Останній москаль

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Hase, 23 кві 2015.

  1. Hase

    Hase зайчик

    Хотілось би дізнатися враження від серіалу. На одному прикарпацькому сайті дуже критично пишуть про серію. Особливо наголошують, що мова не відповідає дійсності, плюс стільки русизмів, скільки вживається у серіалі, то взагалі жах, примітивно і т.д.
    http://firtka.if.ua/?action=show&id=75026
    Я особисто переглянула декілька серій. Смішо, добродушно і піднімає настрій, якщо режисер хотів донести глядачеві саме це, то серія вдалася. Хоча шкода, що особливо Карпат там і не видно, знімали явно не там.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ледве одну серію осилила. Шопопало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :bad: Конюнктурне лайно. Знімали про рузьке деревню, а тут замовлення на гуцульське село - швиденько поміняли в сценарії локацію і знову до роботи. Вся команда на московських серіалах все життя працювала. Ще й з тупими дешевими шаблонами.

    Опускає настрій ця тупа шароварщина, а знімали певно в Пирогові як завжди і актори всі по ходу родом з Донецька.
    Одне слово - 1+1, гламурдос через край і ніякого звязку з реальністю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ріже вухо полтавська говірка "гуцулів". Та й взагалі на гуцулів вони ніхріна не подібні. Словом, москалі зняли собі кіно про гуцулів, так, як вони собі тих гуцулів уявляють. Гумор рівня Петросяна в гірші його роки :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Hase

    Hase зайчик

    Мені важко сказати, ніколи не бачила жодного рус. серiaлу. Тому порівняти складно. Хоча серії робляться для людей, що "попроще", тому на заміну рос. "попсі", прийшла українська. :hi:
    Знімати могли би у Яремчі або Поляниці (от це круте село!) з чудовими краєвидами. Те, що актори з Донецька, не бачу проблему... яке це має значення? Не про Довбуша ж знімають і не філософську ж ідею розгортують. Попри все серiaл амюзантний.
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    По трейлеру було видно що амно зняли,дивитись не буду
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В нас в принципі кіно зараз не може бути якимсь самодостатнім явищем, бо 10 років все працювало в московському культурному полі. В нас мізер знімали, московькі серіальники в нас тільки через дешевизну знімали і наші актори всі поголовно годувалися в Москві, на чолі з Богданом Сильвестровичем. Тому так клацнути пальцями - і маєш тобі, українське кіно, не вийде. Банальне копіювання формату.

    Ще виводить пошлий пост-продакшен.

    Коротше до Параджанова - як до моря рачки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    А я навіть одної не осилила, :pardon: стільки реклами/шуму і таке....
    Взагалі не люблю будь-яких серіалів:)
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та я все чекала колиж почнеться цікаве..:scratch_one-s_head:
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Мені здається - вичерпна оцінка. Не вартує цей серіал ширшого обговорення
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)