Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Терзання - терзанням, головне, щоб було бажання і все буде добре. То є процес і він не може бути моментальним.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Виглядає так, що Остап почав шукати шкварки :scratch_one-s_head:
    Зеленський показав «козу» у Верховній Раді. Що означає жест «Коза»?

    View: https://youtu.be/jdRmdVBcBHY
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Остап бухтить як свекруха, може пробивається в іміджмейкери до ЗЕ?А хомчин дає порівняння Зе з Ален Делоном - найфотогенічнішим актором усіх часів і народів.:facepalm:
    Бачте, який креатив придумали порохоботи.
    Може, хтось візьме найпоганішу фотку Петі і теж порівняє? Будуть шкварки, але все ж таки дебілізм вищої проби.
    Коли ця калабаня скінчиться - невідомо.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов: Дивовижно біполярним є наше суспільство. Скажеш щось на Зеленського – автоматично отримаєш звання порохобота. Скажеш щось на Порошенка – все, "засланий козачок». І нікому в голову не прийде, що ти можеш бути однаково ворожим і до 5-го, і до 6-го, і до всіх попередніх президентів.
    ...
    Ось чому я про Порошенка кажу як про проблему.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов вже починає кумарити...
    Може йому варто було залишитися на ZIKy?

    Але тре постити...

    Зеленський у США. Імпічмент Трампа. Блокада російського вугілля в Соснівці | Drozdov

    01:30 Зе у США: "навіть у карликів бувають спалахи величі"
    03:20 Рябошапці дав по шапці: "він мій" Мій Генпрокурор - хрест на правовій державі
    05:20 Щелепа зуміла виговорити "Росія-агресор"
    08:20 ГенАсамблея ООН ні про що 09:39 Чому Україна має стати проамериканською
    11:50 Або НАТО, або назад у ширіньку до Путіна
    17:40 Блокада рашавугілля в Соснівці: все ж таки хто для нас Росія?
    19:40 Остап Дроздов про галицьких запроданців, які їдуть на заробітки в Підмосков'я
    23:10 Посіпаки Авакова - на захисті російського бізнесу
    26:15 Вкрали в дворнички мітлу - дзвоніть в НАБУ

    View: https://youtu.be/Ddn0Eyku7vA
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Навіть дивитись не хочу. Клімкін сказав, що нічого катастрофічного в стенограмі, що бувають і гірші переговори між лідерами, що з Трампом вибрана вірна тональність - він підлещування дуже любить. А Меркель і Макрон,та і інші, тільки на випади Раші проти Западу хапалися за санкції. Як було з нападом в нейтральних водах на моряків, нагло забрано українські суда?? Це взагалі нечувано, але сама "озабоченість". В ПАСЕ вернули без жодного виконаного пункту, за який вигнано!За Північний поток тільки Америка жме. Ну ще поляки допомагають.
    Та що там казати.
    Ну тепер всі будуть знати про телефонні розмови, що не можна зайвого казати, але Зеленський і Макрону, і Меркель казав те саме в очніх бесідах.
    "Моя людина прокурор" можна розуміти, що незаангажирований Порошенком, що було б дуже недоречно в данному випадку (Порошенко на американських виборах був не за Трампа, як всі знають).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Порохоботи виють, ниють, верещать, страхають, як нервовохворі, але це пройде.
    Все буде добре. Парламент буде напрацьовувати нові закони, армія, СБУ і прокуратура будуть реформуватися, антикорупційний суд почне виносити вироки і - як бабка пошепче - все ниття-виття скінчиться.
    І рейтинг буде високим в Зеленського, і ПЄС палки в колеса перестане вставляти.
    І Остапу враз Зеленський почне подобатись. Як кажуть "зуб даю"))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    нічого смішного :)
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Блогер:
    Я публикую этот текст не без колебаний, причину поймет тот, кто прочтет. Его автор Остап Дроздов, довольно известный украинский тележурналист, львовянин, судя по всему считает себя украинским националистом, покинул телеканал ZIK, когда его собственником стал Путин.

    Этот человек очевидным образом причисляет себя к украинской элите. И пишет о школе в Трускавце для депутатов от СН. И тут крайне важно КАК он о них пишет.

