Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От він це розуміє, і все таки штовхає до цього...То він не мазохіст?
    І багато чого придумує. Чому б йому не писати романи-фентезі, був би попит.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А він і так не обділений увагою;
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та бачу
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    8 год ·
    І хоча нова скайп-ютуб-програма Sergii Ivanov називається EASY, розмова пішла про нелегкі теми, глибинні, ключові. У цій програмі я був у статусі деб'ютного гостя, й оскільки я легкий на руку, то зичу Сергієві успіхів і дякую за змістовну бесіду!



    @DROZDOV "Запечатана" країна | EASY


    View: https://youtu.be/2r9HvvaY6UE?t=2
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    про коріння Остапа

    Цьотка Жанка.

     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    В мого дядька теж така була)))
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Шикарна тітка)) Можу сказати, що в Остапа дуже яскраве коріння, то яким він має бути? Стане таким саме несамовитим дідом)).
    В мене бабуся була теж красунею, ладненькою, кучерявою і вдачу мала ой-йой - і в старості командувала синами, хоч і неписьменна була. Вона молилася за мене в тяжкі мої часи - і казала мені про це, і ось життя в мене так чи інакше щасливе, як я вважаю.
    Не їла яблук до Спасу, бо в неї померли малята. Голодовку, смерть дітей пережила, тяжку працю... ніколи ніякої дієти не держалася, і стопочку в свята пила, а дожила за 80 і пам' ять була при ній...Тільки в кінці вже якось спитала: "Ти до війни народилась?"))Я її дуже любила.
    Була з великої заможної родини, яку немилосердно розкуркуліли, братів вислали до Сибіру.... Як люди могли це все пережити і бути довгожителями - для мене це загадка.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Додам ще: дуже подобається і рідня Остапа, і те як він про це пише. От хай би про це і писав далі.
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Гени і, мабуть, здорове дитинство.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Остап на карантині, сидить вдома

    Вечір прямоетерного інтерактиву з глядачами: Дроздов позиція

    View: https://youtu.be/ogZd7UFHv8Q

     
    Останнє редагування: 11 кві 2020
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов: Антимайдан і дійсно торжествує в повен зріст.


    Антимайдан торжествує: Дроздов позиція❗

    View: https://youtu.be/DNvF-FY5Isc
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов: Роковинні думки я виклав ось у цьому відео.

    View: https://youtu.be/kZLlgvjDZEw
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Скажу свою думку. Можете кидатися тапками.
    Чим більше я його читаю, тим більше як би сказати...затверджуюсь в думці, що він усього лише рядовий письменник або артист. І йому нагнітати політичні теми не треба. Бо яка з цього користь? Повинен бути хоч який конструктив. Він ненавидів Порошенка всіма фібрами душі, тепер він яскраво полощить Зеленського, при чому практично без жодних кричущих фактів.
    Ну і далі що? Це називається - працівник ротом.
    Зеленський не збирався на другий термін, і не збирається, то нащо такий скажений антипіар, от я дивуюсь?
    От Зе в Остапа такий - сякий, а насправді Зеленський - звичайний президент, не проросійський, не голова мафії, як Янукович, набагато щиріший, ніж фальшивий та жадний Порошенко.
    Так, не професійний політик і постійно знаходиться в пошуках людей, що будуть якісно допомагати штовхати цей важкий воз державного управління в надзвичайно складній ситуації, так нащо Остапове товчення в ступі - надівши красиву сорочку та збираючи просмотри (гроші), лаяти його ізначальну непрофесійність - нічого не пропонуючи, а тільки лаючи електорат Зеленського чи його самого.Та хто він такий і як це назвати, я вибачаюсь??
    Що Зеленський поганого чи фатального наробив, давайте розберемося? Цемаха віддав за наших військових? Чи здав щось на Нормандській зустрічі?На вело не їздить?
    Те до дупи, та і Цемах вже потойбік добра і зла. І зустріч була на равні. В Оман злітав на кілька нещасних днів? Лаяли-лаяли про страшенну зраду, де зрада - хто зна.
    Кругом бездарні фейки по таких мікробних приводах, що смішно і соромно за порохоботів, чистий чорний піар, і пан Дроздов теж долучився до цього, виходить?
    Так що, можна спитати - гроші не пахнуть, навіть в найтяжчі для країни часи?
    Отакі вони бувають, патріоти.
     
    Останнє редагування: 23 кві 2020
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Silver bullet, Ви п"ять-шість років назад про Порошенка що казали?
    А тепер що про Порошенка кажете?

    А Дроздов що про Порошенка казав п"ять-шість років назад?
    А що каже тепер?
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ладно. Если про меня, то отвлечемся на меня.
    То, что Порошенко не "луч света в темном царстве" я знала и в 2014. Покойный Зинченко вынужден был даже сказать на публику про бизнесовую суперактивность Порошенко в РНБО. Все слышали. К тому же ПР, кабмин, Медведчук ну, короче- знаем.
    Но ситуация была безвыходная - абсолютно не было особо быстрых т.е.компромиссных вариантов - в 2014, и была сильная надежда, что при такой ситуации он не посмеет - да просто не даст народ заниматься бизнесом на государстве. Конституция же не позволяет.
    Не нравилось, если помните, что у Васи на аве Порошенко стоит возле петли - я считала, что это место не украинского президента, а российского. Но - внимание - я не собиралась никогда его тащить на второй срок. И в этом весь тлущ, как вы говорите: когда он стал себя пиарить для второго срока на фоне всех своих "достижений", то пробачте.
    Теперь я про Дроздова, причем тут Порошенко? Остап про него забыл и слова не услышите - из того набора, что был у него перед 1 туром выборов. А сейчас НЕТ НИ ОДНОГО КРИВОГО СЛОВА про Порошенко...Остап получил предложение, от которого трудно отказаться? Нет, ну серьезно.
    Что трепать Зеленского, если он пришел на один срок? Чтоб сделать ему полсрока? Ну, правда.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я не сподівався від вас так багато слів про себе)

    Ми ж говоримо про Дроздова.
    А Дроздов вже десятки років такий як зараз.
    І інакшим він не буде;
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов про Зеленського і Саакашвілі


    View: https://youtu.be/jTlOycJEmbA
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гаразд. Я занадто багато уваги приділяю цій темі.
    Та і все, що хотіла сказати щодо виступів Дроздова, я сказала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)