. На жаль, український глядач вже є безнадійно зіпсутим. Він інфікований усім цим інформаційним трешом, до якого його привчали 20 років. Проблема не лише в мові, але й у смислах, які ширить телебачення. Вата може чудово розмовляти й українською, і від того не перестане бути ватою. Наш глядач – ось наша проблема. Він навчений вимикати всі свої рецептори критичного мислення, він свідомо знеструмлює всі свої фільтри – тож маємо повного барана, який прямотекстово сприймає ту підміну понять, яку навязують олігархічні ЗМІ. Українська мова на ТБ повинна стати наслідком державного примусу і ніхто нікого взагалі не повинен питати їхню думку. Не розумієш державної мови – твої проблеми. Не хочеш мовити українською – клади ліцензію на стіл і гуляй. Інакшого способу немає.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov
    6 год ·
    Досить жорсткий ефір вийшов із Ivan Vinnyk. Цей підприємець-політик належить до "говорящих голів БПП", тобто уповноважений ходити на ефіри. Під час ефіру в мене вже закрадався сумнів, чи після цієї розмови пан Іван до мене прийде знову - тому вирішив ловити момент і йти начистоту. Хочу відзначити витримку мого співрозмовника і готовність говорити про неприємне

    Іван Вінник, народний депутат України, у програмі DROZDOV

    View: https://youtu.be/Bq7pXwyFMA4
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov
    1 червня о 8:21 ·
    Чим далі в ліс, тим більше я буду випадати з обойми колег, які люблять підсолоджувати й догоджати нашим людям. Я ж бо закликаю говорити про неприємні самоспотереження. Ні на що путнє наші виборці не спроможні. Політикам страшенно пощастило з таким народом. Треба апелювати не до лохторату, а до якісної меншості ініціативних, мислячих, активних людей, які і є останньою надією для країни баранів. Якщо включаться в процес, то шанси є. Якщо самоусунуться, то пиши пропало


    Гості у студії "Прямим текстом" з Остапом Дроздовим:
    - Андрій Ніцой - директор Центру стратегічних розробок
    - Олександр Солонтай - експерт Інститут політичної освіти
    - Світлана Заліщук - народний депутат України
    - Володимир Яворівський - громадсько-політичний діяч


    View: https://youtu.be/VA9q_JarTc0
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ліза Богуцька - громадський діяч у програмі DROZDOV.
    - Як і за яких обставин їй довелось покинути Крим?
    - Чи планує вона туди повернутися?
    Відверта розмова про переїзд та життя в столиці, роботу ФСБ, російський спам та «добрих» сусідів.


    View: https://youtu.be/Y4ocFJWU9_w
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)