    Что за слог и что за тон!
    /Выделено Пушкиным/

    Трускавець закріпив перевірену й вельми дієву стратегію на публічне неуцтво.

    Хороші, веселі хлопці сидять у трускавецькому готелі й конспектують. Я ж питаю: навіщо? Навіщо цей фарс? Навіть їжакові зрозуміло, що малоросійська фракція "Слуги народу" – це отара безвідмовних кнопкодавів, основне завдання яких – мовчки голосувати за все, що Разумков скаже. Для кого ці фейкові ігрища в самоосвіту? Малоросійська фракція "Слуги народу" – це слухняні виконавці волі свого екранного лідера.

    Завдання трускавецького напучування – прищепити зеленим пуголовкам почуття вдячності. Кожен новообраний зе-депутат поїде з Трускавця не зі знаннями, а з відчуттям глибокої вдячності. По-перше, готель дійсно класний і крутий, тож багато новообраних "таких, як ми" чи не вперше відчули себе людиною з великої букви Ч. По-друге, там добре годують (навіть мус з ожини подають). По-третє, у малограмотних пацанів та пацанянок проклюнулося відчуття самоповаги: вони відчули причетність до чогось великого, масштабного, помпезного. Вони мріяли про це, так як кожен автослюсар мріє коли-небудь мати джип, який він ремонтував для когось. Вони, ці хороші, веселі й зовсім непогані хлопці, відчули командний дух, належність до колективу собі подібних амбітних вискочок. Їхня чистота – це їхній двигун. Конспектування дає ілюзію професіоналізму. Брейнсторми дають ілюзію креативності. Мус із ожини дає ілюзію успішності. Сам факт перебування в зеленій обоймі дає ілюзію впливовості. Цих хороших, веселих і зовсім непоганих хлопців навіть не потрібно заражати вірою в себе – вони завжди знали, що цей світ, як показує практика, належить двієчникам і трієчникам, тож Трускавець зафіксував це переконання.

    Малоросійська фракція "Слуги народу" сяде в свої крісла і почне феєрію одобрямсів. Обговорення? На фіга. Дискусія? Не смішіть мої тапки... У Трускавці вчили саме цьому.

    - Ти що закінчував?
    - Львівський універ. 5 років.
    - А я Трускавець. Тиждень часу.

    Плінтусний виборець, плінтусний глядач, плінтусні обранці, плінтусна країна. Верховна Рада України 9-го розливу обіцяє бути дуже російською.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Далі - розбір опусу Остапа. Це пречудово:

    Да, господа, я такого море прочитал и прослушал. Но тут перед нами явление в чистоте.

    Такого чванства, такого презрения ко всем кроме вот этой самой избранной элиты - и все это в таком рафинированном виде мне еще не попадалось.
    И Бог мой какое чванство - просто таки без берегов.
    Это оказывается сборище невежд - хотя по образовательному индексу партия СН и в этом парламенте не худшая и точно лучше фракции БПП в прошлой Раде. Там доктора и кандидаты наук там куча народу с двумя высшими, есть парочка и с тремя... и всех их наш Остап - с легкостью в словах необыкновенной - всех мажет грязью.

    И тонко дает понять что сам то он хорошо знаком с пятизвездочными отелями - а вот собравшиеся ничтожества видят подобную роскошь в первые - и конечно обалдели от счастья. Хотя там в школе полно народу, по сравнению с которым Остап просто нищий, там бизнесменов хватает и есть менеджеры с весьма солидным бэкграундом и доходами.

    Но Остапу там видится собрание слесарей-сантехников и знатных доярок, которые внезапно призваны в депутаты по решению райкома. А не лиц которых большинство прошли мажоритарку - а другие серьезный отбор пусть и быстрый.

    И как он одним махом записал всех в малороссийство - только полюбуйтесь! А там целый букет активистов Майдана и волонтеров!

    И сквозь каждую строку сквозит презрение подлинного аристократа духа к презренному плебсу.

