Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А вуха у тої ГОЛОВИ звідки ростуть?
    /бо я щось його не дуже і знаю... :blush:/
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, трошки подивився на живого єдиного незаангажованого політолога України:

    Фесенко був помічником депутата від Партії регіонів, Олександра Фельдмана.

    У 2012 році піарив партію Королевської «Україна — вперед!»

    У 2014 році піарив «Сильну Україну» Тігіпка,

    Топив за Радикальну партію Ляшка (того ж року експерт Центру «Пента» Ігор Попов став нардепом від Радикальної партії),

    а також час від часу підхвалює Юлію Тимошенко

    ...

    і т.д. і т.п.

    зі

    За Фельдмана я вже десь тут говорив.
    За Королевську, Тігіпка, Ляшка і Юлю і говорити не варто)

    Карочє, в Фесенко все ясно;
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    о_О
    Де Ви то все познаходили?
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вуйко мені підкинув.
    Із закритої БД ;

    ЗІ

    зараз попробую пошукати у вільному доступі
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якщо можна про Фельдмана...
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    О!
    Я знав, що Ви цю херню зараз покладете. :)))
    Самі по посиланнях заглядали? ;)
    І як?
    Правда, фігня рєдчайша?
    Отож...
    А з Фельдманом не все так просто.
    Не Володимир Фесенко був його помічником, а дружина Фесенко, Ірина Валентинівна.
    При цьому Фельдман тоді був самовисуванцем і безпартійним.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знаю його бекграунду, але зараз до нього прислуховуюсь. І мені досі було цікаво.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я кажу - не вникав в того Фасенка, та й тепер і не буду - весна! )

    Ще один показник - на яких каналах він тусується? /якщо тусується/
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не знаю. Постійно ніде. Але його часто запрошують на всякі політшоу в якості експерта.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    про коріння Остапа

    Дроздов: А зараз слово має Іруся, 90 років, на камеру говорить уперше. Заздалегідь перепрошує за свою дикцію й зовнішній вигляд (вона зараз без завивки)

    View: https://www.facebook.com/ostap.drozdov/posts/2769565579805983
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Моя покійна також так само читала. Тільки от дідько...те, що сказала або зробила 10 хвили тому - забувала. А те, що було 70 років тому - пам’ятала. Неначе це вчора відбулося. Отака вона, голова...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 23 бер 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Моя в таких випадках казала: "Це ви хочете, щоб баба швидше здохла?"
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Наша теж таке може сказати, ще й подивиться як прокурор).Образити може тіко так.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов:
    Із цієї тотальної кризи я би виніс одну-єдину ідею. Обнулення. Повне обнулення всіх систем (від податкової до виборчої). Обнулення самої держави й її перезапуск на зовсім інших засадах, з іншою Конституцією, іншими правилами гри у всіх без винятку сферах. Без орієнтації на VIP-ів і холопів. Щоб було все, як у людей, нормальних і сучасних.
    Ну або доведеться визнати, що кінця і краю цьому не буде ніколи.

    View: https://www.facebook.com/ostap.drozdov/posts/2779237925505415
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щось Остап стає зовсім вже рядовим "робітником ротом". Хоч розбирай на цитати...
    Можна подумати десь є держави, де от всі рівні - вже будували комунізм, і знаємо що з цього вийшло: все одно зверху були "рівніші". І що він має на увазі, говорячи про державу-паразит? Де є держави, що не живуть на податки? Племя умбу-юмбу?:scratch_one-s_head: І про боротьбу с короновірусом за допомогою поліції: он в Барселоні кінна полиція задіяна для дотримання карантину. Як без поліції??
    @Gyppsy, Дроздов закінчить погано: він скотиться в комуністичний шлак.
    Де він був, коли при Януковичі на озеленення Феофанії йшли мільйони окремою статтею бюджету(!)?? В Україні якраз дуже сильне громадське суспільство, і критики, до якої прислухаються у владі - вище даху.
    Країна бідна, так, змучена війною. Віп-палати, і ті, що покраще були й будуть. До ідеальної якості всіх палат нам ще три пуди солі треба зїсти..
    І сам він при нагоді ляже в палату з телевізором і душем, от не треба ля-ля. Я не віп ні разу, навіть нікого в бізнесі, але лежала в 2014 після операції в 1-місній палаті з телевізором, і коли прийшла до тями, мені включили той телевізор, і я побачили гвинтокрили над Кримом , подумала, що це в мене ще марення.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Коли при Януковичі на озеленення Феофанії йшли мільйони окремою статтею бюджету Дроздов глаголом жоґ сєрдца людєй, можете переглянути архіви;

    А а загальному я з вами погоджуюся - Віп-палати, і ті, що покраще були й будуть.

    От аж тепер українські товстосуми побачили, що бувають ситуації, коли навіть маючи грубі гроші не ляжеш в ізраїльську чи англійську клініку. Може нарешті почнуть думати за неньку?

    Дроздов на роботі. Він для того і є, щоб писати подібне.

    Але у нього є хребет і тота лінія, котрої він дотримується незалежно від ситуації.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я маю надію на це теж. Унікальна для цього ситуація.
    З одного боку все ж таки не бурбонна чума, мора нема, а з іншого - можна таки не викарабкатись, а ліків ні за які гроші не купиш, бо їх нема.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, мусет нарешті Остап з"їв ті зернятка, і може тепер буде жити по новому)))

    Дроздов: В умовах, коли всередині суспільства немає запиту на перезаснування держави, треба просто жити. Жити і старатися оточувати себе комфортом. Жити і робити кожен своє діло. Аж поки не утвориться критична маса справжніх антисистемщиків. Інколи краще дійти до самого кінця, ніж відтягувати його.

    View: https://www.facebook.com/ostap.drozdov/posts/2789590291136845
     
а де твій аватар? :)