Особисті переписи. Ділимося!

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем ENNI, 9 лип 2010.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А я на вихідні буду готувати на один конкурс" Огнедышащий вулкан»
    1 курица, 1 кг картофеля, 1 яйцо, 1-2 луковицы, соль, перец, кетчуп, майонез. Картофель отвариваем, делаем пюре. Куриное мясо (сырое) отделяем от костей, вместе с луком пропускаем через мясорубку, добавляем соль и перец. Полученный фарш делим на две части. Одну из них обжариваем, другую - оставляем сырой, добавляем в нее яйцо. Горкой выкладываем на противень обжаренный фарш, сверху - картофельное пюре, затем сырой фарш и снова пюре. Блюду придаем форму конуса (вулкана) и запекаем в духовке (минут 40). Теперь от вершины готового «вулкана» по его «склонам» майонезом и кетчупом рисуем потоки «лавы». На вершине устанавливаем половинку яичной скорлупы, в которую наливаем немного водки. «Огненную воду» осторожно поджигаем и тушим свет.

    Там така умова,що потрібно з курки і картоплі.Щоб було просто і оригінально.
    Як думаєш,нормально,можна таке забацати?
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А ось і "Огнедишащий вулкан"
    [​IMG]
    рецепт я вже викладала,але трохи внесоа зміни.
    першим було порізане соломкою філе курки з грибами і цибулею(підсмажене)потім пюрешка і т.д за схемою.Т.А в смажений фарш додала трішки куркуми.Ну і не застосовувала майонез.
    Було дуже ароматно .ефектно,багато і смачно.Гості просили добавки:)
    А!Зверху ще пюрешку змащувала яйцем..для кольору і гарного вигляду.
    ПиСи...Неміров не горить,Хортиця теж.Підпалювала звичайний спирт.
     
    • Подобається Подобається x 18
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ульотні тости:good:
    [​IMG]

    ---------- Додано в 10:19 ---------- Попередній допис був написаний в 10:17 ----------

    Варена фасоля і промита холодною водою,варені жовтки перетираються з 1 ч.л. гірчиці і олії 1 ст.л. сіль перець зелена цибуля,то все вимішується з фасолею,накладається на смажені тости і зверху присипається кропом...
    Подається з червоним вином...Смакота чесно-чесно!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    я квасольку вже поставила варити :)

    А хтось пробував мариновані яйка? Бо знайшла рецепт, але ще ніколи такого не пробувала:
    10 яєць
    1 цибуля
    Заливка:
    3 склянки води
    2 л оцту
    3 л солі
    4 лаврові листки
    4 ziela angielskie - не знаю, що це за зілля таке
    ложечка гірчиці в зернах
    ложечка перцю горошком
    Яйця зварити на твердо, вистудити, легенько розбиваємо шкаралупу, щоб потріскала, складаємо в банку. Заливку кип"ятимо, додавши порізану цибулю. Заливаємо яйця, щоб були прикриті, банку закриваємо і ставимо в холодне місце мінімум на два дні.
    То вже знайшла такий перепис, рекомендований на Великдень
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Summer

    Summer Well-Known Member

    Дівчата, я розумію вас ( я ж на роботі ...), ось рецепт :)
    я робила тісто для товстого коржа і брала сухі дріжжі відповідно до інструкції на самій упаковці це була 1 ст.л з верхом. Смачного!:)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 9
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Гм... та можете і негуцулів.

    Кого зацікавило

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Спагетти с соусом Карбонара

    Понадобится: 6 желтков, 200 гр. свиной копченой грудинки или бекона, 2 крупных зубчика чеснока, 4 столовые ложки 10% сливок, 50 гр. тертого пармезана, 250 гр. спагетти и черный перец.

    Нарезаем грудинку или бекон соломкой, а чеснок мелкими кубиками.

    Обжариваем в небольшом количестве оливкового масла до золотистого цвета грудинку или бекон. В самом конце к мясу добавляем мелконарезанный чеснок.

    Варим в подсоленной воде спагетти. В это время взбиваем 6 желтков со сливками. Сваренную пасту откидываем на дуршлаг и, не промывая, снова перекладываем в кастрюлю. Помешивая спагетти, вливаем в них тонкой стрункой взбитые со сливками желтки. Очень важно, чтобы яйца успели свернуться.

    Подаем разложенные на тарелки спагетти, с обжаренной грудинкой, черным перцем и пармезаном.
     
    Останнє редагування модератором: 17 гру 2011
  8. randylv

    randylv Well-Known Member

    Трохи глохне смачна тема.
    Додам, спробуйте, йде на ура і витрат часу та фінансів особливих не потребує.

    "Картопелька з сиром та пивом".
    (пропорції умовні, бо завжди роблю на око, так смачніше:))
    1 кг. картоплі почистіть відваріть до "напівготовності" (хв. 10-15)
    300 г. цибулі поріжте кільцями і підсмажте, точніше спасеруйте до прозорості в олійці + трохи масла
    200-300 г. твердого сиру натріть на грубій терці
    пляшку 0,5 світлого ПИВА (досвід показує - найдешевшого) замішайте з 200г сметани, додайте зразу сіль, перець, спеції за власним смаком. Зі спеціями - не переборщіть!! В ідеалі - сіль, чорний перець.

    Тепер "найважче"
    форму для запікання (глибоку), казанок, банячок змастіть маслом\олійкою і накладайте:
    -шар відвареної картоплі нарізаної кружальцями чи брусочками чи натертої на грубій терці
    -цибулька
    -сир
    залили сметанно-пивною сумішшю
    і т.д
    зверху - сир, долили суміш і в духовку 150-170гр на 1 годину.
    Увага! може википати, тому не ЗАЛИВАЙТЕ по вінця, спершу буде не зовсім приємний запах від пива, контролюйте прцес до повного википання пива (рідини не має бути)

    Багато слів, але робиться дійсно швидко. Порадуйте компанію
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    А не треба яйця гарненько збити, до піни ? Чи соди додати? Якщо просто змішати і не дати соди то буде яєшня з ябками.:dntknw:
     
а де твій аватар? :)