Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov
    Вчора о 11:22 ·
    Я мовлю з позиції 2,3% тих, хто зіпсував свій бюлетень, не бажаючи бавитися в загальнонаціональний квест «Обери кращу купку лайна з-поміж двох наявних». Відтак я з буддистським спокоєм спостерігаю, як моя країна (країна традиційних граблів) розпочинає новий двіж. Цього разу - секта «озарьонних 73%» проти секти «найпатріотичніших 25%».

    Це явно не мій двіж.

    При цьому я не буду цькувати ні озарьонних, ні найпатріотичніших – вони це спроможні робити й без мене.
    Я ніколи не буду за зеленку, бо надаю перевагу йоду. Водночас я ніколи не одягну аватарку з меланхолійним словом «Дякую».

    Безумовно, Порошенко увійде в історію. Як найуспішніший олігарх. Він той, хто мою країну перевів із поліолігархату в моноолігархат. До Порошенка країна мала потворну модель, яку я називаю «олігархічний консенсус». Це був множинний, кількаядерний (із кількома рівнозначними центрами) олігархат made by кучма. Ті, хто позавчора прийшли на Банкову богохульно скандувати «Благословенний», мали би подякувати кумиру за те, що він не лише утвердив олігархат як форму правління, але й зробив його моно.

    Моноолігархат – пропоную саме так іменувати правління Порошенка. Великим шрифтом у всіх підручниках: МОНООЛІГАРХАТ.

    Шановні «25%», будьте ласкаві подякувати президентові за те, що він одноосібно очолив олігархат і підім’яв його під себе і свою сім’ю. Усі, включно з Ахмєтовим, опинилися в позиції молодшого партнера Першого І Єдиного.
    Подякуйте також за те, що Порошенко 5 років витратив на тотальну зачистку політичного поля. Катком пройшовся по кожному, хто бодай вякнув. І тому не дивуйтеся, що перед другим туром ЖОДЕН укр.політик не підтримав такого хвальоного кандидата. Не задумувалися, чому? А тому що 5 років він сношав їх у всі отвори, бажаючи бути Першим і Єдиним.

    А тепер ні в якому разі не можна допустити, аби лідером проукраїнської опозиції був відставний Порошенко. Перед усіма притомними позапарламентськими силами постає серйозне завдання. Не можна допустити, аби одноосібним лідером проукраїнської опозиції був очільник моноолігархічної корупції.
    Озвучене повернення "через рік так через рік" - це, даруйте, той самий реванш. Я за те, аби зеленка була недовго. Але я проти того, аби на її місце повернулася гідра. Я за те, аби і зеленку, і гідру винесли вперед ногами зовсім інші, контр-системні середовища.

    За безвіз і Томос подякували – і до побачення. Людина чудово заробила собі за ці 5 років – тепер час відпочити. Якщо любиш – відпусти.

    До секти «73%» я запитань не маю, оскільки дуже швидко вона розсипеться на 3 по 25. А от із ядром «найпатріотичніших 25%» ще буде не одна розмова.

    Благаю, не ліпіть українського Путіна. Не створюйте аплодисментного Порошенка, що купається в народній любові. Не давайте йому підстав кайфувати від цьомочок-бомочок. Бо там нема де проби ставити.

    Ці 25% мали би прийти на Банкову не дякувати, а просити відповісти за злочини, схеми, збагачення. В останній місяць 25% побачили свого омріяного керманича – і миттю забули попередні 5 років, зітканих із насірових-гонтарєвих-кононенків-гладковських-домашніх луценків.

    Слово «Дякую» має бути прощанням, а не авансом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Остав сказав конкретно:

    - Відтепер кожен, хто розпинається за повернення паспортизованого Донбасу - той агент путіна.


    Ostap Drozdov
    8 хв. ·
    Паспортизація деенеровсько-леенеровських собратьєв – це дуже добре. Може, когось ця думка образить, проте я вважаю, що за 5 безвихідних останніх років паспортизація сєпарської вати – це перший крок і, можливо, найбільш переломний крок у напрямку кінця.

