Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    І хто ж посмів Вас вчити уму-розумуо_О?
    А якщо я українка, то що не маю права на власну думку - відмінну від думок фаната "Свободи"? Коли побачу реальні дії тої партії, які принесуть користь всьому народу України, тоді і буду їх підтримувати!!! Наразі бачу тільки провокації.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Ну тіпа,як по-програмі КПСС в 70-х...Було таке поняття тунеядець,це коли хтось ухилявся від праці!Так ось...такого тунеядця заарештровували на 15-ть діб і заставляли Силою Волі працювати на стройках!
    Ну як в Операції "ьі" :preved:

    [​IMG]
    :good::give_rose:

    Правильно...Селянам землю,або каміння в Карпатах!Олігархам заводи..в Одесі,Донецьку,Дніпропетровску!
    Галичанам...хрену,шоб не тринділи задужо!

    [​IMG]
     
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://www.youtube.com/watch?v=0u0dSfG5xcg

    Телешоу «Міняю жінку» збурило життя Дрогобича

    Популярне розважальне телешоу на каналі «1+1» «Міняю жінку», яке позавчора показували на телеекрані, збурило життя Дрогобича.

    Справа в тому, що героїнями шоу були дві дрогобичанки – вчителька української мови та літератури ЗОШ №1 Галина Ілик, мати двох дочок, які навчаються у першій школі, та приватний підприємець Лариса Амбіцька, двоє синів якої здобувають знання у ЗОШ №5. Героїні настільки розкуто вели себе перед телекамерами, що іноді забували про елементарну культуру спілкування.
    Учора, 17 лютого, про це говорили на сесії міської ради. Міський голова Олексій Радзієвський засудив телевізійний проект, назвавши його провокаційним.



    «Телепередача очорнила Дрогобич на всю Україну», – сказав Олексій Радзієвський.

    ---------------------


    Партія сказала асудіть ... совки асуділі !!! Ура !!!

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Остапе,я Вас підтримую повністю при визначенні рагілізму нинішнього,того а-ля совкового реалізму!
    Ну нє...Остап таки молодець!Радий i за себе хорошого:))),що змінив свою думку відносно передачі і на рахунок її ведучого Остапа!
    Остапе,гратулюю!...і підтримую паню Ірину Ілик разом зі всіма хто ЇЇ підтримує...заодно зі всіма дрогобичанами!:good:
    Насправді,вірно підмітив пан Морозов про те,що пора і слід в-першу чергу Поважати Самого Себе...і Нам смертним і тим,хто по-волі божій знаходиться якийсь-там період при владі.
    Повністю підтримую такий засіб ведення боротьби,який вибрав,тепер вже поважний для мене,пан Остап Дроздов в своїх передачах.
    Успіху!
    :hi:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Файнюня нинька була розмова... :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Политолог Остап Дроздов

    Украина не имеет шансов на будущее. Унитарная, сверхцентрализированная и насильно соборная модель себя исчерпала. Единственный шанс сберечь государство в нынешних контурах - это федеративное устройство. Мне смешно слышать разговорчики украинских соборников о том, что Украину ждет распрекрасное будущее страны для украинцев. Смешно и еще раз смешно! Украинцы как носители национального языка, культуры и ментальности полностью проигрывают совку. Они начинают превращаться в меньшинство. Поэтому федерализм я расцениваю как шанс именно украинцев-патриотов не просто сберечь свою идентичность, но и приумножать ее.

    http://hvylya.org/index.php?option=...1-19-52&catid=4:2009-04-12-12-01-18&Itemid=10

    ---------- Додано в 14:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

    Сучасний львівянин. А якщо ще точніше – то ніякий він не львівянин. Львів переживає найбільшу наругу над собою за всю історію. Зі Львова виливається все толкове, а вливається все з сіл. Ці новочасні львівяни – не те що не львівяни. Вони навіть не міщани. Вони не несуть зі собою не те що львівської культури – просто культури. Елементарної культури, яка зобовязує кожного, хто себе поважає, щоранку пшикати під пахви антиперспірантом, бодай раз на два дні мити голову і ніколи не одягати рвані шкарпетки, ідучи в гості.

