Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Хіба ви бачили, щоб я колись жартував ;)

  Дроздов - це сірник. Ним можна запалити газ на плиті, а можна спалити стайню :)))
   
 2. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  Неначе в КГБіста. На кожного папочка)))
   
 3. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Та і я ж така.:)))
  Як він обгрунтував свій рецепт голосування, га? Просто був бальзам мені на душу.
  Тепер я відчуваю себе нормально, а не так як після виборів Ющенка, коли він став Месією і почав нести ахінею та їздити воділою у Ренаткі. А така була радість, що став президентом, такі великі надії!
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ну не на кожного, а на тих, на кого я найчастіше посилаюся ;)

  Я колись зробив велику помилку - тримав частину архіву на одному форумі, де був трошки при ділах. Потім трах-бабах, і в мене забрали одну кнопку. Тепер при великій потребі тамту готову інфу приходиться поновляти по новому. Правда, дуже рідко ;) :)))

  Тут, на ЛФ, при переїзді на новий двіжок пропав мій фотоальбом з першого Майдану.
  Але залишилися несортовані фотки на дисках, колись розберуся. Може... ;)
   
  Останнє редагування: 24 тра 2019
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Зараз почнеться

  Ostap Drozdov
  33 хв. ·
  21 35 Прямим текстом прямий ефір

  У нас було 5 президентів, і ось нарешті сталося. Ні перший хитрий лис, ні другий червоний директор, ні третій пасічник, ні четвертий батя, ні п'ятий мальдівсько-школоладний – ніхто цього не зробив. А шостий клоун – уперше за всю історію України в парламент вніс закон про імпічмент президента.

  Всі попередники керувалися одним правилом: не рий собі яму. Про яму якраз нині й поговоримо, тобто про наш парламент.

  Чи прийме він разом із законом про імпічмент одночасно й закон про скасування депутатської недоторканності? Чи, як справжні шулери, імпічмент вони узаконять, а от усе, що стосується їх самих, легенько прокатають, як вони завжди й робили. Імпічмент Зеленському: можливий? Про Саакашвілі теж вартує два слова сказати, бо як-не-як він таран для бувалих політиків.

  Намічається гаряче літо, про нього й поговоримо в останній четвер весни з Олена Сотник (Olena Sotnyk) Юрій Дерев'янко Марина Ставнійчук Ігор Коліушко

  Я помітив, що останнім часом виходять не тематичні програми, а більш насичені різними гарячими темами, на що гріх скаржитись
   
 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ostap Drozdov
  6 год ·
  Поданий Зеленським закон про імпічмент - гімна вартий. Переписали майже слово в слово ту саму процедуру, яка й зараз прописана в Конституції і яка унеможливлює сам імпічмент, позаяк ставить нездоланний бар’єр у 338 голосів.

  Хитро і безвідповідально – саме так я трактую цю законодавчу псевдоініціативу Зеленського.

  Тупа гра на публіку й більш нічого. Якби «позасистемний» президент дійсно хотів запровадити в країні норму про імпічмент президента, то він мав би розуміти, що:

  1. Треба спочатку поміняти Конституцію і звідти вилучити всі ті драконівські механізми імпічменту, які взагалі непідйомні для будь-якого парламенту.

  2. Скасувати норму про 338 голосів для оголошення імпіченту. Треба зробити не 338 (три чверті парламенту), а 300 (дві третини).

  3. Треба вилучити норму, за якою свій висновок про імпічмент повинен подати Верховний Суд. Ніякого Верховного суду тут не треба – досить висновку Конституційного Суду

  4. Має бути окремо прописаний статус спецпрокурора і спецслідчих. І ними аж ніяк не можуть бути нардепи, як це зараз написано в примітивному проекті Зеленського.

  5. ГОЛОВНЕ: підставою для імпічменту мають стати не важкі кримінальні злочини, а порушення Конституції (не кримінальні). Це – найголовніше!!

  Команда Зеленського отримує жирну двійку за цей закон про імпічмент. Це є дешева гра. Дєтскій лєпет. Зеленський свідомо вбиває тему імпічменту, і це не лише обман виборця, але й підленька западлянка.

  В Україні має з’явитися не оцей дурний, а нормальний, дієвий закон про імпічмент, де президент має йти з посади не лише за державну зраду, вбивство, педофілію чи інший тяжкий кримінальний злочин – але й за систематичні порушення Конституції, перевищення своїх повноважень тощо. Імпічмент має бути ПОЛІТИЧНИМ, а не кримінальним!!!

  Тому великі мудрагелі з команди Зеленського можуть собі в одне місце запхати свій закон, бо він забиває цв’ях в саму ідею імпічменту. Парламент цей закон повинен прокатати. І нав’язати якісне обговорення справжнього і реального імпічменту.

  Якщо зараз Верховна рада ухвалить цей закончик, то на темі імпічменту ставимо хрест. Без зміни Конституції (а це 300 голосів) тему імпічменту взагалі нема сенсу розглядати.

  В Адміністрації президента мають усікти: симуляція «новаторства» - це гірше за відверту імпотенцію. Бо пахне свідомим умислом. Шото вони геть слабенькі там.
  Марина Ставнійчук Юрій Дерев'янко Ігор Коліушко Олена Сотник (Olena Sotnyk)


  View: https://youtu.be/-JBW5wC5PfI
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Останнє редагування: 10 чер 2019
а де твій аватар? :)