Особистий ангел

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем ull9, 9 гру 2011.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А Вам тотого цементовоза мало?
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Та в мене ж був не цементовоз. В мене був
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А я тоді чось так зрозумів, що Вас стукнули менти :scratch_one-s_head:
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ні, менти просто спустили все на гальма. І якби не сторонні люди, які особисто збирали докази, то моя справа ще й досі "розслідувалася" б. Єдине що зробили менти, коли приїхали на місце ДТП, це спитали в мне : "У вас жалоби і прєтензіі єсть?" І отримавши від мене багатоповерховий мат, ушлі восвоясі. ЖОДНОГО СВІДКА не знайшли!!!! І це поряд з залізничним вокзалом о 13-й годині!!! Як потім мені сказала одна жіночка, яка біля мене увесь час бігала, доки мене швидка не забрала у лікарню, ніхто тих свідків навіть і не намагався шукати. Вона була біля мене з першої секунди і до самого кінця - доки мене не забрала швидка. А ця жіночка їхала в тому самому автобусі... Я її потім кілька разів в місті зустрічав, коли вже оклигав і вона мені все розповіла. Все діло шите білими нитками і якщо задатит кілька елементарних питань - воно розсипиться як картковий будинок
    Поліція Конотопа просить відгукнутись свідків аварії, в якій тяжко травмовано велосипедиста | Голос Конотопа
    Зверніть увагу на дату оголошення - 10 жовтня. А ДТП було 25 ВЕРЕСНЯ!!!! До речі, оце фото з місця ДТП робили також не менти. Всі речові докази були зібрані сторонніми особами. Тому виникає просте питання: нахіба нам такі цементовози здалися?

    Мало того, вони (менти) ще нагріли на цьому ділі руки (що мене і вивіло з себе остаточно. і саме через це я готовий особисто закатати рукава і прикласти свою руку до розвішування ментів на стовбах, деревах і будь-яких спорудах).

    P.S. Якби Ваші слова справдилися щодо ментів, то я боюся, що я вже сидів би (можливо) за жорстоке вбивство двох і більше осіб, а весь цементовозівський склад в нашому місті був би вже оновлений. Хоча і без того маю в душі надію, що свого часу я все ж таки прикладу руку і хоча б пару цементовозів особисто завалю...
     
    Останнє редагування: 24 кві 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну, тепер трошки розвиднілося...

    зі
    Ну і шо Ви хочете сказати за ангелів?
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А Ви мабуть все думали й гадали - за що я так ментів "люблю"? )))
    якщо вірити лікарям, то мене витягли саме вони (ангели). Бо з їх слів інших пояснень в них немає. Я не те шо доїхати через добу до Києва, я навіть не повинен був доїхати до нашої лікарні. Але десь щось пішло не так...
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так ото ж )))
    Дуже багато серйозних лікарів є не те що релігійними віруючими фанатами, а просто віруючими людьми.
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Я навіть знаю одного хірурга - попа)))
    Віра-вірою, але якщо немає клепки, то навряд чи віра допоможе зібрати людину по шматках. В моєму випадку вони намагалися якось пояснити це якимись науковими методами. Але знайти науковий підхід не змогли. Бо по всім медичним і науковим показникам я повинен був склеїти ласти. А я ще й якимось дивом зміг залишатися при свідомості і зміг адекватно мислити. Скоріш за все, це й зіграло найбільшу роль - свідомість... Інакше була б торба

    P.S. Єдине, чим лікар спробував пояснити все це з науково-медичної точки зору, це те, що "я ще відносно молодий і в гарній фізичній формі. інакше зарили б"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. shelev

    shelev Well-Known Member

    Раз врятує, вдруге, втретє...
    Деяким везе, тож вони мають янгола-котика, що здатен врятувати навіть 9-ть разів.
    Але якщо не берегтись, та регулярно спокушати долю, рано чи пізно настане останній раз, коли янгол не встиг, був зайнятий, не зміг чи відволікся...
    Не спокушайте долю - життя таке крихке...
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Везе тому хто везе;
    /во, блін, знову афоризм вийшов :rock:/

    А котики ще й штурманами бувають;
    #1993
    Щоб янгол встигав, то потрібно, щоб він весь час був на стрьомі, тіпа щоб був тренированим)
    І, що найголовніше, він повинен бачити, що його намагання і допомога не минає даром.
    Бо якщо не бачиш бажаних результатів своєї праці, то і робити не хочеться, що нє?

