Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не смішіть мої підкови.
    Вже навіть до декого з західної частини України дійшло, шо це за цяця.
    Нещодавно бачив пост однієї дівчини з Хмельницького, яка порівняла його з їхнім мером. І пост був у такому дусі (максимально близько до тексту): "Як вже задовбав ваш Семеніхін своїм піаром. Наш мер теж член ВО "Свобода", але його не видно і не чутно. Людина мовчки працює і не піарить себе ніде"
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ще раз сволотівців вигнали з влади...
    Націоналізм не пройде.
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    З нього такий націоналіст, як з мене космонавт. Звичайнісеньке лайно-пристосуванець. При всьому тому ще й хворе на голову.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прощай, немитая Росія. Договір про так звану дружбу ми припинили.
    Питання: і що далі.
    Одна справа - паперове розлучення, але чи потягне воно за собою реальний розрив? Розірвати торгівельні зв’язки з агресором? Ввести візовий режим? Що має зробити влада, аби довести, що розрив із Росією - це не передвиборчий трюк, а цілеспрямований процес у декілька ходів?

    Гості у програмі "Прямим текстом" з Остапом Дроздовим:
    - Володимир Огризко - екс-міністр закордонних справ
    - Олександр Левченко - радник міністра з питань тимчасово окупованих територій
    - Ігор Гузь - народний депутат
    - Тарас Костанчук - керівник ГО "Військово-патріотичне об'єднання учасників АТО «Справедливість»


    View: https://youtu.be/qP9WCicaiGE

     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ostap Drozdov

    Вчора о 17:51 ·
    Неканонічна секта самозванців, що сама себе успішно ізолювала кілька днів тому від православного світу, написала офіційну скаргу на мене. Розцінюю це як визнання. І хочу пояснити батюшкам-відступникам, що:
    - я дійсно вважаю, що «Московський патріархат» – це злочинна організація, яку давно треба було видворити з України
    - я дійсно маю сумнів, «яке відношення ця організація має до України, коли вона ігнорує фактор української державності, української ідентичності, української мови і не розцінює українство як самодостатнє, а лише як братнє»...

    Це я назвав ті цитати, які так сильно обурили прислужників путіна-кірілла. Звісно, нічого спростовувати я не буду. Канал теж стоїть на цій позиції, і ми хочемо навіть подякувати гундяєвській секті за спонукання регулярно висвітлювати їхню антиукраїнську діяльність. Від себе особисто я скажу, що це є радше честю отримувати «анафему» від цієї структурки. Цікаво, чи упц-мп буде подавати в суд на мільйони українських громадян, які так само публічно виступають проти руских попів? Це був би суд століття, не гірший від Нюрнберга.

    Нешановні неканонічні не-брати, звертаюся до вас із повідомленням: нарешті ви втрачаєте Україну, і цього вже нічим не змінити. Ви могли демонстративно відмовлятися ховати українських солдат. Ви могли демонстративно сіяти рускій мір через книжечки і брошурки з привласненою історією. Ви могли ігнорувати українську мову. Ви могли освячувати деенерівські зенітні установки й надихати ополченців на святую вайну. Вас занадто довго терпіли й толерували. Вам занадто довго давали можливість бути провідником російського шовінізму й імперської манії. Нехай із фатальним запізненням, але все стає на свої місця. Поступово, поволі звикайте до того, що ви – філія самоізольованої схизматичної церкви з центром у Кремлі. Ви – іноземне представництво церковці, яка обслуговує інтереси окупанта. І чим більше людей скажуть вам це прямо в очі, тим швидше ви збагнете, що неможливо прийти до Бога через владіміра владіміровіча.

    І будьте ласкаві, змініть шапку на ваших офіційних документах. Ніяка ви не українська православна церква. Ні по формі, ні по змісту. Відповідь напишем у термін до 14 календарних днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для мене Остап Дроздов в журналітиці - це мясорубка. От що туди запхаєш, в мясорубку, те вона буде молоти.
    Стареньке, але повчальне:

    [​IMG]
    Сергій Грудень
    юля не мій герой, навіть навпаки.
    Але дроздов з його "ринковою журналістикою" буде гавкати, на кого скажуть в певний історичний момент.
    А ще можна знайти в інтернеті від дроздова в 2007 році таке:
    "Я – українець, який не любить Україну. Вважаю своїм незаперечним здобутком те, що не є патріотом України. Любити свою державу і мліти від трубного мотиву національного гімна (наголос – на перший склад) – це не моє. "
    [​IMG]
     
  7. iso

    iso Well-Known Member

    Нічого нового. У франка в 1897 р можна знайти таке
    "Ти, брате, любиш Русь,
    Я ж не люблю, сарака!
    Ти, брате, патріот,
    А я собі собака."
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Остап Дроздов з Миколаєва мені чимось нагадує Ольгу Фреймут з Нового Роздолу.
    Земляки.

    Хтось колись комусь сказав "Что в имени тебе моём? Ты по делам смотри"
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Безпардонний Дроздов


    Ostap Drozdov
    Вчора о 18:24 ·
    Я обіцяв собі уникати того надриву, який мене переповнює останнім часом. Але не зміг. У цьому інтервю я багато що кажу вперше публічно і саме в такому тоні. Внутрішньо відчуваю, що після цього ефіру маю на декілька днів абстрагуватися і зникнути з радарів своєї дорогої токсичної країни.

