Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  р е к л а м а
  Ostap Drozdov
  7 год ·
  Мій попередній графік осінніх презентацій (творчих зустрічей) на найближчий місяць виглядає ось таким чином. Прошу зголошуватися тим містам, яких у списку нема - будемо додавати (наразі це перший етап, а далі буде). Обіцяю приїхати всюди, куди кличуть )))
  Це - те, що вже заплановано. По кожному місту буде окремий анонс, бо в деяких містах буде не один захід. В планах (евентуально) - Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Луцьк. Список будемо поповнювати, тому не соромтеся писати в приват, адже є ще цілий листопад і навіть пів грудня. Весна буде ще цікавіша, але розказувати всі сюрпризи зарано. ОТЖЕ:

  15 вересня - Львів, Форум видавців
  25 вересня - Хмельницький
  26 вересня - Тернопіль
  3 жовтня - Острог
  3 жовтня - Рівне
  6 жовтня - Мукачево
  9 жовтня - Ужгород
  15 жовтня - Коломия
  16 жовтня - Івано-Франківськ
  17 жовтня - Чернівці
   
 2. Zdenyk

  Zdenyk чайник

  хтось може скинути Номер1 та Номер2 в електронному форматі? Для ознайомлення перед покупкою :hi:
   
 3. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  17 жовтня 2017 року може стати відліком нового часу - в тому випадку, якщо суспільство підтримає широку протестну ініціативу, яка висуває до влади три чіткі вимоги. Скасування недоторканності. Відкриті списки. Антикорупційний суд. Чи стане 17 жовтня початком нової революції?

  Учасники:
  Шабунін
  Алфьоров
  Катеринчук
  Дерев"янко


  View: https://youtu.be/K49yt025Mmk
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Прямим текстом. Нова влада: краща, гірша чи така сама?

  Ну що ж, усі усе зрозуміли. Після акцій протестів, уміло заглушених владою, постає питання щодо неї. Вона краща, гірша чи така сама - в ставленні до протестів, до розхитування човна, до вуличних акцій? Чи не породили ми владу, яка буде захищатися спецпризначенцями так само, як і попередня? Чи не маємо ми грамотних хитрунів, які вміють не менш грамотно розводити?
  Гості:
  - Микола Голомша, екс-заступник Генпрокурора
  - Олег Петренко, народний депутат, корпус «Азов»
  - Іван Лозовий, «Рух боротьби з корупцією»
  - Олег Барна, народний депутат, БПП


  View: https://youtu.be/pUotBKA5ATs
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Прямим текстом
  22 год ·
  Добровольці. Вони першими прийняли бій і понесли найбільші втрати на війні. Але й досі їхній статус не визнаний державою. Що це за держава така - коли добровольці-захисники не захищені, кинуті напризволяще?

  Гості:
  - Олена Живко, волонтер, керівник Об'єднання Добровольців;
  - Михайло Єдинак, доброволець;
  - Ігор Ганусяк, начальник штабу ДУК «Правий сектор» (2014-15);
  - Володимир Гірняк, заступник голови Львівської обласної ради.


  View: https://youtu.be/xxN7tC8jVK8
   
 6. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Дроздов про себе

  Остап Дроздов - 38 років, український письменник, журналіст, ведучий на телеканалі ZIK. Журналістську кар'єру розпочав у 1998 році. Працював кореспондентом газети "Поступ" та головним редактором тижневика "Аргумент. Влада". У 2007 році запустив авторську авторську політичну програму "Прямим текстом", а згодом ток-шоу "DROZDOV". Автор романів "№1" та "№2".


  View: https://youtu.be/huhSRgBaE6U

   
 7. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

 8. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Війна на Банковій. Порошенко проти Авакова. Війна на самознищення чи на знищення владного олімпу як такого? До чого призведе війна двох політичних гігантів?
  Гості програми:
  - Юрій Рубан
  - Сергій Щербина
  - Марина Ставнійчук
  - Тарас Стецьків

  View: https://youtu.be/KjSYnWIpElU
   
 9. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Програма «Прямим текстом» хоче відродити ініціативу «Першого грудня» і дати слово тим, кого називають моральними авторитетами і совістю нації. У часи дна зажди своє слово подавала інтелігенція, гуманітарії та інтелектуали. Що вони хочуть сказати своєму дезорієнтованому народові?