    Щиро сподіваюся, що не лише москвороті бабульки й дідульки, а й їхні ватні внучата, що під звуки совєтських вальсів пішли до наварасійських шкіл, так само хутко побіжать за російським паспортом - і нарешті Україна отримає вагому підставу всіх мешканців «ДНР-ЛНР» вивести поза правове поле.

    Я з нетерпінням очікую того дня, коли мої співвітчизники впритул побачать мільйонну (а може, й більшу) гвардію рускіх граждан у себе під носом за лінією розмежування.

    Я вірю в те, що вся та безпринципна (у кращому випадку) й українофобна (у своїй більшості) братія наших колишніх співгромадян оберуть Росію як свій геополітичний центр – і так само вірю в те, що українці нарешті збагнуть, що це і є той бажаний кінець.

    Немає сенсу воювати і кров проливати за паспортизоване триколірне населення Данєцка-Луганска. Повертати їх у лоно України – це вже буде не тільки махровий мазохізм, а й верховне глупство.

    Подвійні пенсії, подвійні бюджетні виплати – все, стоп, до побачення. Хочу чимскоріш побачити неспростовні докази того, що населення окупованих територій є не лише пропащим, але й ворожо-небезпечним для модерної України.

    Тому я не зовсім розумію рейваху, який зчинився довкола паспортизації даунбасьців. Тіштеся, шановні! Нарешті зникає двознаність. Нарешті увиразнився план ворога. Нарешті ми маємо чудову нагоду розмежувати питання територій і питання населення. Відтепер: якщо навіть і варто боротися - то лише за територію. Але без паспортизованої пятої колони. Без населення «ДНР-ЛНР». Депортація, автоматичне позбавлення громадянства та всіх вихідних громадянських прав, заборона на проживання, закон про колаборацію – і чемодан, вокзал, якутія.

    Я би радив нарешті зістрибнути з голки мазохізму і припинити вірити в казочку про «ми з ними - браття й сестри». Усе, досить. З моменту видачі першого російського паспорта ця казочка померла. Тамтешнє населення, неспроможне на будь-який, бодай якийсь рух опору, нам не потрібне апріорі. Тому що абіжений рускій гражданін – це законна підстава для Кремля діяти в цілях захисту свого соплєменніка. Звідси й чітка позиція: боронь Боже коли-небудь у тіло України вернути абіжених рускїх граждан з окупованих територій. Хай котяться під три чорти і три кольори (якщо їм там ментально комфортніше). А нам – своє робить.

    Це, можливо, комусь неприємно визнати, чи навіть боляче – але це принаймні прояснює багато що. Імовірна реінтеграція паспортизованого населення – це троянський кінь, це план путіна. Відтепер усе різко міняється. Відтепер кожен, хто розпинається за повернення паспортизованого Донбасу - той агент путіна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дроздов неперевершений!
    Так ці паспорти ще не мають прописки, бо ЛДНР - це не Росія. Тому володарі нових РФ паспортів не будуть мати російської пенсії. А от на українську будуть претендувати, і звісно, не признаються, що мають тепер російський.
    Кажуть, український можуть не здавати. Добре б було, якщо б втрачали українську пенсію при отриманні російського паспорту. Далі - тільки в Сибір на ПМЖ.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov
    43 хв. ·

    21 35 Прямим текстом прямий ефір

    Зеленський ще не інавгурований, але вже оголошений як переможець виборів - отже, зараз починається найцікавіше. Зараз усе якраз тільки й починається. Поки у декого майскіє – у команді Зеленського пухне голова. Толку з того, що 73% - якщо парламент його миттю прихлопне, як мильну бульбашку. Без нового парламенту новий преЗЕдент буде англійською королевою. Якщо не буде розпуску парламенту – то Зеленському, чесно кажучи, краще не вступати на посаду президента, бо до глибокої осені всі без винятку кроки Олександровича будуть начисто заблоковані. Ось про це ми й хочемо нині поговорити. Якими намічаються стосунки старого парламенту і нового президента. Хто кому скрутить вязи. Чи не отримаємо ми владу колективного органу (парламент), де в наступні півроку в нас що буде президент, що не буде – результат той же нульовий.


