Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Поступ - то така стара галицька газета
    Мабуть ви така е-е... емоційна по натурі, піддаєтеся першому враженню ;
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Жінка серцем чує. Іноді з запізненням)
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    View: https://youtu.be/OQqCom0WGRo
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не буду слухати.
    Критикувати Остап може жорстко, а де конструктив? Що ми на його думку повинні робити?
    От я ніде не чую!
    Ми ж все одно повинні щось вирішувати з партнерами, навіть для того, якщо Путін захоче вилізти з Донбасу,що став пустим горіхом, де йому вже непереливки, грошей нема, санкції є, але зберегти "морду лиця" для своїх виборців - треба допомогти йому це зробити, і домовитися з партнерами про допомогу з відбудовою Донбасу. До речі і західним партнерам наша бездіяльність по Мінським рішенням настогидла, про які і ПОРОШЕНКО КАЗАВ, ЩО АЛЬТЕРНАТИВИ ЇМ НЕМА .
    Але з дивана вирішувати державницькі питання легко.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так це ж Дроздов)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, Дроздов знову шпарить нєпадєцкі)
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов Прямим текстом: Бездумний Майдан-3. «Ні Лугандону». Продаж землі

    View: https://youtu.be/EGLHIg5HAns
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивуюсь.
    Дроздов пішов з Zik-у, бо його совість та патріотичність не дозволяє там находитись.
    Зараз цей канал волає кожну годину про страшні утиски зі свободою слова, про побиття журналистів в Україні, бо прикрили 112, на якому Медведчук пропагував вже абсолютно не боячись з 2019 року свої руськамирні ідеї разом з Рабіновичем.
    Все, що хотів!
    Ньюзвану підготуватися на вихід, а там взагалі реванш ригівський - там вже у Лукаш своя програма.
    ЗІК був все ж кращий за цих.
    Порошенківські Пятий та Прямий полощуть Зеленського як хочуть, але не грають на Кремль - от вони нормально працюють. Рейтинги в них, правда, так собі.

    От скажіть, як так получається, що медведчуківські б*ді тільки при капітулянті Зеленськом заткнулися?? А при патріоті Порошенко робили собі спокійно? Мабуть, Порошенка не дуже чіпали перед виборами. Договорняки, як завжди, га?
    А тепер Остап на тему свободи слова нічого не каже, а чому? Треба ж казати - чи ти за свободу слова чи проти? А яка має бути свобода слова у воюючій країні? Як йому 112 та Ньюзван?

    Чекаю, як Порошенко виступить проти утисків медведчуківських каналів. :)))
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чомусь згадалося, як Парубій ще на посаді секретаря РНБО офіційно назвав Медведчука зрадником, але за п"ять років так нічого Медведчуку і не зробили. Навіть навпаки - бариги всюди сприяли в закріпленні Медведчука на Україні, а наостанок ще й допомогли пройти в парламент.

    зі

    во, виявляється, на ЛФ навіть тема така є)
    Суд визнав, що Парубій мав право назвати Медведчука злочинцем, причетним до російського вторгнення в
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов: Ні капітуляції – це такий собі лозунг. Ні Зеленському – принаймні було би зрозуміліше й чіткіше. Ні Лугандону – це взагалі був би ідеальний лозунг.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Він якийсь навіжений моментами. Тут нормальний - тут вже навіжений. Мабуть, в нього оця нестриманість заважає помірковано аналізувати. То хай як хоче, вистрибує з штанів.

    Справа в тому, що коли б він мав відповідальність таку як має Зеленський, він би так не не розкидувався областями та людьми, що сидять в полоні і мають надію на свою державу...Матері, що пишуть президенту слізні листи, омбудсмен - Дроздову ж не пишуть.
    Він просто не міг би думати так як зараз! Бо втратив би країну моментально.А коли в тебе тільки комп у власності, і ніякої відповідальності - то мели Емеля - твоя неделя.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я ж кажу - це ж Дроздов)
    Він шпарить все запорідком, не відфільтровуючи інфу і невзірая на ліца)

    Але якщо його уважно читати/слухати, то він змушує думати. І інколи додуматися до дуже несподіваного)
    Тому я його можу часом критикувати, він може мені часом не подобатися, але я його читаю і дивлюся;

    Во, про землю

    View: https://youtu.be/rxWpPGw_GUk
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов Прямим текстом: Безумець на посаді президента. КВН vs КГБ. Проросійська недоумкувата Україна


    View: https://youtu.be/hi5_qR96lxE


    00:50 Вихід із Мінського формату: чим пахне
    03:45 Нормандська пастка для наївної України
    04:50 А чому не Женевський формат за участю США?
    06:05 Прямі переговори з Путіним: КВН проти КГБ
    08:15 Ідіотичне розведення військ
    13:40 Нецензурно про 54% насєлєнія, які прихильно ставляться до агресора й окупанта
    16:45 Стокгольмський синдром юговостока
    19:00 Чудове виконання гімна РФ
    20:30 Одномовні російськомовні люди: люди???
    23:45 А хто після Зеленського? Чи існує проукраїнський кандидат замість Зеленського
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    • Ostap Drozdov
      5 год ·
      Рідко коли влаштую собі літературний піар, а тут оце пакую чергову пачку своїх книг для відправки читачам. П'ятий додрук уже пішов. Може, когось забув? ))

      [​IMG]

      із коментів
      • Natalia Pakhaichuk Дуже круті романи! Хто ще не читав, раджу придбати терміново
    • Bogdana Fedun Клас! Я обидва ваші романи придбала і прочитала щойно вони вийшли у світ
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    якщо нема іншої макулатури та прорва вільного часу, то чому б не придбати і не прочитати.
    Я все чекаю, коли буде вільне життя і вільна голова і можна взятися за дійсно великі твори, які я ще не мала можливості прочитати спокійно.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мені, молодому і зеленому, один вуйко / навіть не вуйко, а дідо/ колись сказав:

    - До року треба охреститися, до тридцяти оженитися, до сорока хату поставити і сад посадити, а до п"ятидесяти бажано стати дідом.
    От тоді ти будеш мати вільний час, щоб сидіти з внуками, розказувати їм байки і робити їм катапульки. А все решта буде робитися само, ти тільки будеш інколи підправляти, і, щоб воно не скрипіло, змащувати шаровою маззю.

    Як не дивно, а воно все так і є)))
     
  17. Linno

    Linno Member

    Лише раз подивилась Дроздова, тобто як він бере інтерв'ю. Якось він занадто на себе ковдру перетягує. Таке враження що його запросили, а не ві когось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов Прямим текстом: Хор Верьовки. Продажні "слуги". Презервативи Коломойського


    View: https://youtu.be/bbsKGedbJKU
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, Остап таки дослухався;

    "Сенцов, думай що ти говориш...", - ОСТАП ДРОЗДОВ

    View: https://youtu.be/j8pBcW7utnI



    ДУМАЙ-те
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)