    Та й ангел ніколи не скаже "я був зайнятий, не зміг чи відволікся". У його лексиконі таких понять нема апріорі.
    Він може сказати найважливішу причину в світі "не хотів".
    А вже ця найважливіша причина випливає з " Бо якщо не бачиш бажаних результатів своєї праці, то і робити не хочеться, що нє?"

    Не спокушаймо долю - життя таке крихке...

    зі

    Доброго ранку!

    [​IMG][​IMG]
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    і по третьому разу;

    /народ, жарти жартами, але тему тре розкрити, перетрахнути, як казав Бацька, зробити звіт, і закрити /чи, на худий кінець, хоч би прикрити.../.
    Бо хоча вона і вічна, але ж тепер на городі купа роботи,нє?/

    Так от, про службові обов"язки ангела.
    Ангел - це як тотой сержант в противогазі (с) - за всім мусить пильнувати. І він навіть Там піклується за людей.


    Вхід до Раю.
    На брамі – Святий Петро…
    До нього підходить Ангел…

    — Тут до нас атеїсти прийшли. Загинули в результаті кривавого теракту. Якби і невинно убієнні, але ж і атеїсти. Та хоча атеїсти, однак жили вони правильно: не обманювали, не крали, перелюбом жоден з них не займався, хабарі не давали, до свинячого вереску не напивалися, не лихословили, не брехали…

    — Відший їх якось звідси! Нехай забираються геть! Теж мені – невинно убієнні! На місці терактів, особливо кривавих, ніхто випадково не опиняється. На все Воля Божа! Я що, маю тебе ще й цьому вчити? – грізно насупивши брови, запитався Петро в Ангела…

    Ангел розгублено знизав плечима…

    Петро продовжив:
    — Атеїстів нам ще тут бракувало. Тебе як звати?

    — Ангел Фоланд…

    — Так от, Ангеле Фоланд. В нас скоро пройти через Рай буде неможливо – купа народу… А тут ще оті-во, криваві жертви…

    — Святий Петре! – смиренним голосом сказав Ангел. – Вони дружно кажуть, що всі щиро каються і просяться на прийом до Нього. Хочуть Йому особисто все пояснити…

    — На який ще прийом, яке особисто?!.
    Ти хоч уявляєш, скільки нескінченних годин Він працює протягом лише однієї Вічності?!. А ми з тобою будемо Йому якимись атеїстами голову морочити? Він давав їм шанс за земного життя йти правильним шляхом? Вони чули церковні дзвони? Вони бачили церкви на хрестах? Вони чули, як люди колядують, водять гаївки і славлять Бога? Їм хтось забороняв це робити? А якби і забороняв… Каються вони тепер, пояснити щось хочуть…
    Нема що тепер пояснювати! Вистави їх звідси геть!..

    — А як Ви собі уявляєте я це зроблю? Тут же не Пекло, де тобі на кожному кроці хамлять і просто так подалі посилають. Та й каються ці атеїсти щиросердечно…

    — А ти сам бував хоча б раз у Пеклі, Ангеле Фоланд?

    — Не бував, слава Богу…

    — А для чого ж тоді маячню городиш про те, чого ніколи не бачив? – знову насупив брови Святий Петро.

    — Так що ж їм сказати? – ніяк не вгамовувався Ангел…

    Раптом в очах поважного Небесного старця застрибали бісики…
    — А ти скажи їм, що Його немає…
     
    Останнє редагування: 26 кві 2020
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    З окопу визирнув Янгол і завмер. За декілька кроків стояла жіноча постать.