    Ігор Лапін (Игорь Александрович Лапин) Igor Popov Ірина Верещук Тарас Стецьків
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зеленський vs парламент: Хто кому скрутить шию? | політична програма "Прямим текстом" від 02.05.2019

    - Новообраний президент і парламент. Якими будуть ці стосунки?
    - Хто кому скрутить шию?
    - Хто кого зв'яже по руках?
    - Чи дадуть Зеленському розпустити Раду
    - чи все-таки старий парламент надовго заблокує новообраного президента?

    Гості:
    - Ігор Лапін - народний депутат
    - Ігор Попов - народний депутат
    - Тарас Стецьків - політик
    - Ірина Верещук - директор Центру Балто-Чорноморських досліджень


    View: https://youtu.be/GEIulzV9Aqg
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov
    1 год ·
    Надзвичайно компетентно, реалістично і вичерпно - про паспортизацію мешканців Донбасу, потенційне знелюднення цього регіону, подвійні пенсії для бабусь-дідусь та нову реальність, яка настане з моменту видачі рос.паспортів.
    Денис Казанский


    View: https://youtu.be/Kt-YwCmUoGY
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    IA ЗІК
    22 год ·
    Прямим текстом з Остапом Дроздовим (Ostap Drozdov)
    Язык, Дєнь Побєди, майскіє празднічкі: Чи реваншує вата за Зеленського?

    ▪ Коли помре останній ватник в Україні?
    ▪ Скільки ЩЕ часу має пройти, аби носії радянської ідентичності канули в лету?
    ▪ Чи не станеться так, що із перемогою Зеленського на авансцену вийдуть якраз ті, кому всьо равно на каком язике, для кого "дєнь побєди порохом пропах" і для кого ще досі актуальні "майскіє празднічкі"?
    ▪ Чому для нас досі мало 28 років, аби покінчити з радянською окупаційною добою?




    View: https://www.facebook.com/zik.ua/videos/325481548119313/
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov
    6 год ·
    Як і Віталій Купрій, я теж вважаю, що найбільшим бенефіціаром від перемоги Зе є Аваков. Саме він буде регентом у найближчий час, поки дітьо росте. Віталій Купрій - вдячний гість, бо полюбляє відверто наговорити всякого кулуарного


    View: https://youtu.be/uDk_hYg0cnE
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анонс програми Прямим текстом за 16.05.19

    Прямим текстом:
    - Палки в колеса Чим зумовлене зволікання з інавґурацією Зеленського?
    - Чи не скидається це на узурпацію влади стороною, що програла?
    - Наскільки коректним є шквал нових кадрових призначень з боку президента, який після виборів уже не може діяти від імені народу?


    View: https://youtu.be/avtagP5I6lQ

     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov з Igor Astapenko.
    22 год ·
    21 травня, вівторок
    ЛЬВІВ
    18-30
    бібліотека на Ринку
    Подвійна львівська авантУра (Дроздов&Астапенко)

    Задумали ми з Igor Astapenko удвох влаштувати авантуру. Я, починаючи з початку року, припинив робити творчі зустрічі, бо потребую паузи після насичених двох років поїздок і презентацій. І тепер хіба точково десь винурюю. А тут випала чудова нагода Ігора Астапенка привітати з його романом Чаполоч і провести гарний вечір в гостях у ТаняПилипець. Запрошуєм!

    [​IMG]
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дуже багато букв.
    Але я прочитав все уважно, і то кілька разів.
    Щось в тому є... Особливо файний останній абзац.



    Ostap Drozdov

    31 хв. ·
    Я розцінюю Зеленського суто як функцію. Всі симпатії та антипатії, які буремно відчувають українці до цієї особи, я пропоную відсунути вбік і лишити на поверхні голу функцію. Починаючи віднині, перед нами – гола функція «Президент України В.О.Зеленський».
    Для мене президент Зеленський – це кабель.
    Надпровідник, через який повинен пройти струм від протестного суспільства до зашкарублого політикуму.
    Функцію Зеленського я б назвав так: делегітимізатор.
    Він увійде в історію лише тоді, коли делегітимізує, а ще краще – обнулить усю ту гноївку, яку ми називаємо політичною системою «бувалих і незамінних». Цей зелений кабель потрібен лише для того, аби перетворитися в бікфордів шнур для злоякісної системи.
    Я скептик. Бо система ще ні разу не програвала.
    І тому я таким чином формулюю місію Зеленського. Він не може змінити систему. Але він може її дискредитувати остаточно. Чи поламати. Чи ліквідувати.