    Львівяни більше за інших українських провінціалів прагнуть до Європи, але самі абсолютно нічого не роблять, аби агітувати решту України за європейськість собою – власне європейським Львовом як окремо взятим узірцем. Тягнучи Україну в Європу, Львів нічого не може показати. Донбас покаже шахтарський патріотизм. Дніпропетровськ – промислові понти. Київ – понти самі по собі. А Львів – нічого, крім помираючої легенди, яку не в змозі підтримати львівяни. Львів покаже хіба свою неповторність. Він дійсно неповторний. Гарні фасади – і смердючі підїзди. Кнайпи з євроремонтом – і прегірка кава на неочищеній воді. Шикарна архітектура – і бидло.
    Автор: Остап Дроздов

    http://h.ua/story/218483/

    Львів і рагулі
    http://www.youtube.com/watch?v=uZbl155djH4
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Вы это серьёзно?Он УКРАИНСКИЙ поэт,этого мало?Или пропихиваете мысль,что Украина и Галичина суть разные страны?растолкуйте непонятливому.
    Юрко,а дрогобычанином быть уже не котируется?
     
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Він ще й політолог? Не смішіть мої капці. Остап - дуже талановитий писака. Журналіст - вже питання, бо якість журналіста визначається не тільки вмінням красиво написати або гостро поставити питання. Дотримання певних принципів (наприклад, збалансованості і перевірки інформації) - теж частина якості журналістської роботи (людина, яка красиво бреше - не журналіст, а копірайтер). Ну а політологрм називатися - то в принципі трохи занадто. Так і ця стаття - красива публіцистика, але ж не політологія...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Alter

    Alter Well-Known Member

    узагальнення робить з легкістю неймовірною...цікаво-це він висновок зробив, побувавши в двох-трьох понтових львівських офісах чи шляхом опитування сільських дівчат прямо на виїзді з села? :)) Мабуть він просто плутає- дівчата в офісах з легкістю переходять як на рос так і на польську чи англ мови при потребі -наприклад в розмові з клієнтом який погано розуміє українську
    а от в мене враження що для 99% журналістів не існує взагалі ніяких цінностей окрім матеріальних, а нарахунок чужинської мови, то за ті роки що я в Києві живу, не забув українську мову саме завдяки дівчатам з Галичини, і до речі відвідувачі офісів часто роблять їм компліменти за ту "западенську" колоритну говірку, це вже навіть щось схоже на моду :) "кавуся,філіжанка" - кияни просто кипятком пісяють від задоволення, коли чують такі слова
    - оце показник :good: а скільки мало бути мітингів щоб Дроздов вирішив що їх достатньо? ще один "палітолаг" :)))
    Єдине в чому я згідний в цій цитаті-
    так, і ми добре розуміємо чим відрізняємося від східної України, і де була б сьогодні Україна без Галичини
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Васильку,дрогобичанине!Ми,дрогобичани катіруєм'сі по-вищій клясі...навіть в Москві.Шо нє?:)))
    Ну во...мовили на передачі про Львів,же юж не такий якийсь,же не тягне на шось там столичне і шось тре міняти....
    Ну шо там мовити,шо там міняти в Львові...Ніц не треба.Так як є ,так і має бути,так і файно на нинька...Ніц не міняти і не будувати нинька в Львові і в центрі міста особливо.Ніц!Бо набудують тако-о-ого,же за штири роки розвалить'сі...а вкрасти мусять будуть,бо їсти шось тре. Тіко зберегти те,що є вже.І юж!
    А фільозофствувати нинька ,то модно.Я сам такий.
    В тім федералізмі,про який мовив десь там,колись п.Остав напевно таки шось є!Це говорить,що в Україні в першу чергу тре збудувати не храм якийсь,i гірший від того,що є,а...політичну систему таку,яка буде від завтра краща тої нинішньої,що є зараз.Ну шось там з Конституцією тре робити,а не спихати все на методи побудови по-донецьки,а чи-то по-львівськи...Най'си кожен сам голову мастить,як ми такі розумні...А східняки нехай'си приїдуть через пару років до Львова,посміяти'сі,як ми розвалили'сі...Ну,а Ми до них з-заходу подивити'сі,як вони все збудували файно,на відміну від нас западенців.:crazy:
    Шось в тому є,шо нє?
    А до того часу давайте і далі показувати фігу один одному,але в кишені!А як тре,то і Європі також можна показати те,що в кишені тримаємо.Це якщо все добре піде!Най нас,таких файних за вуха до себе в Європу і НАТО тєгнуть...Ну нє,шось та тре робити...в політичному пляні! І цe в першу чергу,панове!
    Але хто-то хоче...хто-то хоче? За виключенням "Свободи"!
    P.S.Я Вам повім так (по-секрету!)... Hині Ми не строітєлі,нині Ми шкідники і руйнівники в своїй масі! Так помаленьку,pocichutku!:cry:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 лют 2011
  11. Alter

    Alter Well-Known Member

    ой, щось мені здається що це просто побічний ефект :)
    хоча... як то кажуть - всё полезно что в рот полезло
    нехай хоч так прислужиться добрій справі :cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alter

