Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    И к месту, и ни к месту - "радяньски".
    Особенно понравилось - можем-ли мы в свою семью русского пустить?

    "Видносно Луганська мы выграем точно" - гы -гы -гы.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ))))))))))))))) только ні за рублі !


    --------------

    [​IMG]



    ділимося товариші на групи.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    опитування просто бомба :) Виходить людина не може бути релігійеною, якщо вона толерантна, а якщо вже релігійна , то значить хабарник :good: Стопроцентово якісь комуняки складали ту соціологію :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member



     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А мені дискусія сподобалася. Хоча опитування було дійсно проведено по-рагульськи. Не згідний з реченням Остапа - коли приїжджаєте до Львова з Австралії, до відразу - куди я попав?!
    Два роки назад я приїхав після майже 20-річної відсутності. І Львів я поставив би вище ніж будь-яке австралійське місто. По-перше, австралійські міста це не міста в європейському розуміння. Це просто конгломерати, де в центрі кілька вулиць з багатоповерховими будинками, так званий, Central Business District, а далі на десятки кілометрів житлові одноповерхові масиви. Населення Львова значно культурніше, вихованіше і набагато краще одягається. І що головне, сотні кавярень і кнайп...
    На початку вересня був в Відні і почувався як в Львові. Подібна архітектура, подібні вулиці. І люди... Якась баба причепилася, що в моєї жінки був видний ярлик фабрики на платті і я не побачив і не заховав. Цього ви не дочекаєтесь в англомовних країнах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так приблизно і є. А простіше кажучи каша, а не суспільство.
     
  9. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    А Ви засумували за "єдінообразієм", всі в напіввійськових френчах, в усіх в кишені однакові цитатники Мао, загальний "одобрямс"?;) Звикайте до того, що за демократії буде безліч думок і течій...Треба вчитись знаходити загальний знаменник:)...
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Немає "безліч", яку взяти демократію, французську, німецьку? Якраз під одним знаменником всі. А ми кожен на своїй хвилі.
     
  11. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Згоден. Демократія або є, або її нема...Проблема в тому, що пересічні громадяни майже не уявляють собі, що то таке.
     
  12. Skim

    Skim Active Member

    Багато журналістів просто гроші відробляють, тому і перекручують різні факти, а це вони вміють робити майстерно. Цей Дроздов такий же. Продажні журналісти - це при януковцях взагалі норма.
     
  13. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

  14. kiep

    kiep Member

    один з небагатьох шарячих журналістів на ругультіві
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На новорічну програму цього Остапа потрапив, практично концерт львівських виконавців. Яка це непрохідна містечковість, повний facepalm. До такого треба спеціально готуватися.
     
  16. iKnopka

    iKnopka Well-Known Member

    А інших жарналістів у Львові вже нема ? Тільки ті, що ненавидять Україну ?
     
  17. morze

    morze Well-Known Member

    Тут бабло конкретне!
     
  18. Peter Pavlov

    Peter Pavlov New Member

    Випадково натрапив на цей форум. Хочу сказати, що я інколи дивлюся, через супутник, телеканал ЗІК. Мені, цей ваш Остап завжди видавався дивним. А тут, почитавши його одкровення, все стало ясно. Ну як він може любити Україну, якщо він, виявляється, не любить наших укранських дівчат - найчарівніших у світі! Та він, певно, не любить і нашої природи, нашої мови, нашої піні... , бо всі ці чари й принади, що зачепають найтонші струни душі кожного українця - теж жіночого роду. Він, сердешний, змушений їх терпіти? Ну що ж "вітаю" вас, галичани з таким львівським Остапом Бузиною!
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мабуть він і сала не їсть, і каже на бАрдюру "пАрЄбрік" о_О страшна людина (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Його ще хтось згадує? о_О
     
а де твій аватар? :)