    На порядок денний повинні вийти всі антисистемні тези. Скасування недоторканості і відкриті списки – це вже прозвучало на інавгурації, але цього замало.
    Ось що мусить іти услід:
    - заборона політичної реклами
    - зниження прохідного бар’єру
    Далі:
    - перепис населення
    - реєстр виборців

    У подальшій перспективі (кінцева мета):
    - ліквідація посади президента
    - канцлер – глава держави
    - двопалатний парламент
    - виборність губернаторів (верхня палата)

    Можна по кожній галузі (від економіки до культури) розписати талмуди невідкладних реформ - але все це впирається в одне-єдине запитання: чи взагалі є сенс говорити про шпалери на стінах, якщо фундамент цього перекособоченого дурдому - відверто патогенний і хибний?

    Не можеш бути сильним президентом у порочній системі – ліквідуй цю приманку для різного роду нечисті.
    Не можеш подолати болотний парламент - створи його заново і засадничо іншим.
    Бавитися в покращення монстра, в косметичну підрихтовку старої потвори – це гибле діло. Я би місією Зеленського вбачав повне перезаснування політичної системи на повністю інших началах.
    Якби я знав, що це є неможливим у силу живучості «досвідчених упирів», я б робив це через референдум з максимальною нагонкою людської ненависті до кожного, хто ратицями тримається за стару систему.
    А те, чого інституційно не може робити слабенький президентик – має робити його хвальона фан-зона з числа 73%. Шановні зеленофіли, будьте ласкаві свої дупи підняти з диванів. Система льогко з'їсть вашого Вовочку, тому ви повинні не селфі з ним робити біля Маріїнки, а з завтрашнього дня вимагати тотального перезаснування системи. А ще голосніше цього повинні вимагати яксамраз ті, хто в шоці від обрання Зеленського. Якщо він уже там - то сам раз використати зелений кабель для свого струму.

    Особисто для мене Зе – неприйнятний президент. Проте я хотів би побачити в ньому вискочку, який вимкне рубильник, знеструмить усі політичні звички-традиції і задасть повністю новий порядок денний. Цю державу рятувати фасадним ремонтиком нема сенсу. Якщо інородне тіло вже потрапило туди, то хай виб’є з ладу всі системні налаштування, а не забавлятися в Голобородька.з пішими прогулянками. Якщо ти вже там - то ламай, курва мать, нещадно ламай.

    Поки що я бачу таку собі кволеньку заявочку, в якій більше популістичної жаги сподобатися, аніж реальної волі стати справжнім антисистемщиком. Справжній антисистемний кабель повинен знайти в собі мужність підвести струм до електричного стільця. Інакше все це - дєтскій лєпєт.

    Нагадую: система ще ні разу не програвала саме тому, що всі завжди грали по її правилах. Зараз настав час Ікс запроваджувати повністю інші правила. Все інше мене мало цікавить.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, зараз на ЗІКу почалася бесіда: Дроздов і Надька Савченко /тота, що особисто готувала теракт на державному рівні (так казав Луценко) /
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Шкода, що вона його не здійснила.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov
    5 год ·
    Взагалі-то я хотів дещо по-іншому представити це інтерв'ю. Але дивлячись на те, якою худобною є ця верховна рада, як вона ратицями тримається за старий закон про вибори, як вона консервує кононенків-юль-бойків-ляшків-яценюків - представлю дуже просто.
    Слово має людина, яка так і не розстріляла парламент ))) Надія Савченко

    Савченко – про Медведчука, Зеленського та свій шлях від «Осанна!» до «Розіпни!» | DROZDOV


    View: https://youtu.be/-15rc6ovC9Y
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Остап файно каже

    Ostap Drozdov

    7 год ·
    Кілька років тому я був у Латвії на зустрічі з їхнім віце-прем’єром, який заводив Латвію в НАТО. Я його спитав: «А що ви робили зі своїм ватним населенням, якого у вас під 30% назбирається? Проводили бесіди? Переконували? Запитували їхню думку? Заспокоювали?». Їхній віце-прем’єр зробив круглі очі й запитав: «А навіщо? Навіщо було взагалі когось питати? Ми – легітимна державна влада, і ми прийняли політичне рішення. Все».

