Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. Securiate

    Securiate Member

    Пропоную створити гілку по цьому псевдожурналісту Остапу Дроздову.
    Дістав вже просто! Сидить і самим нахабним чином перекручує факти. Його робота це один випендрьож.

    Давайте по пунктам.

    1) Ось він нещодавно в одній передачі нив, що у Львівській області найбільша кількість церков, всі ходять до храмів, але в реалі всім начхати на Бога і що Львівська область займає перше місце по корумпованості.

    - Я весь день пролазив по інету і не знайшов ніде такого, щоб говорило, що наша область перша, навпаки ми останні по корумпованості. А перші місця це Київська, Донецька, Дніпропетровська, Кримська. По рівню злочинності наша область теж нижче за інших.


    2) В останній передачі він говорить, що козаки були загарбниками..хотіли наш Львів захопити під проводом Б. Хмельницького.

    - Козаки були не загарбниками, а визволителями. Загарбниками були якраз польска шляхта і магнати, які захопили нашу землю і наше місто.
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Не самореклама?
    Не?
    Лично я и знать не знал про этого Остапа.
    А вот сейчас несколько статеек даже прочитал:

    Для нельвовян Львов является Львовом прежде всего благодаря архитектуре, созданной иностранцами очень давно. Возможно, это и объясняет нынешнюю разорванность между Львовом и львовянами. Львовяне - достаточно случайные люди в этом городе, и это то, с чего и нужно начинать...

    http://dev.politua.su/humanitarian/362.html
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дивлюсь щочетвер(г)а...
    Він не дістав... Він працює на переламі, підштовхує співрозмовників один на одного на межі ідей... Заставляє гостей говорити про неприємні питання. Я не є фаном Дроздова, але дивлюсь його передачі через те, що там наших, львівських елітчиків показують...
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Пригадую, як одного разу він брав інтерв"ю в Лариси Івшиної (головний редактор газети "День"). І ця пані делікатно зробила йому зауваження: він, говорячи про Україну, постійно казав "ця країна". А вона поправила "наша країна".
    Мені здається, у цій фразі "ця країна" весь Дроздов.
    ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Securiate

    Securiate Member

    Та прям такі підштовхує..дивився його передачку з прокурором області..як він там перед ним плазував , тошно дивитись було!
    Саме паскудне що в своїх розмовах він використуває відверту брехню..а дехто дивиться і приймає за правду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви хотіли сказати весь Йущенко? :)))

    ---------- Додано в 14:39 ---------- Попередній допис був написаний в 14:38 ----------

    Я його не слухаю, він журналюга... Тобто відробляє гроші... Чиї - несуттєво.
    Я слухаю його гостей. Отут є над чим поржати :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Securiate

    Securiate Member

    Ага, почитав..ну як завжди травля всього і вся..Селянин для нього це як скотина, а ось горожанін то огого.
    Насправді селянин може бути більш духовним, більш принциповим ніж розпущений мешканець міста. Вся україньская нація в більшості своєї складалась із селянства, відттіля йде наше коріння і життева сила. А хто воював в УПА? Це були переважно селяни..прості люди, але вірні в любові до України, які пішли проти всіх армій.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Спасибо за новое лицо! :)
    Хлестко пишет....
    :good:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Securiate

    Securiate Member

    Я не говорю що він погано пише, проблема в тому що він бреше.

    Про які 5% відсотків говорить він? Це він напевно має на увазі рейтинг Свободи? Пару років назад він був менше 2 %, зараз вже до 7-ми.

    Люди з Донбасу вже починають розуміти що їх тримають за бидло, що ніколи вони жити добре не стануть з Януковічем і його камарілєю.
    В країні зараз немає іншої алтернативи щоб вигнати бандитів із влади. Лібералізм і демократія це дуже гарно, але Україна зіштовхнулась з такою безбашеною силою, що викинути їх може тільки так ж сама сила.

    ---------- Додано в 15:18 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

    Все більше переконуюсь, що пан Дроздов стоїть на антиукраїнських позиціях..і як видно він подобається таким же самим як і він українофобам, наприклад пану Дальневосточнику..
     
    Останнє редагування: 25 січ 2011
  10. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Можно мне, как "українофобу" узнать - а что Вы понимаете под его "антиукраинской позицией"? В конце не написал "слава героям"? ;)

     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це правда.
     
  12. Securiate

    Securiate Member

    Код:
    
    
    "c чего и нужно начинать.."

    а тоді чим закінчувати? Віддати Львів полякам, Буковину румунам, Закарпаття угорцям, Крим туркам, степи Приазов`я сарматам? Які ще є пропозиції?

    Я так розумію, що якщо починається така розмова,то повинна бути якась мета у цієї розмові.. якщо сказано А, то давайте вже і Б.

