Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Було.
    А бариги в цей час відкривали офшори і закупляли в агресора солярку і списані запчастини до танків і перепродавали рідній армії втридорога.

    Так що Дроздов - це не причина, це наслідок.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дроздова дивлюсь давно. Колись він критикував галицько-рогульский патріотизм, ту саму мовну монополію...
    Час змінився, Дроздов теж.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мабуть Дроздов тоті зернятка з"їв трохи пізніше)))

    А якщо серйозно, то Дроздов знає, що він робить;
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов Прямим текстом: Курс на Расєю-матушку. Хто такий соотєчественнік і з чим його треба з'їсти


    View: https://youtu.be/Idc66W0A150
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    25 хв. ·
    Перебуваючи у пятницю в Тернополі, отримав експрес-запрошення заїхати в гості на телеканал ІНТБ, за що дякую колегам. Мав нагоду відповісти на деякі запитання й викласти свої думки. Помітив, що розмови настоячи виходять дуже активненькі. Стоп-кадр із на диво веселою пикою геть випадковий і не ілюструє самої суті розмови


    View: https://youtu.be/DUr7BX9hfWw
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    26 листопада о 12:49 ·
    Деякі тези з мого інтервю для порталу Obozrevatel:

    - або ми перетворимося на афілійоване квазідержавне утворення під покровом Росії – або проукраїнська меншість все ж таки заштопорить цей курс.
    - Путін не може взяти народ – але він може купити його власників. Тому я прогнозую початок титанічної боротьби Росії за українських олігархів.
    - в уяві Зеленського присутня мальовнича, заквітчана, райська Україна з російською мовою на кожному кроці, з безлімітною присутністю російського контенту, з дружбою народів та іншою ахінеєю. Це – типова маячня малоросів зразка ХХІ сторіччя. Вони носять модні джинси, їздять на ленд роверах, мають дорогі смартфони, але мізки їхні – з епохи Кобзона.
    - Путіну не потрібно, аби Україна формально втратила державність. Йому достатньо, аби Україна була незалежна, суверенна, самостійна, легітимна – але проросійська.
    - злочин Зеленського полягає в тому, що він на порядок денний вивів проросійський вибір. Він став агентом внутрішньоукраїнської вати, безкаркасного насєлєнія, яке спить і бачить себе в обіймах із братнім народом.
    - маніпулюючи поняттям "мир" (а миру ж дійсно хочуть усі без винятку українці!), все підводиться до російського сценарію м'якої капітуляції.
    - якщо ми не пропишемо своїх вимог до реінтеграції проблемного населення ОРДЛО, то готуймося цілу країну перейменувати на "ДНР".

    Повний текст інтервю тут:


    Навіщо такі ''реформи'', якщо будуєте тюнінговану Росію під назвою ''братня Україна'' – Дроздов
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов Прямим текстом: Газова камера для України. Пенсії собратьям. Злив справи Майдану


    View: https://youtu.be/ETufKGU-jd0

    Знову засмерділо "дешевим" російським газом. Знову нас саджають на путінську газову голку. Яким чином газ, на якій базується путіноміка, буде привязаний до проблеми Донбасу й миру? Пенсії для мешканців ОРДЛО: чи є небезпека фінансування сепаратизму. Злив справ Майдану
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов: Мене неодноразово радісно запитують про падіння зеленого рейтингу з 73 до 53. А я відповідаю однаково: "Ну і що?".


    View: https://youtu.be/Ox0p2dr89Qc
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    почитала...перебільшення в кожній фразі. Торочить одне і те ж - широкомасштабний розворот в напрямку руська мира. Де він той разворот?
    Перемогти ми Рашу фізично не можемо, треба щось находити альтернативне, не здаючи основне - наші території та суверенитет.
    А він ладен здати території - а великий патріот, йопт.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов ладен здати території??? о_О
    Значить я щось пропустив... Треба буде переслухати/перечитати...

    Аня, а ви не штуркнули би пальцем в то місце, де про це сказано?

    Бо ми з Остапом якраз недавно спорили - я зі своїм "нехай щастить разом з територією", а він "нахер самі сєпари, а земля наша"
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А як розуміти його "відгородитися 4 км зоною впродовж ОРДЛО" - і забути на довгі роки. Звісно, що це віддача Путіну, в його розпорядження.
    І звісно, що назавжди. Як і Крим.Там будуть російські війська, там будуть випробовувати нову зброю, там буде екологічна небезпечна територія. Зона. Земля, якої не шкода забруднювати, земля, де будуть орудувати банди, з якої будуть заходити терористи.
    Це гірше для нас, ніж Північна Корея для Південної.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нє, Остап каже відгородитися з тамтого боку.
    То я кажу відгородитися з цього боку)

    Тре референдум;

    зі

    до речі, щось тут того заробітчанина-психолога з Криму давно не видно...
    Скучно:mda:
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А я так і не знаю, про кого це..
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Hatrexis

    Вже другу тему починає, а кінчити не годен)))
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов: Раніше шото я сильно переживав, але зараз мене трохи попустило стосовно норманду 09/12. Хай буде що буде. Нам і так нічого не говорять. І не скажуть. Нам достатньо знати, що Штірліц має 5 сценаріїв. От 09/12 й побачимо.
    ...
    З ворогами теж можна і треба зустрічатися. Але для цього Державний Діяч має перемогти Кота Леопольда.


    View: https://www.facebook.com/ostap.drozdov/posts/2543209059108304
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Оце зріло, строго, розумно, неперевершено.
    Просто респект!
    Але ж тут він відмовився від крайнощів і позиції ображеного в кращих почуттях! Я не поважаю чоловіків, які "ізображають з себе мущіну".
    А тут він досить мужньо, без істерики, з належною повагою до президента написав про найважливішу подію за останні років 5.

    Тільки шавки з двома ізвилинами можуть верещати і тявкати на президента в той час, коли його треба потужно підтримувати - стояти за його стіною.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну от бачите, я ж казав, що Остап цікавий хлоп ;)
    У нього фішка - протиріччя)))
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дроздов розвів все по полюсах і спростив.
    А рішення посередині.
    Компроміс, це коли незадоволені обоє.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так це ж Дроздов;
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Теж кручений...
    Але цікавий.
    Сподобався ще тоді, коли давав мзди націоналістам. Років двадцять тому.
     
а де твій аватар? :)