    Цю коротку історію я переповідаю адресно для Андрія Богдана, від якого я почув інформацію про ймовірний референдум на випадок якихось домовленостей із Росією. Ви – легітимна державна влада, тому прошу самостійно і під свою відповідальність прийняти рішення стосовно того, чи є Росія для вас ворогом та агресором. Ніяких референдумів – лише державні рішення. Те, чим є для нас Росія, щодня ви можете довідатися на передовій – там щодня триває цей референдум.

    А те, на які компроміси ви як державна влада готові йти з Росією заради миру, будьте ласкаві вирішувати під свою політичну відповідальність. Майте мужність не ховатися за красивими темами про народовладдя – а майте мужність прийняти тверде політичне рішення стосовно того, як припиняти війну. Вашого Зеленського обирали не для того, щоб він запитував – а щоб він узяв і припинив. Маєте бачення, маєте мандат довіри – вперед. Без принизливих для українського суспільства референдумів. Адже, смію запевнити, мільйони українців вважатимуть скотством вищої марки сам факт ставити на обговорення питання, ким для нас є Росія. Є питання, які є однозначними в країні щоденної війни.

    Латвія провела декілька референдумів. Про рос.мову, про натуралізацію громадян, про вступ в ЄС, про розпуск сейму. Але в питанні безпеки діяла ВИНЯТКОВО політична воля. Так і в нас має бути. Я вітаю ідею референдумів, аби на них остаточно поховати всі наші двозначні бздури на кшталт русского язика, декомунізації, євроінтеграції тощо (цифри показують, що всі ці питання проукраїнська частина виграє).

    АЛЕ референдумів не може бути в безпековому питанні. У ньому повинна діяти лише політична воля. Тому що Україна – воююча країна. Якщо головнокомандувач вагається щодо свого ворога – хай це заявить особисто і побачить, що з ним буде. Дуже хочу на це подивитися.

    Що робити з Росією - це основне питання, де повинен проявитися новообраний президент. Без підказок знизу. Сам. Чітко й розбірливо. Від того й будемо танцювати. А то придумали собі хитрожопство. Керуйте, шановні. Проявляйте свої позиції. Ваш зоряний час. Вперед на міни.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Остапа вважаю найрозумнішим журналістом нашого часу.
    Він для мене як діамант серед інших. От таку б людину в найближче коло нового президента! Така мудра людина.
    Но, звісно, є і те, з чим я би особисто посперечалась - це ось з цим:
    ▪ Чи не станеться так, що із перемогою Зеленського на авансцену вийдуть якраз ті, кому всьо равно на каком язике, для кого "дєнь побєди порохом пропах" і для кого ще досі актуальні "майскіє празднічкі"?

    Це дрібниці, якими можна поступитися, бо сходить на "нєт" покоління, яке прожило життя з цими "празничками".Хоча які це празнички?
    Вони ці "празнички" використовували в основному на похід до Меморіалу та на закопування бульби на дачі. Вони проходять швидко. І відміняти їх не треба.
    І до невідомого солдату хтось же повинен принести квіти та прибрати могилку. Це так, по-людські?
    Я перечитала багато книжок про війну, а як виріс син - не можу дивитись фільми про війну - по тим же книжкам, що читала. Наприклад, "Батальйони просять вогню". Я не можу цього бачити, фізично...ніхто не рахував ці втрати, ніхто їх не жалів - цих молодих хлопців, що не бачили життя - таких як мій хлопчик.
    Не можна це забувати. Пісні українські, російські, хай російські фільми, але треба цей день кожного року пройти, покласти квіти...Хтось піде покладе квіти нашим героям, що поклали голови останні за 5 років.
    Хай хто як хоче так і поминає.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ціхо-ціхо, не спішіть з осанною ;)

    Бо на Остапчика десь в мене є і інша папочка зі шнурочками ;)
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та ви шо?
     
а де твій аватар? :)