    ЭТО очевидно человек, который себя видит в ОНИ. А вокруг плінтусний нарід та плінтусна країна. И ведь что замечательно - он искренне воображает себя украинским националистом и демократом даже - и одновременно презирает свой народ полностью с головы до пяток.

    Это его даже не убеждение. а внутренне ощущение и убеждение в своей особости с ним конечно же разделяют и Ющенко и Янукович, и Порошенко и Тимошенко - презрение к биомассе роднит их между собой - и с Остапом Дроздовым тоже конечно роднит.

    Вот такая у нас с позволения сказать элита. Видать лучшей не заслужили
    Це суцільний жах, він же собою пишається - як і усі вони перелічені.
    Господа борцы за величие Порошенко и ничтожество народа, который его недооценил:
    Вглядитесь зорко, вчитайтесь в текст, перед вами Ваше Зеркало.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов: Я дуже хочу - ні, я вимагаю!!!! – аби формула цього самого Штайнмаєра запрацювала вже завтра.
    Коли я кілька років тому одним із перших почав говорити про неприпустимість повернення ОРДЛО, то зазнавав нечуваних атак
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я може теж не хочу ОРДЛО в тілі України. Але мало чого я хочу? Треба усвідомлювати, які це матиме наслідки. Якщо коротко, ми маємо вибирати між поганим і препоганим.
    Коли отримаємо цю територию назад і кордон, то можемо з нашою правоохоронною системою, українським законом, фінансовою підтримкою партнерів на відновлення Донбасу почати наводити там порядок.І з сепаратистами, і з підприємствами. Ті, хто понабирали російські паспортів, звалять в Рашу, ті, хто не хотів Раші - вже осів в Україні. Тих, хто воював проти Україні, більшою часткою їдять могильні черви. Там в основному пенсіонери.
    Але шанс для відновлення (з допомогою) є.
    А коли залишити все, як є, то шансу не буде. Чому - навіть поясняти не потрібно.

    Дроздову потрібно якось зважувати, що він виплескує.
    То про СН - я вже вище навела приклад, як він слуг народу за навчання в Трускавці виставив малописьменними ніщєбродами, хоч там повно людей з науковими ступенями та вдесятеро його багатшими...та це просто сміх, що він собі дозволяє.
    Я перестала його читати зовсім, чесно. Снобізм в собі треба викорінювати, коли хочеш, щоб твої політичні опуси мали для когось цінність. Він Порошенко ненавидів всіма фібрами душі, зараз Зеленського та СН критикує - то чому сам не балотувався?
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Лінь шукати, але був час, коли Дроздов вам подобався;

    Я десь на початку теми сказав - це ж Дроздов)
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не треба шукати, я не сперечаюся! Але його снобізм виліз тільки зараз, бо він якогось біса вважає, що Зеленський та і всі коло його стоять значно нижче Остапа на драбині статусів!
    В сусідній темі Хомчин по своїй глупоті знайшов одного депутата із СН з дорогим годинником - і дивіться яка людина. Остапу до такого науковця- хірурга як до Марсу.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    З часом подивимося, чи знову не змінилося ваше ставлення до Остапа ;
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ні, я не читатиму його теперечки. Я не люблю дурнів, від них в мене аж зуби болять, а снобів я взагалі не терплю. От що він буде робити, коли команда Зеленського за 5 років зробить усе можливе і не можливе, щоб вивести країну з того жахливого стану, куди завели її пчеловоди та крєпкіє господарники разом з великим патріотом Порошенко? От що?
    @Gyppsy, він не міг не пшикати отрутою, не дочекавшись пару місяців, поки йде напрацювання законів?
    Даремно він достібався до того трускавецького навчання.
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А якщо не зробить? )))
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ціхо-ціхо, от хай спершу команда Зеленського за 5 років зробить усе можливе і не можливе, щоб вивести країну з того жахливого стану, тоді і подивимося, що буде робити Дроздов ;
    Я не вангую поведінки Дроздова, я приймаю його таким, як він є.
    І не змінюю своєї думки про нього ще десь з часів Поступу)
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що за Поступ?
    А я от змінила. Я занадто їм захопилась, мабуть. А зараз бачу - ой, йой.
     
а де твій аватар? :)