  Гості у студії:
  - Мирослав Маринович - дисидент, правозахисник
  - Ярослав Яцків - науковець
  - Йосиф Зісельс - дисидент, правозахисник, публіцист
  - Іван Заєць - народний депутат України І, ІІ, III, IV та VI скликань.


  View: https://youtu.be/jA8B_GK1buw
   
 10. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

 11. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Остап Дроздов: Ідеологічна червона література має піти на смітник, як і нацистська

  Весь пласт «ідеологічної червоної літератури» має бути вилучений з програми українських шкіл. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український письменник, журналіст, ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на українському телеканалі ZIK Остап Дроздов.

  На думку нашого співрозмовника, до української культури письменник Михайло Булгаков не належить: він є носієм великоросійства і Україну ніколи не відчував як свою Вітчизну.

  «Я вже давно переріс шкільну стурбованість своїми «світочами культури й літератури», тому до всіх творчих людей ставлюся лише з позиції їхньої біографії. Критеріями національної культури я не вимірюю нікого й ніколи, бо ці критерії є занадто вузькі», - зазначає експерт.

  «Булгаков мені є цікавий як морфініст, тобто залежна людина, яка пережила свою приватну наркоманію, що розвинула в ньому потойбічний містицизм. Його біографія належить до біографій видатних людей свого часу. Співчуття до національно-визвольних змагань він не виявляв – у цьому плані Булгаков є мені чужим і стоїть у переліку іноземних авторів. Зрештою, вся російська література першої половини 20-го сторіччя є шовіністичною щодо України, і про це треба говорити кожному школяреві, який читатиме твори хай геніальних, але українофобів того часу», - додає Дроздов.

  На думку журналіста, весь пласт «ідеологічної червоної літератури» має бути вилучений узагалі з програми українських шкіл.

  «Ніякої цінності немає в творах, що глорифіковують сталінізм, більшовицький режим тощо, відтак вони повинні піти на смітник, як і вся нацистська література, якою б талановитою вона не була. Є вічні твори, а є кон’юнктурні, і їх варто відсіювати», - додає співрозмовник видання.
  (с)
   
 12. iso

  iso Well-Known Member

  А це як? Що робив на окупованій території? Родичі за кородоном є? Рідні в бандоформуваннях ОУН-УПА перебували? ..
  Якщо поширити цю логіку на кіно, то на смітнику опиняться Довженко, Ейзенштейн, Калатозов, Дзига Вертов і багато хто. Маразм крєпчаєт...
  А колись Дроздоов був для мене цікавим...
   
 13. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Згоден.

  Сьогодні Дроздов говорить виключно те, за що платять.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 14. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  [​IMG]


  Ostap Drozdov
  4 год ·
  Колеги з УКРІНФОРМ поцікавилися моєю думкою про "бенефіс негативу" в укрЗМІ.
  Я гадаю, істина зарита набагато глибше, і справа не лише в медіа-гігієні. Річ у тім, що наша країна ментально присаджена лише на стрес і негативне поле. Національне ДНК – катастрофічне. Весь історичний досвід кількох століть – це суцільний хоррор. Журналістика, якою б патогенною вона не була, насправді відтворює суспільне замовлення. Зауважте: навіть позитивні сюжети часто подаються як сльозогінне розчулення.
  Заниження планки свого глядача було і є філософією телевізійників. Тож нема чого дивуватися: у нас вирощена жахливо плебейська традиційна телеаудиторія, яка і є потужним замовником чорнухи в ефірі. Телевізійники навчилися зневажати свою аудиторію і думати про неї як про чернь. Альтернативної журналістики майже немає, тому що попит на неї мізерний. Усі мислячі люди – не «телевізійні», вони і є мислячими якраз тому, що відрізані від телепростору. Майбутнє журналістики – в боротьбі за «нетелевізійного» громадянина. А балансу між позитивом і негативом не буде ніколи, тому що центральні ЗМІ не зацікавлені руйнувати свою базову аудиторію. Я б радив апелювати до особистої відповідальності людини: вмикаючи телевізор, будьте ласкаві ввімкнути ще й мозок.
   