    Alter Well-Known Member

    от камрад Дроздов критикує як то прийнято в журналістів
    але кого? абстрактних рагулів
    то ж так просто-той абстрактний рагуль, він настільки абстрактний, що не в змозі навіть відповісти пану Дроздову :pardon:
    або скажімо якийсь абстрактний чиновник, який нищить львівську архітектуру...
    десь я то вже чув...:scratch_one-s_head:
    при розвинутому соціялізмі був такий журнал КРОКОДИЛ- то там так вже критикували, так критикували, ну прямо всіх підряд
    це ми що, повертаємось до соцреалізму?
    а з іншого боку, ясно - критикувати виродків, які нищать місто, може собі дозволити тіко такий собі ЗІК, і то не просто так, ясно що вже б давно проковтнули разом з г-ном
    але і то на користь :pardon:

    ---------- Додано в 23:03 ---------- Попередній допис був написаний в 22:56 ----------



    ---------- Додано в 23:51 ---------- Попередній допис був написаний в 23:03 ----------

    а нарахунок того сюжету про Дрогобич
    закликаю всіх повернутись до здорового глузду
    нехай ми краще залишимось "забитим селом" ніж отримаємо всі болячки " духовно розкутого" Заходу(апропо - на забитому селі, як я приїжджаю до тещі на млинці, то в мене таке враження що як в інший світ потрапив, і при тому в кращий!щирі незіпсовані люди, я думаю всі мене розуміють, і то "забите село" в сто разів краще за наше розбещене місто)
    звісно, позачергова сесія міськради то занадто, але я особисто був би не в захваті від того що вчителька моєї дитини взяла участь в такій програмі
    програма сама по собі досить провокативна і неоднозначна, подумайте, люди - якщо учень поважає свого вчителя, то і ця передача набуде для нього відповідної ваги, сенсу -він же не прийме до уваги що вчитель погодився на це задля грошей? чи може все-таки задля розваги? тоді взагалі дурня виходить - якщо вчителі так розважаються, то в якій глибокій дупі буде інститут сім`ї коли ті учні повиростають?
    чи може ви всі теж не в курсі що то за передача "міняю жінку" ?
    та нехай буде хоч сто таких передач - врешті решт кожен з вас особисто відповідальний за те що дивляться ваші діти по зомбоящику і як це сприймають
    та ясно що рано чи пізно...туди котимся
    але особисто я, коли в мене ще була така можливість - відключив кабельне і антена чомусь :blush: погано працювала, купив програвач - і записував варті уваги фільми на диски
    хочеться вірити що моя дитина отримає правильну систему цінностей
     
    Останнє редагування: 25 лют 2011
    • Подобається Подобається x 2
  14. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    :good: І завжди так було...Навіть у моїх дитячих спогадах...Разючий контраст, особливо після Донецька...Набагато вихованіші і приязніші люди...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    І справді - чого ті освітяни ниють? Не спромоглися Деуса навіть банального правопису навчити, а чогось вимагають ;)

    ---------- Додано в 11:58 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    Ви по Дроздову всіх не рівняйте :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. INGUL

    INGUL Well-Known Member

    шось прізвище якесь в того хлопа не львівське, не галицьке й взагаліі не українське. мошко він, цей Дроздов, та й поводить себе як під...с, менерний якійсь. Я одну тільки передачу дивився, коли він нацькував Михальчишина на якогось грузина з Одеси. Мушу погодитись з Дроздовим коли він сказав рухівцю чи нашоукраїнцю що немає жодного пункту спільного в львів'янина з одеситом, рухівець каже є - Україна, а Дроздов емоційно так до нього : - та нема її у них !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Висновок: будь ти хоч
    ,
    хоч
    або взагалі
    ,
    але коли ти
    , то ти тоді стопудово
    :haha:
    Вже думав, що про нациків знаю все... Нє-а... Як встругнуть щось, то ні в тин, ні в ворота... :)))
    І ще один чувак з Дрогобича такий самий :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так це ж правда, що хочте?
     
  20. INGUL

    INGUL Well-Known Member

    - звідки ж то у Стрию антихвошист з'явився ? Чи не нащадок "асвабадітєлєй" ?
    "Нацизм (націонал-соціалізм) - політичний режим у Німеччині 1933-1945 рр., на чолі якого стояв Адольф Гітлер. Основні риси нацизму - пропаганда вищості однієї нації або раси над іншою з можливістю її знищення для задоволення "життєвих потреб" першої." - яким чином це стосується мене ?
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)