    ---------- Додано в 15:54 ---------- Попередній допис був написаний в 15:50 ----------

    Ми просто унікальна нація..цікаво було б побачити німецький форум де б німці схвально відносились до передачі Східної Прусії Росії, а наприклад чехи б нили що взагалі то краще Сілезію віддати німцям, а японці б гули, що як гарно, що в нас Куріли відібрали))
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не в тому справа, і навіть не в одному Львові. А в тому що раз нам дісталася ця земля, то ми її маємо зробити НА-ШО-Ю. Поляки, австрійці і росіяни набудували нам красивих будинків, а ми що зробили після цього? "Криївку"? Чим наші онуки мають пишатися? Тими самими польськими і австрійськими будинками?
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

     
  15. Securiate

    Securiate Member

    Ну то й робимо- поїдь в Київ подивись як там будується)) Взагалі цікаво що ти хочеш щоб за 20 років збудувалось? Львів будувався не за 20 років, а століттями.
    Криївка до речі одна із складових туристичної привабливості міста..не бачу в ній нічого поганого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Я слабо знаю і чув про цього Дроздова...Мені то до лямпи.Прочитав дещо від нього...і маю -то глибоко в ду...нє,в носі!
    Шо то може "сєльский поп" в ...сексі-сі розбирати-сі,шо нє?
    :preved:
    Раджу Вам тим всим не перейматися,а...знати,пам'ятати і тішитися ,що ми львівяки-галiцияки...Хіба то так важливо що хтось конкретно зі Львова,чи народився у Львові...Йой-йой-йой...Копніть того в задницю,хто буде таке стверджувати вперто...Я дозволяю!:)))
    Бо рахую же львівяни,то є всі Ті,хто якимсь чином звязаний зі столицею Галичини - Львовом.Мій вчитель в школі був народжений в Лємбергу,а рахував себе Львівянином.Інший мій викладач,професор по Львівській консерваторії,був поляком зі Стрия,з чисто українським прізвищем...а рахував себе львівянином.І я себе таким рахую,і маю того Дроздова де?Ото-то...
    Беріть приклад з любого,хто любить Це Чудне Європейське Місто і наслідуйте Їх Любов!
    І буде Вам щастя!
    Подивіться,як ті,хто поза Львовом тішаться Тим,що Вони Львівяки!І радійте разом з ними...а не з якимись "підситатєлями" під нашу Любов до Нашого Львова,а чи-то Лємберга.Він най калатає...Не беріть-си то до голови!

    http://www.youtube.com/watch?v=VMFxujOprLE
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я живу в Києві. Не хера тут немає крім Лаври, поїдь подивися. Шо Російська Імперія набудувала - тим і тішимося.

    Ну... Комуністи за 5 років збудували ДніпроГЕС, французи за 2 роки Ейфелеву вежу, американці за рік Емпайр-Стейт-Білдінг (найвища споруда в Нью-Йорку).
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    ...І розвалили 2-ві вежі Trade centr.:)))
    А ми зберегли свою галицьку ідентичність з українською і польською мовами...і не дали розвалити те що будувалось якісно за бабці Австрії! Німецька мова,якою розмовляв Адольф Гітлер і російська Йосифа Сталіна не прижились...І це природньо!...Бо Ми Такі!...I не любимо окупантів i "дроздових" в овечих шкірах! :preved:

    [​IMG]

    http://www.youtube.com/watch?v=trBPRvtXlv0

    ---------- Додано в 22:00 ---------- Попередній допис був написаний в 21:34 ----------

    І є у Львові,як Дань двом великим народам Галичини,в виді пам'ятників Адаму Міцкевичу і Тарасу Шевченкові...та немає більше пам'ятника Сталіну...як і немає в Нью Йорку Трейд Центру!

    [​IMG]

    [​IMG]

    I що поробиш...дрозди прилітають!
    Але дрозди,то таке-е-е...вони прилітають і відлітають!

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 січ 2011
    • Подобається Подобається x 4
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Головне що ви в це вірите, значить ви щаслива людина. А я нажаль не вірю що все так чудово і мені здається що освічена Європа теж не сильно в курсі нашої надзвичайної ідентичності.

    До речі, ніколи не розумів чому посеред Львова стоїть пам'ятник Шевченку. І не тільки посеред Львова, а в майже всіх містах і містечках Галичини. Шевченко ніколи не був на Галичині і не писав про неї.
    І взагалі пам'ятник як такий - плід наших недолугих "скульпторів". Він серед навколішньої архітектури в абсолютному дисонансі через свою округлу фалічну форму. В нас немає ні архітекторів, ні скульпторів. Старі спилися давно, нових не виростили. Ще один "скульптор" прикрутив торсу Леніна голову Бандери і теж втулив на монумент.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    :))):preved::scratch_one-s_head:
    Це Ви так думаєте !!!
    Думаєте і вірите...В що?
    Блажен хто вірyє! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)