    View: https://www.facebook.com/syla.news/videos/2374825292750367/
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нарешті уважніше переглянув інтерв"ю
    Як завжди - на грані фолу. Але це Дроздов.


    Під час інтерв"ю ведуча запитала Остапа /не дослівно/

    - В чому причина такого краху Порошенка?
    - Всі, хто знають трохи ближче Порошенка кажуть одне: "Захланний"
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    - В чому причина такого краху Порошенка?
    - Всі, хто знають трохи ближче Порошенка кажуть одне: "Захланний"


    [​IMG][​IMG]
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Переведіть мені слово "захланний")навіть близько не уявляю.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Жадний до неможливого. Гірше не буває
    Зневажливе слово
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    “У випадку з По: цвіт нації голосує за цвіль нації. У випадку з Зе: майбутнє нації голосує за малоросійство” – Остап Дроздов

    “Парадоксальні, одначе, вибори. У випадку з По: цвіт нації голосує за цвіль нації. У випадку з Зе: майбутнє нації голосує за малоросійство.

    У випадку з По: зашугані виборці волають про неприпустимість змін у країні, яка того нагально потребує. У випадку з Зе: одержимі змінами виборці готові навіть державність поставити на кон, лиш би не лишалося так, як є.

    У випадку з По: виборці готові пробачити все, навіть те, за що стріляти мало. У випадку з Зе: виборці впритул не бачать порожнього місця.

    У випадку з По: коли тебе припекло по повній, то, ясна річ, можна і на телебачення без запрошення припертись, і роздавати інтервю навіть районним радіам. А от коли ти був на вершині, то за 5 років – 3 прес-конференції й інтервю лише обраним ЗМІ з числа ахметовських і кононенківських. Коли тебе припекло, то можна й закон про імпічмент пообіцяти, і ліквідацію ОДА. А де раніше був ці 5 років?
    У випадку з Зе: заради хайпу чимскоріше вловити всі виклики сучасності – скасування недоторканності, імпічмент, відкриті списки, податкова амністія, втома від війни. Слова та й голос, більш нічого. Йому би розмальовки розмальовувати.

    Я інше хочу сказати. Не існує такого поняття, як пропалий голос. Перемагає той, хто набере більше голосів. І все. Від того, що ти не підтримаєш жодного – комусь із цих двох ні прибавиться, ні відніметься. Кожен із них набирає лише свої голоси. Хто проти обох – той не допомагає і не шкодить нікому. Бо рахуються лише голоси за, а не проти. Позиція “проти обох” – це світоглядна позиція, а не електоральна. Ті, хто не підтримують жодного, мають право збоку оцінити, хто з двох несприйнятних істот набере більше.

    Я це до того, що і фанати Зе, і фанати По повинні відмахатися від тих людей, які не підтримують жодного. Поміряйтеся силами між собою і агітуйте невизначених. А тих, хто принципово проти обох, маєте лишити в спокої й намотати собі на вус: ці люди мають право не йти на компроміс із собою. Вони мають право не вестися (вкотре) на ганебну технологію меншого зла. Бо коли мародер раптом перетворився в покірну овечку, а клоун раптом прокинув у собі державника – о ні, шановні, це не гоже. Це огидно. Це ні в які ворота. Оберіть, шановні співвітчизники, кого вам хочеться – це ваше невід’ємне право. А наше (тих, хто проти обох) – бути голосом ПРОТИ навіть тоді, коли решті вуха поЗАкладало.

    Повторюю: неучасть у голосуванні чи псування бюлетеня НЕ РОБИТЬ когось із двох переможцем. Роблять ваші голоси ЗА. Це – ВАША відповідальність, відповідальність голосувальників ЗА. Хто має свого кандидата (не важливо, чи вимушеного, чи стовідсоткового) – той прошу дуже на вибори. Хто не має – той не лукавить. І, повірте, це – найважче.

    Другий тур – це вихід на арену тих, хто за. Бажаю успіху.”
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Може комусь цікаво
    Я не дивився, і не буду



    - Між чим і чим доведеться обирати в другому турі?
    - Чи є загроза втрати державності?
    - Та чи має парламент запобіжники для небажаного президента?

    Андрій Парубій, голова Верховної Ради України, у програмі DROZDOV


    View: https://youtu.be/sqbN3aBNFLY

     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Всі, то хто?
    Ті, котрим Порошенко зробив безвіз? Ті, котрим Порошенко добився Томосу? Тим, котрі отримали асоціяцію Євросоюзу?


    А я знаю чому Порошенка так дехто називає. Бо не дав їм нажитися. До влади дорвався, а нажитися не дав. Насірова не захищав, Свинарчуків не захищав... захланний.

    Ну нічого. Цих людей можна тепер добре полікувати зеленкою. Корисно і навіть дуже. А тут питання просте: або Зеленка дає красти, або його зїдять, як Пороха.

    Бальцеровича, який у Польщі зробив реформи, хвалять, але й клянуть, хто відпав від корита.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, а нашо ви берете і заднім числом злоститеся? о_О

    Бережіть себе.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    То вам так здається. Шо мені злоститися?
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну то я сі перехрещу. Потім. Перед сном.
    Нє то нє, але все одно бережіть себе.
     
а де твій аватар? :)