    - Пані, Ви не можете тут стояти. Тут дуже....
    - Спокійно, Світлий. Я тут працюю - перебив Янгола рипучий голос.
    - А, це ти...
    - Звісно я - гордо мовила Смерть. - Де ж мені бути, якщо не на війні? Це ти не за призначення вештаєшся.
    - Але тут всі живі...- зауважив Янгол.
    - Поки що...-мрійливо видихнула Смерть. За декілька хвилин ,,прилетить". Тут буде величезна яма і пошматовані тіла. Видовище для бувалих. Тому, ушивайся до своїх.
    - Я не виконую твої накази.
    - Як знаєш. Доречі, бачу тебе ,,підвищили''. Смерть єхидно усміхнулася, - раніше носив дерев'яну скриню, а тепер дали прозору з розпеченим піском. Ото, мабуть, треба вміти чудити.
    - Це не пісок. Це молитви матерів за синів-солдатів. Молитви дружин, дітей, сестер, усіх небайдужих. Вони такі палкі, що моя дерев'яна скриня не витримувала. Тому мені видали цю, зі спеціального скла.
    - Неймовірно. - саркастично мовила Смерть. - Щоб ти там не носив, Світлий, але, ушивайся. Ти мені тут не потрібний, бо...

    В ту мить Янгол почув свист. До них наближався снаряд. Смерть реготала. Солдати молилися. Янгол витяг руки, щоб зупинити снаряд, і викинув йому на зустріч свою скриню.
    Секунда, друга... і гучний вибух пронизав повітря. Все завмерло. Смерть замовкла і аж трусилась від злості.

    МОЛИТВИ ЗУПИНИЛИ СНАРЯД.
    Він влучив поряд окопу, поламав дерева, залишив жахливу вирву, але нiкого не вбив, навіть не поранив.

    Смерть подалася геть. Янгол полетів до іншого окопу. Молитви блискавкою здійнялися до неба. Солдати вибралися з окопу і з сльозами вдячності дивились вгору, потім писали, дзвонили додому і всі раділи.

    МОЛИТВИ ВРЯТУВАЛИ ЖИТТЯ І НАБЛИЗИЛИ ПЕРЕМОГУ!!!

    (За мотивами свідоцтва з передової)

    Слова жінки переселеннки:
    Приїхавши в захід нашої країни, я розумію чому тут мало бють????
    Бо тут багато моляться !!!!![​IMG][​IMG][​IMG]

    14 квітня о 20:36
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От подумав - чи мій ангелик дуже змучується? :scratch_one-s_head: :)

    Байка:

    Два ангели збираються у відпустку.
    – Ти як? — запитує один.

    — Ох! Втомився! Жах! — відповідає другий. – Не повіриш, вимотався, сил немає! Через кожні півхвилини: від Господа до Землі, від Землі — до Господа, туди-сюди, туди-сюди… А ти як?
    — Та я, чесно кажучи, і відпустки не особливо потребую. І так цілий день на хмарі сиджу, відпочиваю. А ти ким працюєш, якщо не секрет? Що так доводиться мотатися?

    — Листоношею. Ношу Богу послання.

    — Дивись! І я — листоношею! А у Тебе які послання?

    — «Подай, Господи!..» А у тебе?
    — Е-е! А у мене «Дякую Тобі, Господи!»…

    9688838611974067414.jpg
     
  16. Marila

    Marila Member

    Варто тримати в собі таку віру. Вона допомагає дивитись у майбутнє
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Та звичайно що так! Не можу із вами в цьому не погодитись. Просто мене трішки інше бентежить питання - не усі чітко розуміють для себе хто є Бог та як правильно вибудовувати із ним свій духовний зв'язок. Над цим потрібно так само ретельно працювати, адже розвиток духовного та морального світу дуже потрібен кожному з нас!
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)