 15. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Ostap Drozdov
  7 год ·
  У Вроцлавському Університеті (Польща) одна зі студенток готує наукову роботу про російськомовні медіа-продукти в Україні, і з цього приводу взяла мій коментар щодо квот. Мої відповіді на ці запитання є такими:
  - Україна – країна фейкового законодавства, тому ватні телеканали, які належать або відкритим українофобам, або латентним колабораціоністам, плюватимуть на мовні квоти. Тим паче, ці квоти ніяк не стосуються самого ефіру, а лише мови журналіста. Це означає, що два українські слова ведучого на початку програми і в кінці рахуватимуться як український контент, тоді як сам ефір, тобто мова гостя лишається недоторканною. Це – повний абсурд. Мовні квоти повинні стосуватися всього мовлення каналу, а не мови ведучих. Канали як вели, так і вестимуть русифікаторську політику, запрошуючи переважно російськомовних спікерів або свідомо роблячи дискусійні майданчики двомовними з перевагою російської.
  - Чи зменшення обсягу російськомовного контенту зміцнить довіру до українських ЗМІ?
  - Довіру до дискредитованої журналістики вже нічого не поверне. На жаль, український глядач вже є безнадійно зіпсутим. Він інфікований усім цим інформаційним трешом, до якого його привчали 20 років. Проблема не лише в мові, але й у смислах, які ширить телебачення. Вата може чудово розмовляти й українською, і від того не перестане бути ватою. Наш глядач – ось наша проблема. Він навчений вимикати всі свої рецептори критичного мислення, він свідомо знеструмлює всі свої фільтри – тож маємо повного барана, який прямотекстово сприймає ту підміну понять, яку навязують олігархічні ЗМІ. Українська мова на ТБ повинна стати наслідком державного примусу і ніхто нікого взагалі не повинен питати їхню думку. Не розумієш державної мови – твої проблеми. Не хочеш мовити українською – клади ліцензію на стіл і гуляй. Інакшого способу немає.
   
 16. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 17. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Ostap Drozdov
  6 год ·
  Досить жорсткий ефір вийшов із Ivan Vinnyk. Цей підприємець-політик належить до "говорящих голів БПП", тобто уповноважений ходити на ефіри. Під час ефіру в мене вже закрадався сумнів, чи після цієї розмови пан Іван до мене прийде знову - тому вирішив ловити момент і йти начистоту. Хочу відзначити витримку мого співрозмовника і готовність говорити про неприємне

  Іван Вінник, народний депутат України, у програмі DROZDOV

  View: https://youtu.be/Bq7pXwyFMA4
   
 18. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Ostap Drozdov
  1 червня о 8:21 ·
  Чим далі в ліс, тим більше я буду випадати з обойми колег, які люблять підсолоджувати й догоджати нашим людям. Я ж бо закликаю говорити про неприємні самоспотереження. Ні на що путнє наші виборці не спроможні. Політикам страшенно пощастило з таким народом. Треба апелювати не до лохторату, а до якісної меншості ініціативних, мислячих, активних людей, які і є останньою надією для країни баранів. Якщо включаться в процес, то шанси є. Якщо самоусунуться, то пиши пропало


  Гості у студії "Прямим текстом" з Остапом Дроздовим:
  - Андрій Ніцой - директор Центру стратегічних розробок
  - Олександр Солонтай - експерт Інститут політичної освіти
  - Світлана Заліщук - народний депутат України
  - Володимир Яворівський - громадсько-політичний діяч


  View: https://youtu.be/VA9q_JarTc0
   
 19. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Ліза Богуцька - громадський діяч у програмі DROZDOV.
  - Як і за яких обставин їй довелось покинути Крим?
  - Чи планує вона туди повернутися?
  Відверта розмова про переїзд та життя в столиці, роботу ФСБ, російський спам та «добрих» сусідів.


  View: https://youtu.be/Y4ocFJWU9_w
   
 20. Мих

  Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)